Výkupné (TV seriál)

• Kanada

Ransom

Akční / Krimi / Drama

Kanada / Francie, 2017–2019, 28 h 16 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Frank Spotnitz

Christian Bako, Alex Carter, Nazneen Contractor, Jenessa Grant, Sarah Greene, Brandon Jay McLaren, Sherry Miller, Neil Napier, Claire Rankin, Luke Roberts, Jeff Roop, Al Sapienza, Krista Bridges, Kim Roberts, Dewshane Williams, Anna Hopkins, Zahra Bentham, Philip Riccio, Julie Khaner, Mark Quigley, Kristen Hager, Greg Bryk, Enrico Colantoni, Steve Cumyn, Jessica Parker Kennedy, Michael Ironside, Severn Thompson, Amy Wren, Matt Rippy, Martial Bezot, Erik Knudsen, Shauna MacDonald, Munro Chambers, Matthew Bennett, Richard Fitzpatrick, Ruth Gemmell, Lucy Gaskell, Florence Coste, Louis-Emmanuel Blanc, Oliver Dimsdale, Neeti Mohan, James Downing, Juliette Dol, Serge Dupire, Emma de Caunes, Joshua Dickinson, Leo Suter, Anna Bullard, Ophélie Koering, Jérôme Pradon, Andrea Schieffer, Alexandra Ordolis, Carlo Rota, Debra McCabe, Raymond Ablack, Tom Barnett, Sophie Simnett, Brianna Goldie, Sheena Bhattessa, Christopher Colquhoun, Elinor Crawley, Michail Safronov, Wayne Brett, Robert B. Kennedy, Sandra Teles, Sebastian Pigott, Yennis Cheung, Greta Onieogou, Samantha Madely, Merch Husey, Kevin McGarry, Robinne Fanfair, Nicolette Pearse, Susan Coyne, Karen LeBlanc, Conrad Coates, K.C. Collins, Máté Andrássy, Natalie Brown, Michael Epp, Dylan Authors, Tori Anderson, Noam Jenkins, Cassie Clare, Zoë Belkin, Kok-Hwa Lie, Lucy Aarden, Dempsey Bryk

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Prodloužení se u tohoto seriálu asi konat nebude, ale zas tak nekoukatelné mi to nepřijde. Je to typická kriminálka, jen né z pohledu policie. Ale zas tak velký rozdíl to není. Myslím že tomu ještě pár dílů dám, než mě to omrzí... 3* Tak mě to omrzelo po 7. díle. Pořád to samé dokola.(16.1.2017)

• Vojťas

Může se zdát, že jde o klasickou "kriminálku", ale přehnaná naivita vše sráží na žánrové dno. 20 %(13.1.2017)