Reklama

Reklama

Nebezpečný záliv

(seriál)
Dobrodružný / Rodinný
Kanada, (1984–1990), 51 h 15 min (Minutáž: 25 min)

Hudba:

Don Gillis

Hrají:

Donnelly Rhodes, Christopher Crabb, Ocean Hellman, Hagan Beggs, Susan Walden, Michele B. Chan, Karin Konoval, Michael Ironside, Dustin Nguyen, Bruce Greenwood, Gary Hetherington, Martin Cummins (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(123)

Obsahy(1)

Celý děj seriálu, který na obrazovkách vydržel celých šest sezón, se odehrává v okolí kanadského města Vancouver, kde se doktor Roberts, zaměstnanec tamějšího akvária, spolu s dětmi, dcerou Nicol a synem Jonášem, snaží čelit klasickým problémům, jako je pytláctví, ekologické hrozby a dalším nebezpečím, narušujícím klidný a spokojený život zvířat v zálivu. (ČSFD)

(více)

Recenze (10)

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 16.4.1988, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = - Nostalgická spomienka na detstvo a sobotné podvečery. A najviac sa mi vtedy páčila tá ich helikoptéra, pretože tie "naše" ruské nevyzerali tak cool. :-) A v dabingu excelovali Mandźárovci a súrodenci Trégeroví. TECHNICKÁ POZNÁMKA: V ČST bolo uvedených iba 18 epizód. (26.9.2008) znakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznaky ()

Reklama

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Opět vzpomínka, na jeden předrevoluční seriál odvysílaný u nás po prvé částečně, ve slovenském dabingu a pak díky Primě i v roce 1998 celý v českém znění. Život vdovce doktora Grenta Robertse, veterináře Vancouverského akvária a jeho dvou dospívajících dětí, plný běžných starostí, ale i velkých dobrodružství, tak to je ústřední motiv tohoto vydařeného kanadského seriálu. Věřím, že i při dnešní repríze, by získal tento seriál solidní diváckou sledovanost. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama