Reklama

Reklama

Kurýr: Restart

  • Francie Le Transporteur : Héritage (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Diskuze

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

V Brick Mansions mi akcne sceny pripadali az take zle, ale ak sa nového Kuriera so Stathamom dozijeme, tak to ho uz bude rezirovat zrejme nejaky novy Bessonov ritolez :))

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Na Moviezone to ma celkom pozitivne napisanu recenziu, takze tentokrat budu mat asi pravdu. :)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ak to v trzbach prepadne rovnako ako to prepada v hodnoteniach, tak sa mozno niekedy dockame regulernej stvorky so Stathamom :))

na příspěvěk reagoval Lacike

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Po velmi slabém novém Hitmanovi se na tohle teda už moc netěším. :-(

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Joe123

Tak 11 hodnocení zatím nic neznamená, ale dost často to v jakých číslech film odstartuje něco vypovídá o jeho hodnocení do budoucnosti :-)

Uživatel Joe123 smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A na CSFD start v černý barvě :-) Hezky pěkně. Tak to bude asi vážně kvalitní film!

 (hodnocení, recenze)

Takže o špetku lepší než naprosto nekoukatelný Hitman 47, ale i tak mizérie. Sterilní postavy, souboje jenom naoko, stupidní děj. Další akční rychlokvaška a ztráta času.

na příspěvěk reagoval Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

JackBurda

jako kamera i střih nejsou dobré... já to myslel tak, že i přes ten chaos jsem si akci vychutnal. ale fakt nechápu proč to tolik stříhaj, naštěstí pár akčních scén jsem si pouštěl několikrát.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Martin741

Taken 3 má kvality a byl by to 10x kvalitnější film, kdyby to mělo líp natočenou akci. Ale prostě scénář mi zlej nepřišel a akci jsem stíhal.

na příspěvěk reagoval JackBurda

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Shitman je úplně blbej, ale mě bavil. Je to takovej typ primitivního nonstop akčňáku kde se furt něco děje. Jako jednohubka náhodou dobrý. Čekal jsem to o dost horší.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

jo to je ten cápek, co psal něco k novému Shitmanovi jo?

já se bojim, že kdybych se na DH5 kouknul teď, tak bych na to nadával jak je to pitomé...

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Scenarista periel ako su Die Hard 5.

Ale ticho, lebo sa priruti vegetol a da nam nekonecnu prednasku o tom aky je Skip genialny scenarista. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Reklama

Reklama