Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

• Velká Británie Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

V Japonsku je velmistr Hanzo Hasashi na cestě domů, když ho přepadnou v modrém oblečení ninjové. Do jednoho zemřou, když Hanzo zjistí, že tito bojovníci, náležející ke kultu Lin Kuei, zavraždili jeho žáky a ženu. Žalem zkroušený muž se vydává na krvavou cestu odplaty, která skončí až u velmistra Sub-Zera, který Hanza zabije. Čaroděj Quan Chi však dává mrtvému Hanzovi druhou šanci, který vzápětí přijímá novou identitu – stává se z něj Scorpion. (C0r0ner)

SonGokussj

Připadá mi, jako by bylo vytvořeno fanoušky pro fanoušky. Na nic víc si to nehraje :-) Příznivci herní série ocení prakticky vše, co uvidí. Krásná drastická story. Jediné, co mně osobně se nelíbilo, byly přehnané X-ray efekty z posledních pár her. Ve hrách to dávalo smysl, zde mi přišlo zbytečné. Ale je to jen osobní výtka, nic, co by kazilo celkový zážitek. Come over here! 85 % ()

Tony.cs

Příběh hry vcelku upraven, což mi lehce vadí, protože ho znám moc dobře. Ale jinak krásně animovaná řezničinka. ()

OG_Swifty

Animovana verze Mortal Kombatu s nejakyma novoprvkama, ktery jsou vlastne docela fajn. Animovany fatality a novy pribeh na pozadi Scorpiona me bavili a jedinou malou vytkou je to, ze se mi moc nelibi ta animace hranatych postav. Ale to je jen mala vytka k jinak zabavnymu a netradicnimu animaku. ()

Rocky88

Bere si to to lepší z Andersonova filmu i her. S žádnou novinkou nepřichází, k minusům patří krátká stopáž, kvůli které přicházíme o souboje i vysvětlení motivace postav, a nic moc souboje. Takovej průměr kterej se na jedno zkouknutí hodí. Další filmy mají ale stále potenciál. ()

C0r0ner

Ty rentgenové brutality a fatality jsou naprostá špička, příběh šlape jako dvanáctiválec, souboje a killcount paráda, takže vlastně jediné, co bere filmu tu půlhvězdičku, je fakt, že to nebylo hrané (samozřejmě s kurevskou dávkou CGI), protože to by byla nálož jako svině. 90% ()

StanislachKo

Neskutočné prekvapenie a to v toľkých ohľadoch, že som si to musel zreprízovať po pár dňoch s notesom v ruke a skoro nonstop si písať poznámky. A vypisovať dôvody prečo je tento film absolútne geniálny. Všetko je to už rozpísané na 4 normostrany na mojom blogu, keby si mal záujem. Ja len tak... :-) ()

filmmovier

Jsem neherní fanoušek, ale první filmový Mortal Kombat s Lambertem totálně žeru, protože je to totálně boží. A teď totálmě žeru i tenhle boží animák, protože i tohle je fantastická rubačka, neskutečná zábava s naprosto parádní akci, atmosférou, postavami, parádní mytologií i nějakou tou krví. A vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo delší, protože ta atmosféra je fakt boží. Tohle je prostě super věc. Hry nehraju (žádné) a ani nikdy hrát nebudu, ale k tomuhle se určitě budu velmi rád vracet. Doufám v animované pokračování, protože ten konec je totální žrádlo! Jsem tak nějak nadšen. 85%. ()

oveckaoa

Film má několik mínusů 1) Baraka tam neudělá pořádný fight a jeho smrt stojí za hovno celkově i ta celá scéna s ním 2) Kitana zbytečná jako vždy místo ní mohla být radši třeba Mileena nebo kdokoliv lepší 3) od Sub Zera jsem čekal taky více ani Kano moc nepředvedl (ve filmu z roku 1995 byl daleko lepší) 4) Nesnášel jsem u Liu Kanga ty zvuky a pazvuky co vydával připadalo mě to vtipné a zbytečně to shazovalo film 5) Scorpion je zde až moc op postava navíc to jeho mizení mě přišlo uvalené už Naopak velkým plusem je brutalita a náběhy na další díl/y? (snad ho plánují vydělá to a bude) škoda, že Goro nepředvedl tu svoji fatalitu ze hry v plné verzi ()

VanTom

"Mortálně" (občas až směšně) brutální a krvavý animák krájí těla a vyhřezává mozky celkem přesně v duchu předlohy – nechybí ani rentgenové detaily tříštících se kostí. Příběhově se překvapivě nijak zvlášť neodklání od kultovní hrané verze z roku 1995 (včetně ústředního tria), jen se navíc zaměřuje na (kladnou) postavu Scorpiona a jeho background. Slušná animace různorodými souboji skutečně nešetří, takže v rámci tématu těžko žádat víc. ()

drackula

Príbeh Scorpiona bol skvelý. Akčná ultrabrutálna divočina v ceste za pomstou. Škoda len, že tam napchali aj ústredný turnajový príbeh. Ten už pozná podľa mňa každý a tu bol úplne zbytočný. Respektíve, bol tu na vedľajšej koľaji a tak spracovaním ako z rýchlika absolútne nefunkčný. Keby sa zamerali len na Scorpiona, mohol byť celok ešte údernejší a dynamickejší. Som ale rád, že niečo takéto vzniklo a dúfam, že časom sa dočkáme aj ďalších príbehov z tohto sveta v rovnakej krvilačnej verzii. 80% ()

Maynard.

Jakožto velký fanda pc gamesy (jedničky) sem si nemohl nechat ujít tenhle animák. Velký fanda jako beze srandy, páč i teď v 36 letech si bez problému vzpomenu na všecky fatality i téměř všecky kouzla. Pro zajímavost Raiden 3x k němu, 3x od něj a velký box :o). Tohle je moc pěkně udělaný... Hlavně se mi líbí ta brutalita, která kdyby byla s živejma hercema, tak bych odvracel zrak, ale takle kreslený mi to vůbec nevadilo, spíš naopak. Moc se mi líbil příběh, kterej byl ještě o kousek nápaditější než u toho prvního filmu. 80 minut je akorát a já se těším, esi se dál bude točit nějaký pokračování... ()

kenkaku

Brutální. Ale jakože brutálně brutální. Co ale nepochopím, je jak může někdo v animaci vyrobit akci a použít roztřesenou kameru a ještě nepřehledný střih... jako u blbce bez talentu v roli režiséra akčního filmu to pochopím, ale proč u kompletní počítačové animace? Dějově je to z 2/3 stopáže tak trochu remake původního filmu. Část děje se tam dokonce přímo recykluje. Zbytek je zaměřený na Scorpia a je to ta znatelně nejlepší třetina. ()

BMAJTZ

Je docela zajímavé kouknout na tenhle animák hned po nové hrané verzi z roku 2021. Nejsem znalcem příběhu her, ale obě zmíněné filmové verze mají ten příběh docela hodně podobný a nutno podotknout, že animovaná verze je značně poutavější. Jasně ani v jedné verzi není čas na nějaké hluboké prokreslení postav a jde se prostě na věc, ale animák to bere z trošku jiné perspektivy a prostě se na to lépe kouká. ()

iXtr3m3

"GET OVER HERE". WTF, tak takýto "nárez" som nečakal. Ultra brutálne scény, fatality, rontgenové zábery vnútorných devastačných zranení, porcovačky, lietajúce končatiny, mozgy, vnútornosti. Wau. Jasné, príbeh v podstate na pol stránku A4, ale od takto krátkeho animáku pri toľkých postavách sa nedalo čakať viac. Ale kvôli otvorenému koncu, správne, ako sa patrí, sa teším na prípadné pokračovanie. Toto bol jednoducho taký masaker, aký nemá obdoby nielen medzi animákmi. A vôbec nevadí, že to sčasti berie nápady v Andersonovom Mortal Kombate. Už sa teším na dvoječku, Jaxove kyberruky a schopnosti ostatných postáv, ktoré ich ešte neobjavili ako napr. Johny Cage. Luxus, ktorému chýba len dlhšia stopáž. ()

Han22

Někdy si člověk prostě musí udělat radost. První rkový Mortal Kombat s potoky krve, brutalitami, fatalitami, spoustou zápasů, spousta klasických postav a mytologie, která přesně sleduje první turnaj, ale přidává k němu novou dimenzi v podobě Scorpionova příběhu. Jasných 5*. ()

Junglista

Kdo se alespoň základně orientuje v MK světě, tak si bude chrochtat. Animace je fajn (i když mohla být trošku plynulejší), krvavost je minimálně na úrovni MK9 (stejně jako X-Ray útoky) a příběh nijak nevybočuje z kvalit těch herních - to asi není zrovna pochvala, ale nějakou hlubokomyslnou zábavu asi od tohoto nikdo neočekává, že? Doufám, že v dalších filmech se objeví více postav a že Sonya si bude trochu podobnější, tady vypadala jak poloviční chlap. Ale jinak spokojenost. "Get over heeere!" :-) ()

666Carnage

Tohle byl hodně přísnej brutál. Vzalo si to do všeho něco(hry, filmy). To násilí bylo extrémní a animace perfektní. 80 minut čistého krveprolití a masakru. Tohle jsem si užil a kdyby v téhle kvalitě vycházel měsíčně jeden film nevadilo by mi to. Paráda 85% ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD