Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

Max Q.

Začátek pod titulkama jako od Finchera, ale pak už to jde z kopce - taková míchanina z Mlčení jehňátek, Startreku, Hvězdné pěchoty, Robocopa, Terminátora a pochopitelně Červeného trpaslíka. Ale tak dvě hvězdičky si to zaslouží. Za to dovádění s holkama ve spacáku určitě :) ()

tremors

Klišé nad klišé, špatné herecké výkony, hrozný konec, ale i přes to mě film dokázal pobavit a musel jsem se u něj usmívat. Zábavný béčko. ()

djbarrel

Trapný humor, žádný horor, málo akce, blbá atmosféra, blbý herci .... ale tak abych jen nepomlouval, koukat se na to dalo i přes poněkud debilní námět a trochu pobavila ta androidka co tam Jasona kosila, ale fakt nic moc. Byla to spíš nuda, prostě nic. Díky svému celkem futuristickému pojetí to nemělo nějakou vyslovenou slabinu, ale bylo to tak nějak celkově blbé a špatné. 10 % ()

FREEWHEELER odpad!

Hviezdne Známosti X: aneb Jak utopit lidskou stonožku | ...to ako prejebať 25cm hrubé titánové dvere machetou (nie Danny Trejom). ()

elanista1

Ked ste videli Piatok trinasteho 9: Jason ide do pekla, kde Jason vlastne ani nehral tak vas musi potesit jeho navrat v plnej sile, zaciatok bol slubny a dal sa prirovnat k tym lepsim chvilam tejto nekonecnej serie, ale potom pribudali absurdity jedna za druhou, ktore sa umocnovali a koniec bol uz cista fraska. Posledne minuty som ocami sledoval, ale prakticky moja mysel bola naplnena inymi vecami a mozog tuto frasku evidentne neakceptoval. Pravdepodobne druhy najhorsi diel, som stastny ze toto je konecna, a som na seba hrdy ze posledne dva jasonove filmy som vobec dopozeral. Zhrnutie (poradove cislo serie - pocet hviezdiciek): 1.-***, 2.-**, 3.-***, 4.-**, 5.-***, 6.-***, 7.-**, 8.-***, 9.-*, 10.-* ()

LordArthas

Rozhodl jsem ohodnotit tento díl série, jelikož patří v hodnocení k tomu nejhoršímu v této série. Já tento díl hodnotím jako ten nejlepší! Celej film je zábavnej, neustále se tam něco děje, Jason rozjel pořádná jatka a je tam spousta parodií a náznaků, prostě bomba! Jason je zatraceně cool a nejlepší jízda začíná po jeho upgradu! To je teprve pan zabiják! Aleluja za tenhle díl, bomba! ()

Fíma

Tak to je úlet. S původním Pátkem 13. to nemá společného nic. Jason-Demolition Man je zmrazen a dostane se na palubu vesmírné lodi, kde se stává Jasonem-Vetřelcem, i když ten měl mnohem menší skóre. Sice ho pak dostane sexy robotka (nechápu, proč ho na ni neposlali hned zkraje), ale to jen proto, aby se mohl znovuzrodit jako Jason-Terminátor. K tomu pár StarTrekovských hraček a opět vetřelčí finále, abychom se mohli vrátit zpátky do jezera, byť na jiné planetě. ()

martins odpad!

Nejhorší díl série, ani devítka už nebyla dobrá, ale tohle snad ještě horší, začátek slušný, ale pak vraždění ve vesmíru?no to už je moc, navíc když Jasona rádoby Lara Croft androidka konečně zabije, je znovu oživen a vrací se ve stylu Robocopa a umírá v kosmu spolu s velitelem hvězdné pěchoty. Ani herecky to není dobré krom Hoddera a možná Doigové, nejkrásnější kočka doktorka je ihned zabita a pak se musíme koukat na obličeje totálních antitalentů.... ()

J.Mayen

Vykrádání všech možných filmových hitů a splácání je to filmu nazvaného Jason X, takový jsem měl celou dobu pocit při sledování tohoto, nevím čeho, nebudu sprostej. Triky bych řadil někam céčkové nebo déčkové filmy, hudba se snažila sem tam být typicky z Pátku 13, Jason je nesmrtelný, nezničitelný, je to pevnost, přes kterou prostě nejede vlak, a když už jede, tak shodou náhod se zase postaví na nohy a vraždí dál, jediné co se mi na filmu líbilo tak bylo umlácení tábornic ve spacáku, ale jinak vim, že na tohle si za týden už ani nevzpomenu, z takových filmů se fakt legendy nestávají.', '0.5', '23:12 08.02.14'), ()

Nikolas__

REWATCH: Právě se chystám naštvat všechny fanoušky Jasona X, protože i když je to opět sebeparodující, a to zdaleka nejvíc, není to absolutně vtipné, nebo trefné. To jen někdy, když se dostane na nějaký nápaditý mord, ale je to prostě sci-fi film s Jasonem, to fungovat nemůže nikdy. Kdyby se k tomu dostal kvalitní scénárista, nebo alespoň režisér, mohlo to být vlastně fajn, jen tady není ani takový problém v té režii, ale v tragických hercích, snad nejhorším postavám za serou sérii, a již zmiňovaným scénáři. Fakt mě to nehorázně štve, musím přiznat že i šílená devítka mi přišla lepší, není to k smíchu celé do poslední scény a mělo to děsivější atmosféru. U tohohle se nedá bát! Nedá smát! Nedá se to prostě brát vážně, a je mi jedno že to byl záměr filmu :D. Je to prostě mrdka který ví, že je to mrdka. Nic více, tudíž až na pár hezky natočených béčkových scén, to není nic na co bych se vážně znovu kouknul. Přijde mi to hrozně hloupý a jako finále série je to jen facka fanouškům. Poslední tři díly opravdu dokazují, kam se tahle jinak nadprůměrná série dostala, do totálního trashe. 2,5/10 ()

Taron

Za mě super oživení série vesmírem a budoucností. Škoda, že zpracování je i na béčko docela tragický, některá demence mě až fyzicky bolela a věci, který, předpokládám, měly být vtipný, fakt vtipný nebyly. Každopádně upgradovanej Jason v podobě hodně nasranýho Robocopa byl dost cool. 3* spíš z milosti. ()

ScarFace_V8

Jason zamířil do pekla a zpátky ho přivedl samotný Freddy Krueger… ehm tedy - na to jsme si museli ještě tři roky počkat. Jason je tu po událostech předchozího dílu z nejasných důvodů opět aktivní a pronásleduje svojí první oběť. Ovšem po nehodě v laborce zůstávají oba kryogenicky zmražení na téměř 500 let. Ano! Jason jde do Sci-fi! Takové zachovalé exempláře z 20. století musí mít obrovskou hodnotu – obzvláště když jeden z nich je nejsmrtonosnější mašina na zabíjení naší doby. Nechť masakr může začít. Ve vesmíru vás nikdo neuslyší křičet a tady se teprve bude křičet. Na palubě malé vesmírné lodi s menší nic netušící posádkou si Jason užije spoustu srandy v podobě brutálních vražd a možná dostane i nějaký ten upgrade. ()

Eridan

Ja nevim co vsichni mate?!? Me se to libilo. Dobre, je to dalsi z klasickych sci-fi horroru ve stylu Vetrelce 1, ale efekty jsou velmi dobre a mam slabost pro Lexu Doig... ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)