BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Série(6) / Epizody(77)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (77)

Pojďme to zjistit (2015) (S02E08)

Být Američanem a rozumět ještě o trochu víc zdejší satiře, tak neváhám s plnou palbou. I takhle ale velmi oceňuju téma tohoto dílu. Mr. Peanutbutter se pomaloučku stává nepostradatelnou postavou. ()

Natáčení (2015) (S02E09)

Televizní dramedy, která zraje jako víno. Nelze tuhle silnou věcičku porovnávat s dalšími animáky pro dospělé typu Brickleberry nebo South Park. Tohle je život sám, jen s bizarním vizuálem. ()

Ano a (2015) (S02E10)

Happyend je nejvzdálenějším pojmem tomuto seriálu. A protože já mám radši dramata než komedie, tak nemůžu být každým dílem spokojenější a spokojenější! ()

Útěk z Los Angeles (2015) (S02E11)

Změnu prostředí jsem uvítal, stejně tak i absenci postav, které mi umí i dost lézt krkem (momentálně hlavně Diane). ()

Osamění (2015) (S02E12)

Ne tak úderně emotivní jako předchozí díly, přesto povedené sezónní finále, u něhož jsem rád, že nemusím čekat na další sérii třeba i rok, ale můžu v klídku pokračovat dál. ()

Začni to šířit (2016) (S03E01)

Po mírném odklonu opět návrat k BoJackovi a opět je to dramatická jízda od začátku do konce s nádechem bizarních situací, kterým se ještě rádi zasmějete. ()

Show BoJacka Horsemana (2016) (S03E02)

Skvělé okořenění ve stylu retrospektivního pohledu do dob, kdy Princess Carolyn ještě nedělala BoJackovi plnohodnotnou agentku, Mr. Peanutbutter teprve potkal Diane a Todd zažíval první milostné chvilky. ()

BoJack zabíjí (2016) (S03E03)

Problémy se skunkem zajímavější než BoJackova hlavní linka. Čtyřku ovšem zanechám, protože o trefné vtípky není nouze. ()

Ryba na suchu (2016) (S03E04)

Bez debat prozatím nejlepší epizoda celého seriálu. Smutná, inteligentní, propracovaná a místy i skvěle vtipná! A to skoro beze slov. ()

Láska nebo sňatek (2016) (S03E05)

Epizoda s vtipnými příběhy pro všechny hlavní postavy, byť pro mě zastíněná neskutečnou silou dílu předchozího. Nedávám plnou palbu, ale budu seriál milovat, když se budou nadcházející příhody držet v podobném ražení. ()

Pif paf (2016) (S03E06)

Kvalitní reklama na prohnilost moci dnešního ovlivňování lidí skrze hoaxy a zneužívání negativních věcí pro sebezviditelnění. Ujetý rap v titulkách prapodivně chytlavý. ()

Zastavte tisk (2016) (S03E07)

Trochu hektický a zásluhou toho ne úplně stoprocentní díl. I tak ale třetí řada ve velkém zastiňuje ty dvě předchozí. ()

Starý známý (2016) (S03E08)

Nejlepším úsekem epizody rozhodně Toddův nový byznys. BoJackova linka bohužel ne tolik záživná. ()

Nejlepší věc, co se kdy stala (2016) (S03E09)

Plejáda velmi vypjatých momentů a dialogů na půdě jedné restaurace. Skvělá nálož emocí a doposud nevyřčených pravd. ()

Jsi to ty (2016) (S03E10)

Miluji ty vtipné reference na ostatní filmy a seriály. A hlavně zas a znova na lidské vlastnosti u zvířecích protagonistů. ()

To už je moc, chlape! (2016) (S03E11)

Tohle není obyčejný animák. Tohle není obyčejná situační komedie. Tohle je život v trochu bizarnějším hávu! ()

To šlo dobře (2016) (S03E12)

Ty konce sérií umí tvůrci fakticky na jedničku. Neříkám, že s BoJackem vždycky soucítím v slzách, přeci jen si může za většinu svých utrpení zcela sám. Ale i tak ho žeru! ()

Pán Peanutbutter kandiduje (2017) (S04E01)

Skvělý rozjezd další série mého čím dál tím více oblíbeného animáku. I bez BoJacka to funguje na výbornou, tím ovšem rozhodně nechci říct, že mi tu nechyběl. ()

Starý dům pana Sugarmana (2017) (S04E02)

BoJack je zpátky a to rovnou s hodně psychicky náročnou sondou do své minulosti po boku velmi zajímavé epizodní postavy. Tahle dramedy nepřestává překvapovat. ()

Hurá! Epizoda o Toddovi! (2017) (S04E03)

Název epizody mluví za vše. Ani sekundu jsem neodvrátil zrak, jak mě bavilo sledovat Toddův velmi hektický den. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019