Sedmnáctiletý flákač Anton (Devon Sawa), který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, se vydá navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka (Seth Green) a Pnuba (Elden Henson). U nich se při sledování televize dozví o několika záhadných vraždách, ke kterým došlo v jejich městečku Bolan. Přestože jim to zrovna příliš dobře nemyslí, uvědomí si, že za vraždy by mohl být zodpovědný Anton. Nebo lépe řečeno, jeho pravá ruka, která se rozhodla žít vlastním životem a projevily se u ní značně morbidní sklony. Zatímco se Anton pustí do boje se svou vraždící končetinou, která hodlá v zabíjení pokračovat, Debi (Vivica A. Foxová) se vydává napříč celou zemí po stopách podezřelých událostí, které ji zavedou až do severní Kalifornie a městečka Bolan. Síly dobra a zla stanou tváří v tvář v našlápnuté komedii Ruka zabiják. (HBO GO)

Lilien

ruka zabijak je pekne uletená komédia plná vtipných gagov, brutálnych scén a celkom prima hereckej partičky. Nevihne sa však ani trápnostiam ktoré tento žáner prináša. Ale na mňa to celkom fungovalo a celkom slušne som sa pobavil. ()

snake

Tento film jasně vyzdvihují tři vtipní herci.Devon Sawa, Seth Green a Elden Henson.Díky jim je film hned o jednu hvězdičku lepší.Vlastně, i námět není zase tak strašný, což se teenagerovských amerických komediích většinou nedá říct. ()

Sir Ludvig

Celkom slušná nakladačka, niekoľko dobrých nápadov a v celku dobrá zábava na jedno pozretie, ak chce človek trochu vypnúť a morbídne sa pobaviť, plus Jessica Alba. Ale nikdy, nikdy nepozerať viac ako jeden krát, to by ste mohli minúť svetlo v tuneli.... ()

Black3R

Netradičný horor, srandovný a pekne uletený ale dosť dobre som sa zabavil :-D Pozrel by som si ho aj druhý raz....70% ()

MaxForValue

Podarený úĺet, ktorý, byť tak v rukách majstrov svojho remesla, sa mohol zmeniť na taký kult ako je dnes napríklad Grindouse: Teror. Takto je to len ľahko nadpriemerná záležitosť, ktorá v druhej polovici výrazne stráca dych, dokáže však uspokojiť. Jessica Alba je, momochodom, kus. ()

Boudyy

Pro některé kultovní film, který paroduje slashery a různá velká díla světového hororu (Evil Dead 2, Halloween a další). Tehdy ještě prosazující se Devon Sawa (později hrdina prvního Nezvratného osudu či klipu rapera Eminema) vzal hlavní roli v tomhle filmu a udělal rozhodně dobře. Druh humoru obsažený v tomto filmu, ač může někomu kazit dojem, dokáže být někdy velmi věcný, jak se ukáže v mnoha zručně natočených scénách (zakročující policisté v domě, větrák na konci). Duo těch, kteří Devonovi sekundují (Green-Henson) se taky povedlo a Jessica Alba vypadala tehdy taky lépe. Vedlejší zápletka s jeptiškou taktéž ujde. Celkově můžu být spokojen. ()

intro

Vynikající komedie-horor. Jako puberťák jsem ji žral. A i teď po 15 letech mě pořád hodně baví. Dávám 70% a můžu ji všem jen doporučit. Dobrá oddychovka ()

Aywes

Parádní teenagorvskej nářez.Komedie, která mi sedla svým černým humorem, si zasloužila 4 hvězdy zcela právem.Kvalitní hudba(i wanna be sedated!), dobré hlášky (kvalitní pokouřeníčko zachrání průserovej den) a zajímavé gore scény.Tohle vše zamíchané ve velmi kvalitním 90 minutovém celku.Perfektní odreagovačka na večer s přáteli. ()

honzic

Takový odpočinkový film s pěknou Jessicou Alba a partou mladých úchyláků a hudbou od Offspring. Hodnocení: 60 % ()

Keerev

Tak tento film je můj tajný úlet. Krev, sranda, mnou oblíbený Seth Green. Nevím, co budu říkat za pár let, ale teď "Idle Hands" prostě žeru! ()

sAreOn

Šílená úchylárna. Místy opravdu vtipná, ale dost často také velmi trapná podívaná. Ruka zabiják je tedy další z řady bláznivých amerických komedií, která vás dokáže zabavit, avšak druhý den si ji ani nebudete pamatovat. ()

H3LLraiser

Co dodat, přesně takovýhle ujeťárny jsou to, co na filmu miluju, člověk zkoukne dva blockbustery, nechá si skandinávsky zahrát na vážnou notu, a pak přijde tohle, film, který skutečně pobaví. A nejen že pobaví, dokonce královsky pobaví, hororové komedie jsou na tohle vždycky nejlepší, pokud jsou povedené, což ruka zabiják rozhodně je. A přesně k tomu jsou určené, nic víc, jen zábava. ()

Tuty

No strašná úchylárna, ale v hodně koukatelném slova smyslu. Svým nadhledem a absurditou mi to v lecčems připomělo Rodriguezovu Fakultu, tohle má ale ještě větší koule, hlavně ještě více vtipu (CO BLÁZNÍŠ? BEJT NA ŽIVU, TAK UŽ JE DÁVNO PO SMRTI!) Jako bonus ve filmu hraje neokoukaná Jessica Alba, její vztah k Antonovi je sice trochu šlapkoidní, ale to rádi přehlédneme. Naprostá spokojenost! Tedy, na 80% určitě. ()

Rudm

Dewona Savu trošku svrběla ruka, a tak zabil mámu, tátu, kamarády, a pár dalších lidí. Tenhle film je na jednu stranu trochu blbost, na druhou stranu umí docela pobavit, a ke všemu je doprovázen fajnovým soundtrackem. ()