poster

Supernova

 • USA

  Supernova

 • Slovensko

  Supernova

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Švýcarsko, 2000, 90 min (SE: 91 min)

 • Javad
  ***

  Supernova sa bude páčiť priaznivcom žánru, ostatných bude asi nudiť a dajú jej 1* , tak či onak je to priemer a nezachránil to ani Francis Ford Coppola , zo slabého scenáru nedokázal už ani on vydolovať viac. Ani nechcem vedieť ako to vyzeralo pred tým „ako štúdio povolalo Coppolu aby film prepracoval“ ako sa to uvádza v zaujímavostiach .(7.11.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Pamatuju si, jak jsem před lety ve videopůjčovně mlsně kroužil kolem véháesky s tímhle titulem. Teenager, zrovna se seznamující s Arthurem C. Clarkem a pídící se po dalších objevech v žánru, narazil na film, který sliboval tajemnou story z hlubin vesmíru, se špičkovými triky od tvůrců Titanicu. Haha. Triky možná ucházející opravdu jsou, ale dějové prostory jsou vycpané pytli nudné vaty a veškeré tajemno obstarává pochybný artefakt, dělající z lidí nadlidi, magory, psychopaty a vůbec všelijakou standartně nestandartní havěť. Zoufale nenápadité béčko s mnoha na nervy lezoucími faktory.(26.12.2006)

 • T2
  *

  Rozpočet $90miliónovTržby USA $14,230,455Tržby Celosvetovo $14,828,081║ Žiadna sláva táto sci-fi, príbeh je absolutne jednoduchý a tuctový, herecké obsadenie poskladané z absaidrov o ktorých už nie je moc záujem a potom to všetko aj za to stojí, ako tak obstoja triky, ináč nula bodov, tento film mal poputovať rovno do regálov video požičovne v kinách nemá takáto bezduchá fraška čo robiť. Celkom zaujímavé je že na režisérskej stoličke sa vystriedali až tri mená ale na konečnom výsledku je vidieť že moc to nepomohlo, najviac asi zavážilo meno Francisa Forda Coppolu ale čo in pohľadáva u sci-fi? /15%/(8.2.2009)

 • igi B.
  ***

  ...standardní herecké výkony, rutinní filmové zpracování, pár pěkných zvláštních efektů. Zkrátka průměrný film nijak zvlášť nevybočující z holywoodské produkce sci-fi, který nemůže urazit nezaujatého fanouška žánru i běžného diváka. Nechápu vcelku hysterické odsudky ve zdejších komentářích, prostě jen jeden z řady filmů žánru...(1.10.2005)

 • dopita
  **

  Supernova je film takovej ňákej neslanej, nemastnej. Je vidět že stál dost peněz, vizuálně je celkem atraktivní, ale dějově je to slabota. Dokud divák neví co se vlastně na planetě stalo a co je Troy Larson zač, tak se na to s přimhouřením oka dá dívat, protože z toho vyplývá jakýs takýs napětí. Jak ale začne akce, tak už je to tradiční, přihlouplá a nudná „zábava“.(23.11.2008)

 • - Údajně bylo vydání tohoto filmu na nějakou dobu studiem pozdrženo z důvodu nespokojenosti s hotovým projektem režiséra Waltera Hilla. Studio povolalo Francise Forda Coppolu, tvůrce "Kmotrovské" trilogie, aby film přepracoval. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Byly natočeny celkem čtyři alternativní konce. (Hal_Moore)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace