Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

• Velká Británie Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

V Japonsku je velmistr Hanzo Hasashi na cestě domů, když ho přepadnou v modrém oblečení ninjové. Do jednoho zemřou, když Hanzo zjistí, že tito bojovníci, náležející ke kultu Lin Kuei, zavraždili jeho žáky a ženu. Žalem zkroušený muž se vydává na krvavou cestu odplaty, která skončí až u velmistra Sub-Zera, který Hanza zabije. Čaroděj Quan Chi však dává mrtvému Hanzovi druhou šanci, který vzápětí přijímá novou identitu – stává se z něj Scorpion. (C0r0ner)

hmyzovrah

Začnu hned z vostra! Lidi nakrájení na nudličky, drcení lebek a dalších části těla, amputace údů všeho druhu, tak to mám rád a na to, že to je animák, musím říct mother-fucker yeah. Akční krvelačná jízda od začátku až do konce, která neomrzí, žadná romantická bullshit linka. Takhle se točí filmy, takhle chci vidět brutalitu i v hranejch filmech a eště ty charaktery ó bože tvůrci, tímhle jste kápli hřebíček na hlavičku. Scorpion, Sub-Zero největší bad-ass borci. Dávám za *****, nic jiného ani nejde. Fatality-Brutality. ()

Pavlis.xxx

Brutální animák pro fanoušky nic víc nic míň. Lepší příběh i vykreslení postav než v novém filmu, ale srovnávat to s tímhle nelze. Super fanservis. 70% ()

Wiceman

Jako někdo, kdo od mládí letěl na MK frančízu, je tohle naprostý skvost. Ano, ne každému sedne. Přece jen styl Naruta a Dragon Ball (čti anime) nemusí sedět každému, ale i přesto se nám dostává parádní řežba. Klasické charaktery v moderním kabátku jsou vítané a samotný Hanzo Hasaschi jede víc než jen dobře. Celkově jsem se velmi bavil a tenhle počin beru jako spíše jednohubku MK bonusů v samotné hře :D Další takové jsou za mne vítány :D 4* ()

Hazding

Ďalšia herná adaptácia dokazujúca, že tento žáner nie je definitívne mŕtvy či odsúdený k neúspechu. Dej je značne kostrbatý a postav konajú občas nelogicky. Liu kangovi nerobí problém odtrhnúť hlavu nepriateľa, no zabiť oponenta je už cez čiaru. Scorpion má presne nula dôvodov preto aby akokoľvek pomáhal Earthrealmu a nemá to ani v povahe, ale urobí to, pričom v tom prvom sa pripraví o šancu priviesť svoju rodinu späť. Raiden z nejakého zvláštneho dôvodu nepovie Johnnymu že nie sú vo filme, ba dokonca sám prizná, že jeho nevedomosť ho baví. A Johnny, bez ohľadu nato koľko fantasy monštier a mágie vidí, verí, že sú to efekty. Vážne kámo? Taktiež, odbočky od loru - Syzoth, známy v hre aj ako Reptile, má byť posledný člen svojej rasy, tento fakt nebol nikdy naprieč hrami a komiksami zmenený, no napriek tomu tu v pozadí môžeme vidieť tucty ďalších Zaterianov. Napriek tomu je to fajn zábava. Slušné súboje, celkom solídne vtipy, obstojná hudba a hlavne, brutalita, tak typická pre celú hernú sériu, je tu hodná svojej značky. ()

freebob

Na to že dospělé animované filmy moc nevyhledávám,tak tento jsem si opravdu nemohl nechat ujít.Frančízu Mortal Kombat opravdu miluji a tento film mu ostudu určitě nedělá.Priběh se točí hlavně kolem původu postavy Scorpiona a dějově podle videoher MK 1 a 2.Animace je trochu oldschool,ale kombinovane s moderními postupy.Hlavne pasáž z pekla je určitě mistrovská. ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD