Sedmnáctiletý flákač Anton (Devon Sawa), který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, se vydá navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka (Seth Green) a Pnuba (Elden Henson). U nich se při sledování televize dozví o několika záhadných vraždách, ke kterým došlo v jejich městečku Bolan. Přestože jim to zrovna příliš dobře nemyslí, uvědomí si, že za vraždy by mohl být zodpovědný Anton. Nebo lépe řečeno, jeho pravá ruka, která se rozhodla žít vlastním životem a projevily se u ní značně morbidní sklony. Zatímco se Anton pustí do boje se svou vraždící končetinou, která hodlá v zabíjení pokračovat, Debi (Vivica A. Foxová) se vydává napříč celou zemí po stopách podezřelých událostí, které ji zavedou až do severní Kalifornie a městečka Bolan. Síly dobra a zla stanou tváří v tvář v našlápnuté komedii Ruka zabiják. (HBO GO)

Karamanlis

Šialená hororová jazda s mladučkou Jessicou Albou, parodujúca známe žánrovky ako Evil Dead 2, American Werewolf in London či Night of the Living Dead. ()

MáŠa

Umělecky blbost, to je bez pochyb, přesto, jak to bývá mým zvykem, musím říct, že se to shlédnout dá, a že po tom nebudete mít ani špatnou náladu. Tady je problém jen v tom, že snímek dělá do dvou stran - do hororu i do parodie hororu. Co je problém? - u hororu můžeme mluvit o kýčovisti, plitkých až debilních dialozích apod, a u parodie zase, že to zas taková parodie není, protože Scary Movie prostě nasadilo laťku někde jinde. Prostě takový guláš. Ale sympatický guláš. ()

Morholt

Celkem koukatelná zhulená hororová podívaná, v níž Flender rozvedl jedenz klasických motivů z Evil Dead. Škoda první poloviny filmu, která se táhla víc, než je zdrávo. Nicméně po vzkříšení Greena a Hensona to nabralo správnej směr a úsměv mi z tváře nezmizel, ačkoliv že bych se válel smíchy také říct nemůžu. 60% ()

Dale

Milujem čierny humor a čierne komédie si užívam, ale toto možno aj je čierne, no s humorom to už je horšie. Tvorcovia sa zjavne bavili, nabaľujú koninu na koninu, no žeby bol výsledkom toho nejaký humor... ()

Torision

"Sakra, přišli naši! Dokončíme to až příště, naše by trefil šlak, kdyby zjistili, že jejich dceru przní otrhanej, zakrvácenej kluk." Musím říct, že přesně na něco takovýho jsem měl náladu a dokonale to splnilo požadavky. Je to nenáročný, možná až stupidní, ale děsně zábavný a mohl jsem v klidu na hodinu a půl vypnout mozek. Furt se tu něco děje a je to správně ulítlý, krev tu teče proudem a fórky jsou výborný. Je tu asi osmnáctiletá Jessica Alba a vůbec není protivná, dokonce i Devon Sawa (kterej mi třeba v Nezvratnym osudu vadil) je tady perfektní. A zombie dvojice Green - Henson tu má taky cool hlášky. A navíc tu na maturáku hrajou Offspring! 4* jsou sice možná až moc, protože zombie komedií je spousta lepších, ale žádná se nehodí do režimu "vypnuto" jako takhle. ()

corpsy

Strhujúca, čierno-humorná hororová jazda, aká sa už dnes neusporiadáva. Proste zlaté 90. roky, v ktorých sa to bizarnosťami len hemžilo. A prečo nie aj dnes? ()

Astaroth12

Vážne zábavná vecička, parodujúca hocičo i hocikoho. Toľko odkazov na známe horory sa nevidí až tak často a nerobil to vobec lacno ani trápne i keď ani toho sa trocha nevyhol. Ale ked sa jedna o takýto námet, myslím si, že to sa bez toho spraviť nedá. Vraždiaca ruka sa s tým naozaj nesrala a tak bodycount bol dosť vysoký. Je to vtipné, miestami i nápadité a sem tam i krvavé a ja som sa rozhodne bavil. Tak 4* v pohode môžem dať. ()

Kryton

Tak tohle bylo jako se zhulit a koukat na pulku Evil Dead 2 a Vřískotu. Chvílema parodie , chvílema horor se vším všudy. Nádherná mladounká Jessica Alba (takovýho andílka bych rád *kal taky :-D ). Dvojice zombies kamarádu obstarávají nejvíce zábavy (dvojice zombies kouká na zombies filmy). Celý je to tak ujetý viz. jeptiška hrající vymítače dábla , která si po skončení rituali vyžádá sex. Mimochodem smrt fanousku KISS i s makeupem me pobavila (tricko co mel v kuzelkarne bylo zas MEGADETH ). Na plesu hraje Offspring cover od Ramones "I wanna be sedated" a na konci ztomu Dexteru Hollandovi doslova jde hlava kolem. Snad jen smrt rozkošné kočičky v cerveném je škoda , ale zato byla luxusní. Všech pět by to dostalo , kdyby se tam ukazal Bruce Campbell :-D . "Nekde tady radi vrazedny maniak. Urizl jsem si kuli tomu ruku a ta vás chce zabít. " ()

mis-ko

Problémy s démonickou rukou sme síce zdieľali už s Ashom, teraz sa však núkajú nové možnosti tzv. urban-war. Predsa len, viac ľudí = viac obetí = viac zábavy. A o to ide. A takisto aj o Jessicu Alba :-) ()

fcreading

Neuveritelne vtipná hororová komédia, o vraždiacej ruke, ktorá sa nedá zastaviť a tak vraždí každého kdo jej príde do cesty 80 percent. ()

sta

Na horror je to málo strašidelné, proto bych to spíš zařadil mezi komedie. Ale životní styl hlavního představitele mi svého časuříkal skutečně moc. ()

Sawyer815

Jasně,že je to hovadina,ale pro mě dneska už skoro kult.Poprvé jsem Idle Hands viděl asi před šesti lety a můžu na tu kravinku koukat furt dokola.Seth Green je boží a OFFSPRING taky. ()

gojackill

V rámci zhulených komedií je to rozhodně to lepší bez trapáren typu prdění a onanování. Gore a nechutnosti tak akorát, abyste to mohli pustit skoro každému na 15 let a jako bonus je tu Offspring a jejich malé cameo. Přijde mi lepší první polovina a hlavně postelová scéna mě fakt bavila. ()

YURAyura

No dlouho jsem se rozmyslel, jestli to zcela odpadnu nebo ne, ale nakonec jsem vymekl, jelikoz tam bylo i par (vyjimecne vic nez 2) momentu, kde se dalo zasmat a zacatek byl taky docela fajn. Bohuzel scenarista videl hodne dobrych hororru (Evil Dead, Demoni,...)a pomyslel si, ze kdyz z nich vykradne nejake dobre scenky a myslenky, udela pekny film. To je ovsem vecny problem soudobych americkych filmaru - vykradaji a jeste spatne. Bohuzel film neni ani moc ftipny, nastesti je kratky... ()