Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

• Velká Británie Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

V Japonsku je velmistr Hanzo Hasashi na cestě domů, když ho přepadnou v modrém oblečení ninjové. Do jednoho zemřou, když Hanzo zjistí, že tito bojovníci, náležející ke kultu Lin Kuei, zavraždili jeho žáky a ženu. Žalem zkroušený muž se vydává na krvavou cestu odplaty, která skončí až u velmistra Sub-Zera, který Hanza zabije. Čaroděj Quan Chi však dává mrtvému Hanzovi druhou šanci, který vzápětí přijímá novou identitu – stává se z něj Scorpion. (C0r0ner)

MasterMagic

Ultra nudný gore fest s příběhem jakoby vystřižený z těch horších animáků z nickelodeonu. Větší hodnotu jak fanservis to bohužel nemá. ()

GameboyNES

Mocinky klásná pohádka, plná něžností a romantiky.... Pcheee. Mohli by takhle udělat hranou verzi, vůbec bych se nezlobil. Za mě fajn adaptace. 80% ()

Worry77

Klasická dávka výplachu ze světa Mortal Kombat, tentokrát ale zahalená do vizuálně působivého animovaného filmu, který je až překvapivě moc laděný do videoherního stylu. Dialogy, jako kdyby z oka vypadly příběhovým hrám z roku 2005, což této adaptaci zkrátka sluší. Taky je tu skvělá animace, která neopomenula veškeré praskání kostí, brutální momenty (samozřejmě i s klasickým "finish him") a spoustou až nereálně krvavých momentů, a tak to má přesně vypadat. Fajn ujetá zábava na nudný odpoledne, ale nic, co bych si po delší době pamatoval. (60%) ()

Nathaniell

Co mi na tomhle filmu vadilo fakt nejvíc byla jeho stopáž: Mohl trvat dvakrát tak dlouho a nezlobil bych se... ... Na animaci neshledáte nic převratného, dokud nedojde na X-Ray útoky a parádní záběry "do hloubky..." ... Postavy spolu jinak ovšem skvěle kontrastují, Liu Kang je nezajímavý stejně jako ve všem, v čem tahle postava je, Johny Cage dostal asi nejvíc prostoru, co mu kdy kdo dal (a je to super) no a Sonya je standardně nasraná na všechny a na všechno. Ale saaakra... Tak dobře se na to kouká... ... Vznik Scorpiona je podaný surově a dobře. Co mě na filmu mrzí, je, že ho své osmileté dceři jen tak nepustím. Ale s tím se dalo počítat. Buď jak buď, dávám... 4* ()

Kimkong

Asi zbytečně krvavé, ale to už k MK patří. Příběh Škorpiona na pozadí klasického turnaje se známými hrdiny. ()

Pecan206

Opravdu paráda 👍 ocení všichni fanoušci herní i filmové série. Scorpion borec, Johny Cage pěkný pako, nicméně výsledek jen s drobnými výtkami: SUPER ()

jokino

Príbeh síce trochu prekrútený a mohlo to byť aj dlhšie, dejovo zaujímavejšie, prirýchlo to skákalo scénami na môj vkus, ale inak, rezničina skvelá, ako sa "patrí".. ()

blondboss

Veľmi slušné animované prevedenie známej bojovej hry Mortal Kombat so zaujímavo vyskladanou dejovou linkou, s množstvom akcie nabitých súbojov a unikátnymi gore animáciami, ktoré nie sú veľmi typické pre americké animáky. Takže v zásade vydarený snímok, ktorý asi najbližšie zatiaľ zobrazil samotnú atmosféru rovnomennej hry a ja tú štvrtú hviezdu jednoducho musím pridať, aj keď nie som skalným fanúšikom Mortal Kombatu. Pre fanúšikov ale určite povinnosť. 70 % ()

hony23

Těžko hodnotit animák, který pro svou brutalitu rozhodně není pro děti a pro své zpracování nenadchne většinu dospělých. Je to jen taková pocta legendální počítačové hře, kde zavzpomínáme na naše oblíbené postavičky. Krev tu stříká proudem, létají tu vnitřnosti, končetiny i hlavy a nechybí tu ani legendární Fatality. Na druhou stranu je ale děj stupidní a také způsob animace mě nenadchnul. ()

BlackAdder87

Nejkrvavější animák jaký jsem kdy viděl. Ale jak se říká mezi námi otrlými diváky, čím víc krve, tím víc zábavy a já se bavil vskutku královsky. Děj je jednoduchý, dalo by se říct až prostinký a slouží v podstatě jen k rozehrání celé té symfonie brutality. Těch 80 minut vcelku příjemně uteklo, takže jsem spokojen. ()

Nautilus06

Jediný film ze série Mortal Kombat který byl příběhově dobrý. Ve filmu nechybí spousta krve jak už je v mortal kombatu zvykem. Postavy jsou zde velmi dobře napsané a člověk s nimi dokáže i občas cítit. ()

Raziel811

Bohužel nic nového pod sluncem. Defakto se jedná o animovanou kopii filmu z roku 1995. Někdo může říci, co také vymyslet jiného? Ale ono to jde, stačí se podívat na Story Mode v novém Mortal Kombatu 11. Tam se člověk dozvěděl mnoho "nových" věcí o starých postavách a šlo to i bez nudné recyklace. ()

dolor

Ako krpec som chcel byť Scorpion a Jax a vlastne ma to ani neprešlo. Staré, po každej stránke katastrofálne filmy milujem už dekádu a je to srdcovka, ked sme ako decká hrávali prvé verzie hry. Tento krvavý animák ti dá presne to, čo si si ako fanúšik celý život želal. Fatality, množstvo krvi, ikonické pohyby, zvuky, postavy, skvelú hudbu. Jediná chyba je stopáž, má veľmi rýchle tempo, bohužial až moc. Film pri 80 minutách sa nestíha venovať každej postave a súboju dostatočne. Vrátilo ma to 15rokov späť keď sme s bratrancom ničili nábytok a lustre. Get over here! 9/10 ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD