Sedmnáctiletý flákač Anton (Devon Sawa), který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, se vydá navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka (Seth Green) a Pnuba (Elden Henson). U nich se při sledování televize dozví o několika záhadných vraždách, ke kterým došlo v jejich městečku Bolan. Přestože jim to zrovna příliš dobře nemyslí, uvědomí si, že za vraždy by mohl být zodpovědný Anton. Nebo lépe řečeno, jeho pravá ruka, která se rozhodla žít vlastním životem a projevily se u ní značně morbidní sklony. Zatímco se Anton pustí do boje se svou vraždící končetinou, která hodlá v zabíjení pokračovat, Debi (Vivica A. Foxová) se vydává napříč celou zemí po stopách podezřelých událostí, které ji zavedou až do severní Kalifornie a městečka Bolan. Síly dobra a zla stanou tváří v tvář v našlápnuté komedii Ruka zabiják. (HBO GO)

noby

Rozkošné. Parodická jízda i hold béčkovosti s neskutečným tempem. I mean, there was this bright white light at the end of a long tunnel, right, and there was these chicks' voices, and that music... kinda uncool music, like Enya. And these chicks were saying..."Come to us. Come towards the light." And we figured, fuck it, I mean, it was really far! ()

CjKukis

Parádní komedie kde si zazářil rešisér Robot chicken Seth. Hlavní hrdina je takovej povl a k pohybu ho nutí jen démonem posedlá ruka co vraždí na potkání:D a zombie na helloween party:D ()

eratni

Klasická americká blbůstka, která je však pěkně natočená a má super soundtrack, takže si ode mě zasloužila hvězdu navíc. ()

willis

Tenhle teenegerský horůrek je docela v pohodě. Tedy nic převratného, ale mohlo to být daleko horší. Takhle nějak by mělo vypadat zdařilé béčko. Zajímavostí jsou The Offspring vystupující na školním plese a mladá J.Alba.(teda ona je mladá stále, ale tady byla ještě mladší a neznámá :)) (15.1.2006) ()

Dallas

Čo by asi napísala ruka zabijak? Komu sa to nelúbi nech skape!!! Čo by počúvala ruka zabijak? The offspring!!! Po kom by najradšej skočila ruka zabijak? Po Jessice Albe!!! Ajajaj mám ruku zabijak. PS: Beheaded od offspring je punkrocková pecka suprová jak je Jessica Alba rajcovná (tzn. fakt moc). 70% ()

Kacitr

No to jsem si zase něco pustila. Takováhle blbost se nevidí každej den, ale popravdě se to snáší vcelku dobře. Devon Sawa - viz. Casper se snad už nezmění a přijde mi jako sympaťák. Tento snímek by se mohl pojmout jako "zabíjení na sto způsobů" ()

mosnak

Divnej týpek - vražda - "vtípek" - hulení - boreček ze seriálu Buffy zabiječeka upírů - hulení - očumování krásné dívky - hulení - vražda - zjištění,že všechny zabijí ruka toho týpka - hulení - kamarádi zombíci - vražda - "vtípek" - useknutá zabijácká ruka - hulení - ples - větší vražda - vymítačka ďábla - jeden povedený hod - vražda ruky - "vtípek" - happy end - nečekaná nehoda,která málem sejme hlavní postavu - "vtípek" - ruka se vrací na scénu... 20% (zas tak směšné to nebylo) ()

Imrwere

Já vám nevim. Tvůrci tohohle filmu se o ten vtip snažili asi tolik, až to přehnali a bylo to příšerný, trapný a ubohý. Možná někdy na toto "veledílo" narazim a pustim si ho, ale vyhledávat ho rozhodně nebudu. Nadruhou stranu jsem ale rád, že jsem opět viděl Jessicu a opravdu jen kvůli ní nedávám odpad! ()

Renfield

Ruka, která ví kam a pro co šáhnout a zlaté devadesátky, ve kterých bylo nemožné možné, například i ve vrcholné scéně odpravit Dextera Hollanda z The Offspring. A také důkaz, že i teenegerská komedie nemusí být vždy jen trapná, naopak může mít hlavu a patu... pokud se tyto části dříve nepotkají s onou rukou. Takže, příběh samozřejmě jednoduchý, za to se solidní dávkou černého humoru, hororové atmosféry a velmi povedeným soundtrackem. Na páteční večer prostě dostačující. 65% ()

Emzet

Můj ty bože... Na druhou stranu, na to, že jde (svým způsobem) o "huličskou komedii" je tento snímek ještě docela snesitelný... ()