Nebezpečný záliv (TV seriál)

• Kanada

Danger Bay

• slovenský

Nebezpečný záliv

Dobrodružný

Kanada, 1984, 123x30 min

Robert Ennis

Donnelly Rhodes, Christopher Crabb, Michele B. Chan, Karin Konoval, Michael Ironside, Dustin Nguyen, Bruce Greenwood, Gary Hetherington, Martin Cummins, Tom McBeath, Jim Byrnes, Kaj-Erik Eriksen, Susan Hogan, Rosemary Dunsmore, Duncan Fraser, Ocean Hellman, Don Francks, Lloyd Bochner, Scott Anderson, Belinda Montgomery, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Margaret Langrick, Tom Heaton, Richard Donat, Stephen E. Miller, Kim Kondrashoff, Michael Kirby, John Maclaren, Don MacKay, Gillian Barber, Colleen Winton, Beverley Elliott, Bill Dow, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Harvey Atkin, Kate Lynch, Sheila Moore, Bernie Coulson, Charles Andrew Payne, Terence Kelly, Caroline Barclay, Marilyn Norry, Alvin Sanders, Deryl Hayes, Fred Henderson, Garry Davey, Frank Charles Turner, Jonathan Welsh, Glenn Beck, Tamsin Kelsey, Marie Stillin, Donna White, Andrew Kavadas, Gary Jones, Alex Diakun, Isabelle Mejias, Rebecca Toolan, Moira Walley-Beckett, Alex Bruhanski, George Sperdakos, Spencer Rochfort, Lloyd Berry, Paul Batten, Tim Henry, Linda Goranson, Kerrie Keane, Lesley Ewen, Dana Still, Graydon Gould, Peter Hanlon, Mark Brandon, Campbell Lane, Dwight McFee, Lori Dungey, George Clutesi, Dee Jay Jackson, Jenn Griffin, Meredith Bain Woodward, Frances Flanagan

Uspelo by dnes niečo takéto v našich televíziách? Odpoveď je jasná. Doba sa zmenila.(28.9.2014)

A jejda, mnou už téměř zapomenutý seriál. Sledovali jsme v dětství.(27.8.2018)

Opět vzpomínka, na jeden předrevoluční seriál odvysílaný u nás po prvé částečně, ve slovenském dabingu a pak díky Primě i v roce 1998 celý v českém znění. Život vdovce doktora Grenta Robertse, veterináře Vancouverského akvária a jeho dvou dospívajících dětí, plný běžných starostí, ale i velkých dobrodružství, tak to je ústřední motiv tohoto vydařeného kanadského seriálu. Věřím, že i při dnešní repríze, by získal tento seriál solidní diváckou sledovanost.(9.12.2014)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 16.4.1988, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = - Nostalgická spomienka na detstvo a sobotné podvečery. A najviac sa mi vtedy páčila tá ich helikoptéra, pretože tie "naše" ruské nevyzerali tak cool. :-) A v dabingu excelovali Mandźárovci a súrodenci Trégeroví. TECHNICKÁ POZNÁMKA: V ČST bolo uvedených iba 16 epizód. (26.9.2008)(26.9.2008)

v detstve som to zral..teraz by to islo skor ku priemeru.(30.3.2007)