Policejní akademie

• USA Police Academy: The Series (více)
všechny plakáty
USA, (1997–1998), 19 h 19 min (Minutáž: 44–59 min)

Tvůrci:

Paul Maslansky

Kamera:

Manfred Guthe

Matt Borlenghi, Rod Crawford, Toby Proctor, Jeremiah Birkett, Heather Campbell, Christine Gonzales, Tony Longo, P.J. Ochlan, Joe Flaherty, Michael Winslow (více)

Epizody(26)

Naozaj netradičná forma boja proti zločinu: Skúste zločincov rozosmiať a potom ich zatknúť. Áno, možno práve tak sa dá charakterizovať výbava čerstvých kadetov, ašpirantov na prácu, ktorá všade vo svete vzbudzuje úsmev na tvári. Len málokto si pri pomyslení na mužov v uniformách nespomenie na niektorý z vtipov, ktorý tak sarkasticky komentuje ich schopnosť pokaziť všetko, do čoho sa pustia. Ale na druhej strane, úsmev odzbrojuje a na top ešte zločinci neprišli, pretože povedzme si pravdu, časokrát toho majú v hlave menej, ako naši hrdinovia. Ale aj chaos sa dá skrotiť. Chce to iba skúsenosti a disciplínu. Všetko ostatné je otázka času... Seriál Police Academy nadväzuje na megaúspešnú sériu celovečerných bláznivých komédii s rovnomenným názvom. (oficiální text distributora)

D.I.G odpad!

Na rozdiel od pôvodného prvého filmu veľmi trápny odvar a stokrát prevarené hlášky, ktoré nezaujmú. ()

Gig odpad!

Seriál, který se snaží paratizovat na oblíbené sérii filmů. No a když už to nešlo filmově, tak si řekli tvůrci, zkusme seriál. Objeví se tu i pár známých tváří filmů - Tuck, imituující černoch či prsatá bloncka. Nevím proč do toho šli. Podle mě to neměli zapotřebí. ()

walkingdead

Je to dávno, takže už si pamatuju jen ta černobílá dvojčata a pak to, že to bylo celkově strašné. Když to vezmu, tak Policejní akademii se při tolika dílech povedla jedna "zajímavá" věc - každý další film byl o něco horší než ten předchozí, žádné výkyvy. A tenhle seriál to dorazil definitivně (podstatně lepší byl ten starší kreslený, nevím, jestli u nás někdy šel, pamatuju si ho jen z dětství z německého satelitu). ()

bax odpad!

Zaradenie tohto neviemčoho ako "Komédia / Krimi" mi príde ako silný sarkazmus. Vtipnosť tomuto dielku žalostne chýba a žije len z mena kedysi slávnej série, ktorá však klesla ku dnu zabudnutia po treťom diely. Winslow sa síce snažil sem tam navodiť atmosféru tej pravej policajnej akadémie, ako ju poznáme, ale vidno, že už aj on z toho asi dávno vyrástol. Škoda peňazí na výrobu tohto seriálu, ktoré sa radšej mohli využiť plnohodnotnejšie.... ()

Chuan525 odpad!

Neviem o čo šlo Radlerovi a spol. , podľa všetkého chceli urobiť najtrápnejší americký seriál . Čo sa im nakoniec podarilo nad moje očakávania. ()

Drakon

V porovnání s filmy dost trapné, ale dovedu si představit i mnohem horší seriály, třeba taková VKVčka u mě vedou. Alespoň že Jones zůstal, ostatní postavy se jen snaží napodobovat své filmové předchůdce. ()

fifas2

Toto je jeden ze seriálů, na kterých jsem vyrůstal. Ztřeštění policisté, absurdní momenty. Naprosto skvělá dvojice Ledbetter a Shane nikdy nezklamou. Dobře jsem se pobavil. Snad jej v televizi ještě někdy uvidím. ()

prudas2

Podle vzpomínek na tento serial nedám dopustit,jenže už je to hodně let,a nevím jak bych hodnotil te,neví nekdo kde to ted seženu?ani nevím na jakym kanálu to dávali.Děkuji ()

Vitasex

Velká nostalgie, kdyby byla možnost podívám se znova, ale nevím kde to sehnat. Nezapomenu na hokejovej zapas - vystřel! - Ale já nemam pistol! ()

DarkSikorski

Jen proto že má nějaký počin stejné jméno, ještě to neznamená, že to bude úspěch. Tohle je upřímně řečeno takový levný odvar původních filmů s postavami více méně kopírujícími také ty původní a výsledek je také poměrně laciný. Vlastně hodně laciný. Ale jo pár dobrých vtípků tam bylo. Ale opravdu jen pár. ()

hmyzovrah

Tyto tři hvězdy dávám jen za první díl, kterej byl skvělej, ale bohužel ostatní díli byli býdné, nezajímavé a stále se opakující. ()

David_AJR

Seriál nelze srovnávat s filmovou sérií. Je to jiný žánr, a také dějově mimo. Vtipně zpracovaná absolutní blbost, nereálná, nesmyslná, přehnaná ptákovina. Skvělé fóry a hlášky. Je to výborná parodie. Tvůrci nechtěli Oscara, ale pobavit diváka, který rád kraviny. A povedlo se jim to. ()