poster

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení (TV seriál)

 • USA

  Fast & Furious: Spy Racers

Animovaný / Akční / Krimi

USA, 2019–2021, 12 h 48 min (Minutáž: 24 min)

 • Trevor
  *

  Po pozretí tohto seriálu mi je jasné aké šťastné detstvo sme mali keď sme pozerali Pásli ovce valasi, Maťko a Kubko, Včielku maju či Gumkáčov, Rýchlu rotu Chipa a Daila, Scoobieho či Toma a Jerryho. Nastolenie nového svetového poriadku, konvertovanie na vieru či obchodnici so zbraňami pochopiteľne z Ruska ešte aj v seriály pre 7 ročné deti. To nevymyslíš, to je Netflix.(10.4.2020)

 • MickeyStuma
  ****

  Důvod vzniku animované série z oblasti filmového vesmíru 'Fast & Furious' je na diskuzi. Zpřístupnit filmový fenomén mladším divákům a nebo mladší diváky na filmový fenomén připravit? Buď jak buď, každopádně je dílo dokonáno a veze se na zcela stejné koleji. Jen dospělé protagonisty vystřídali puberťáci. Co epizoda, to nějaký odkaz na filmovou předlohu, což právě ti mladší diváci asi těžko ocení. Na druhou stranu se jim ale zase skromně ukáže, co dané filmy obsahují. Inteligentní postavy, přemíra nabubřelé akce, naprostá ignorace fyzikálních zákonů a hlavně spousta krásných natuněných aut. Ano, i děti jsou bývají posedlé přehlídkami týkající se automobilů a vozidel, takže nemůže být překvapením, že tvůrci tímto cílí přímo na ně. Vše patřičné v rámci ucelené popcornové akční zábavy je potvrzené. Potenciál série rozhodně má a určitě by nebylo na škodu pokračovat. Obrázky jsou pěkné a dostačující, ale ta animace by opravdu potřebovala zlepšit.(4.1.2020)

 • Jaro.Krafcik
  ***

  Toto malo so sériou rýchlo a zbesilo asi len názov a rýchle autá. Postavy sú odlišne a cielene na detské publikum. Ako stopaz epizód aj ich počet stačil na priemer, detského diváka to možno bude baviť ale pre starších to je len zabitie času. Samozrejme aspoň hudba je v niektorých častiach pozitívum tohto netflix výtvoru. Na filmy to animované prevedenie nemá. 3*(23.2.2020)

 • blondboss
  ***

  Prvý animovaný doplnok k tejto sérii, ktorý v konečnom dôsledku minimálne vizuálne nevyznieva až tak zle, ale zase je to cielené skôr na menšie publikum a navyše predstava, že adolescenti preskakujú autami budovy, lietajú a ničia zločincov, je natoľko smiešna, že tomuto seriálu uberá minimálne jednu hviezdu. Za mňa ťažký priemer. 50 %(25.11.2020)

 • liquido26
  ***

  Filmovou sérii jsem přestal sledovat někdy s pátým dílem. Animák se nese v podobné duchu, jen je víc pro děti. Jedná se o celkem hezky animovanou oddechovku.(18.2.2020)