Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deschain
  ****

  Pozrela som si to celé live aj s červeným kobercom a veselo (argh!! :D) sa zasekávajúcim streamom. Ale bolo dobre, poctivo som si zaspamovala twitter a tešila som sa z Anne Hathaway, ktorá mi je sympatická od prvého zhliadnutia Denníka princeznej (čo je teda už pekne dlho). Franco mi nevadil, ale asi to bude tým, že mal menej priestoru a sledovala som jeho twittrové spamy zo zákulisia. Najlepšie momenty - Bob Hope, Kirk Douglas, Marky Mark, musicvideo mash-up, ROTK, Exit Through the Crazy Shop, Oprah na YMCA, Spielberg spomína Absolventa, scenáristi & morské prasiatka a veľa ďalších. Zopár vedľajších Oscarov pre Inception - aspoň niečo. Najväčší mimo Oscar - Hans mal beatnuť Trenta. Time z Inception je jedna z najlepších skladieb minulého roka.(1.3.2011)

 • viperblade
  *****

  Už potřetí v řadě jsem vstával o půl druhé ráno, abych se mohl dívat na Oscary. A už potřetí nelituji. James Franco a Anne Hathaway si jako pár sedli a byli i vtipní (hned první scénka, kde parodují všechny nominované filmy, mě dostala) a i když po čase trošku ztratili dech, stejně si myslím, že svou práci zvládli skvěle. Jinak důvodů, proč tenhle ročník hodnotím tak vysoko, je více - za a) jsem o pár korun bohatší, protože jsem si poprvé na výsledky vsadil, za b) s držiteli Oscarů jsem spokojen (i když, kdyby opravdu existoval Bůh, tak by Zimmer neodešel s prázdnou) a za c) ty tři hodiny mi utekly jako voda. Ano, možná je pravda, že objektivně tohle byl "nejhorší" ceremoniál z těch tří mnou viděných, ale byl bych sám proti sobě, kdybych zde nedal alespoň 90 %. Prostě Oscar je pro mě gala večer, kde se setkají celebrity, které mám rád, a baví se. Tak proč se nebavit s nimi? P. S. A někteří hodnotící patrně zapomněli na ty skvělé fórky jako - Justin Timberlake je Banksy, babča Jamese Franca konečně viděla "Markyho Marka Wahlberga", matka Anne říká, aby se narovnala, že je zde i Spielberg, projev Kirka Douglase a mnoho dalších skvělých výstupů.(28.2.2011)

 • swamp
  ***

  Moje první zhlédnuté předávání Oscarů a nemůžu říct, že bych se vysloveně nudil - spíš jsem čekal jiný typ trapné americké show a jsem rád, že se mi dostalo něčeho celkem snesitelného. Z předchozích mnoha předávání jsem ale viděl některá videa a vím, že Oscaři dokáží být i velmi vtipní, čehož jsme se letos bohužel nedočkali. Těšil jsem se na Franca, ale jediné, co předvedl, byl jeho zamračený pohled (sexy?) a mlčení. A celá ta šaráda ohledně twitteru byla neskutečně trapná, škoda.. ale rád si příští rok spravím chuť.(3.3.2011)

 • F.man
  **

  Po několika velmi povedených rocích muselo přijít vystřizlivění a jindy poměrně sympatická Anne Hathaway po boku s jinak poměrně méně sympatickým Jamesem Francem byli ti, kteří to odskákali. Oskaři tento rok absolutně ztratily tempo a nebýt klasického sentimentu, promáknutého Kodak Theateru a Kirka Douglase, usnul bych po půl hodině. Takhle jsem to táhnul sice skoro až do rána, ale usínal jsem zoufale, což nebývá jindy zvykem. Příště lepší výběr prosím, sympaťáci fungovali.(9.3.2011)

 • H34D
  ***

  Mnohé stížnosti na příliš rozverné a nefungující moderátorské duo mě na půl míjejí, možná nepředvedli nic extra, možná se nezapíšou do historie jako Ricky Gervais, ale večerem nás zvládli provést jakž takž sympatickým a osvěžujícím způsobem. Napětí z udělování cen bylo však mírnější, nejspíš díky slabšímu osobnímu vztahu k tehdy nominovaným snímkům... 6/10(27.2.2013)

 • - Šou si v Amerike pozrelo len 37, 6 milióna divákov, čo je o 3,7 milióna menej ako rok predtým. (Hystory)

 • - Anne Hathaway sa v priebehu noci osemkrát prezliekla, z toho počas živého vstupu 6x. (Hystory)

 • - Anne Hathaway a James Franco boli najmladšou hostiteľskou dvojicou v histórii Oscarov. (Hystory)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace