Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

• USA Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (více)

Třpytivé vody Karibiku jsou pro mazaného kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal. Nelítostná bitva má jediný cíl: únos guvernérovy krásné dcery Elizabeth. Na její záchranu se vydává přítel z dětství Will Turner, ale sám na to nestačí. Proto se spojí s Jackem, který touží získat zpět svou loď. Nikdo z nich netuší, že prokletý poklad změnil jejich největší rivaly, lstivého kapitána Barbarossu a jeho posádku, v nesmrtelná stvoření. Kletbu může zlomit pouze vrácení pokladu na jeho původní místo a vše musí být zpečetěno Elizabethinou krví. Myslí si totiž, že je dcerou Willa Turnera - otce mladého Willa. (TV Nova)

qwxyz

8/10, nejlepší z prvních 4 dílů. Navíc postava Jacka Sparrowa poprvé a Deep jej hraje perfektně-hraje jej vůbec?... Dobře si vedl i Geoffrey Rush. Jen Orlando a spol. to sem tam trochu brzdili...ale jinak příjemná oddychovka. ()

papinak

Po dlouhé době špičkový pirátský film, který vás kromě excelentního Jophnnyho Deppa dostane svým bombastickým audiovizuálem a velkou měrou nadsázky , Nudit se nubete opravdu ani chvilku. ()

Haňulka

tento film bych s ničím nesrovnávala, má své osobní kouzlo, ohromující Johny Depp v roli Jacka Sparrowa, docela k nepoznání, ale sekne mu to =)... tento film patří k mým nejoblíbenějším a můžete mě vzbudit v 5 ráno a garantuju vám, že u něj neusnu, to prostě nejde!!! ()

bocy

Myslím, že celá trilógia je dobrá, ale prvá časť je asi najlepšia zo všetkých. Skvelá atmosféra a herecké výkony. Inak, vraj počas natáčania trilógie mal Johnny Depp stále chlípnuté, takže alkoholové opojenie ani veľmi hrať nemusel. :D ()

9HK

Na tohle se dívat bohužel nedalo....a to díky trapnýmu přehrávajícímu Johnny Deppovi, kterej předvádí nejhorší výkon co se dá u herce vidět.... ()

Astu.

Depp je boží, ale jako celek to je jenom instantní snímek, který vám v hlavě dlouho nezůstane. A s Orlandem Bloomem a Keirou Knightley mě už netrapte, to nejsou herci. Přesto fajn popkornová zábava, Verbinskiho smysl pro humor funguje. Alespoň něco. 6/10 ()

CrashHP

Fantastické! Vynikajúci príbeh, ktorý som si neskutočne vychutnal v kine a potom aj mnohokrát v pohodlí domova. Skvelý Johnny Deep, ktorý bol zábavný a proste najlepší. Orlando Bloom rozhodne nezaostáva a dokazuje veľký herecký talent i v tomto filme a k tomu ešte príjemná mladá Keira Knightley a mnoho iných, ktorí boli vo filme skvelý. Výborný scenár, réžia, všetko klape tak ako má. Rozhodne najlepší príbeh o pirátoch, aký som mal možnosť vidieť a to platí o celej trilógii. ()

misa kulicka

Fakt parádní film ...ale chce to velké plátno. Excelentní Johnny Depp, Orlando Bloom a Keira Knightley jsou trochu v pozadí. .... a víte co je největší tragedie - když dojde rum. ()

ledger

Tak kromě piráta Jacka Sparrowa mě žádná postava nezaujala. Výborná akce, humor a výprava vysloužila 4 hvězdičky. ()

lukasokoun

Celkem rozporuplný film. Někdy nevím jestli si mám myslet, že to je komedie nebo nějaký krvák. Jinak Johnny Depp je asi v každém filmu úplně jiný což jen ukazuje jeho super herectví. ()

Vitasex

Po opětovném shlédnutí musim přidat hvězdu. Film jsem začal brát více jako srandu, a musim říct že jak mi Johnny Depp nejdříve vadil, tak ted sem jeho vykon zacal chapat jako genialni, ptz to co nam ukazuje KAPITÁN Jack Sparrow je fakt výborný výkon. Možná by filmu neuškodilo kdyby byl kratší a měl větší spád, ale takhle je zase více prostoru pro Deppa, což taky neni na škodu. ()

ixel1

Když jsem konečně přijmul fakt, že se bude jednat spíše o bláznivou komedii, a nemám v tom hledat nic víc, tak jsem se celkem slušně bavil. ()

vlads

Je to výborný film. Nechýba tam napätie, ale aj komedia. Netreba zabúdať na skvelý výkon Johnyho Deppa, bez ktorého si tento film neviem predstaviť. Teším sa na ďalšie pokračovania. ()

daq

Deppovo podání přiožralého piráta mě fakt dostalo, celkvé zpracování filmu taky super a do příběhu se člověk ponoří ani neví jak. Rozhodně stojí za znovuzhlédnutí. ()

Rusttaf

Je to vtipné, neotřelé, má to šťávu a není to přeplácané. Johnny Depp je naprosto brilantní. Parádní podívaná! ()

ronin zabak

Jediný film svého druhu, který za něco stojí. Nádherná pohádka a skvělé obsazení až na Kejru, která je moc sveřepá a Orlanda, co posere, za co hraje. (viz Legolas) Příliš dokonalej a sebestřednej. Proto dávám o tu hvězdu méně. ALE! Johnny je zde perfektní a role mu sedla, jak prdel do kalhot. -----> AWESOME <------ ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

Disney100: Koncert