Policejní akademie

• USA Police Academy: The Series (více)
všechny plakáty
USA, (1997–1998), 19 h 19 min (Minutáž: 44–59 min)

Tvůrci:

Paul Maslansky

Kamera:

Manfred Guthe

Matt Borlenghi, Rod Crawford, Toby Proctor, Jeremiah Birkett, Heather Campbell, Christine Gonzales, Tony Longo, P.J. Ochlan, Joe Flaherty, Michael Winslow (více)

Epizody(26)

Naozaj netradičná forma boja proti zločinu: Skúste zločincov rozosmiať a potom ich zatknúť. Áno, možno práve tak sa dá charakterizovať výbava čerstvých kadetov, ašpirantov na prácu, ktorá všade vo svete vzbudzuje úsmev na tvári. Len málokto si pri pomyslení na mužov v uniformách nespomenie na niektorý z vtipov, ktorý tak sarkasticky komentuje ich schopnosť pokaziť všetko, do čoho sa pustia. Ale na druhej strane, úsmev odzbrojuje a na top ešte zločinci neprišli, pretože povedzme si pravdu, časokrát toho majú v hlave menej, ako naši hrdinovia. Ale aj chaos sa dá skrotiť. Chce to iba skúsenosti a disciplínu. Všetko ostatné je otázka času... Seriál Police Academy nadväzuje na megaúspešnú sériu celovečerných bláznivých komédii s rovnomenným názvom. (oficiální text distributora)

Colonist odpad!

Nestydím se to přiznat, vždycky jsem byl fanouškem filmů ze série "Policejní akademie", hlavně prvních tří dílů. A ačkoliv se kvalita filmové série od 4. dílu velkými skoky snižovala, já se čas od času podívám i na ty mnohdy trapné a nevtipné buranské poslední díly 4-7, protože se dá u toho vypnout mozek a nějaké dobré momenty se tam najdou. To ale není případ tohoto seriálu. Někdo chtěl ještě naposled vytřískat peníze ze slavného jména. Možná by mu to i prošlo, kdyby tvůrcům někdo vysvětlil význam slova "komediální". I ten nejtrapnější vtip z "Policejní akademie 7" je oproti většině vtipů v tomto seriálu inteligentním humorem. Nové postavy se snažily neúspěšně napodobovat charaktery z filmů. Michaela Winslowa jsem ani v původních filmech zrovna nemusel, ale nebudu tu o něm psát, že byl z herecké sestavy tohoto seriálu nejtrapnější - všichni byli na stejné odpadové úrovni, co si tak pamatuji. Ano, tento komentář píši jen ze vzpomínek, které bych ale nejraději zapomněl... ()

Frankie

Sestupná tendence koukatelnosti filmových Policejních akademií se plynule promítla i do jejich seriálového potomka. Tohle už nenaplňuje vůbec nic, co má komedii dělat komedií a řehtat se můžeme snad jen zbytečně vynaložené energii a času, které autoři do tohoto paskvilu vložili. ()

iXtr3m3

Nedám odpad z úcty k sérii ako takej, ale toto podliezlo aj dno siedmej filmovej časti. Niektoré časti sa dali zniesť, ale inak trápne až moc. Videné v TV cez víkendy kedysi dávno pradávno, odvtedy to zapadlo prachom. ()

wosho

Filmová série měla alespoň schopné, zajímavé a vtipné osazenstvo-toto ne. Ubohý seriál, jenž jak pijavice se snaží vysát krapek dolárů z fenoménu 80tých let. A to dost trapně a naštěstí neúspěšně. ()

Sochorisko

Jako sice všechno, na co se v tomhle filmu podívám, je nedotažené, nepropracované nebo prostě úplně špatně, ale na druhou stranu, tenhle film nebyl natáčen kvůli napínavému ději nebo dobré pointě nebo podobně. Je natáčen jen kvůli hlodům a vtipům z amerického prostředí-btw. to se jim taky nepovedlo :D . Ale zkrátka musím uznat, že při prvním shlédnutí jsem se občas i zasmál. Aneb připomíná mi to nemlich stejně špatně hodnocený Kameňák. Opět, kultovka jak brno, ovšem naprosto nedotažená, bez děje.. Ale to je kapitola sama pro sebe.. ()

pravo

Wauw, veľmi slabé...slabulinké a až z veľmi veľkej diaľky a z obrovskou dávkou tolerancie troška pripomínajúce podstatu, z ktorej pochádza. Primitívny a detský humor v prostredí samých imbecilných indivíduí , bez štipky nápadu a originality je iba ďalším pokusom amíkov žmýkať úspešný materiál až do vyčerpania. Jedna hviezdička aj to skôr z úcty k filmovému predchodcovi. ()