Reklama

Reklama

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení

(seriál)
  • USA Fast & Furious: Spy Racers
Trailer

Série(6) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Vzrušující akce, v níž je skupina teenagerů pod vedením Tony Toretta, kráčející ve stopách jeho bratrance Doma, najatá vládním úřadem, aby infiltrovala elitní závodní ligu, která slouží ke krytí hanebné zločinecké organizace. Pomocí rychlých aut a řady udělátek a špionážních přístrojů tato skupina bojuje, aby zachránila svět před zničením. (TV Minimax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Důvod vzniku animované série z oblasti filmového vesmíru 'Fast & Furious' je na diskuzi. Zpřístupnit filmový fenomén mladším divákům a nebo mladší diváky na filmový fenomén připravit? Buď jak buď, každopádně je dílo dokonáno a veze se na zcela stejné koleji. Jen dospělé protagonisty vystřídali puberťáci. Co epizoda, to nějaký odkaz na filmovou předlohu, což právě ti mladší diváci asi těžko ocení. Na druhou stranu se jim ale zase skromně ukáže, co dané filmy obsahují. Inteligentní postavy, přemíra nabubřelé akce, naprostá ignorace fyzikálních zákonů a hlavně spousta krásných natuněných aut. Ano, i děti jsou bývají posedlé přehlídkami týkající se automobilů a vozidel, takže nemůže být překvapením, že tvůrci tímto cílí přímo na ně. Vše patřičné v rámci ucelené popcornové akční zábavy je potvrzené. Potenciál série rozhodně má a určitě by nebylo na škodu pokračovat. Obrázky jsou pěkné a dostačující, ale ta animace by opravdu potřebovala zlepšit. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Nadpriemerný animák pre deti a dospelých, ktorý vyrástli spolu s celou sériou Fast and Furious. Slušná animácia, akcie až až, vtip a nadhľad trošku mimo, ale to sa týka len dospelých, deti to nepostrehnú. Napínavé, zaujímavé, sci-fi, akčné, taká príjemná oddychovka na sledovanie s malou dcérou, ktorá sa ihneď stotožnila so ženskými/dievčenskými hrdinkami... :) ()

Reklama

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Toto malo so sériou rýchlo a zbesilo asi len názov a rýchle autá. Postavy sú odlišne a cielene na detské publikum. Ako stopaz epizód aj ich počet stačil na priemer, detského diváka to možno bude baviť ale pre starších to je len zabitie času. Samozrejme aspoň hudba je v niektorých častiach pozitívum tohto netflix výtvoru. Na filmy to animované prevedenie nemá. 3* ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Prvý animovaný doplnok k tejto sérii, ktorý v konečnom dôsledku minimálne vizuálne nevyznieva až tak zle, ale zase je to cielené skôr na menšie publikum a navyše predstava, že adolescenti preskakujú autami budovy, lietajú a ničia zločincov, je natoľko smiešna, že tomuto seriálu uberá minimálne jednu hviezdu. Za mňa ťažký priemer. 50 % ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po pozretí tohto seriálu mi je jasné aké šťastné detstvo sme mali keď sme pozerali Pásli ovce valasi, Maťko a Kubko, Včielku maju či Gumkáčov, Rýchlu rotu Chipa a Daila, Scoobieho či Toma a Jerryho. Nastolenie nového svetového poriadku, konvertovanie na vieru či obchodnici so zbraňami pochopiteľne z Ruska ešte aj v seriály pre 7 ročné deti. To nevymyslíš, to je Netflix. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (3)

  • Epizoda odkazuje na film Rychle a zběsile 7 (2015), např. scéna, když Tony Toretto „letí“ s autem z jedné budovy na druhou. (fanda124)
  • Scéna, kdy při závodě sletí vůz jednoho závodníka z útesu a dopadne před Tonyho auto, který se mu smykem vyhne, je odkazem na Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), kdy ve finálním závodě DK se svým nissanem dopadne stejně před Seanův mustang, který se mu vyhne úplně stejně. (Frantisek.Fu)

Reklama

Reklama