Komentáře uživatelů k TV seriálu (86)

Jak už sám název vypovídá, Párování není o ničem jiném, než o tom, kde a jak se nejlépe spárovat a v některých případech pokud možno i spářit. Seriál představuje šestici moderních Londýňanů, třicátníků, kteří většinou tráví společný čas v oblíbeném pubu. Za takového normálního je zde Steve v podání Jacka Davenporta, který je u nás známý až z filmu Piráti z Karibiku. V prvním díle se rozejde s excentrickou Jane a spáruje se se Susan, drobnou ale temperamentní blondýnkou. Kolem jejich vztahu se vlastně hromadí všechny eskapády a komické situace, o které zde rozhodně není nouze. K tomu dokonale napomáhají Stevovi přátelé Patrik (dokonalý inseminátor s mega penisem) a především Jeff, nerd s obrovskými teoretickými znalostmi o sexu a vztazích z komiksů, ale jakmile přijde na konfrontaci s druhým pohlavím, vypadne z něj jen: "Ko-ko-ko-kozy." Oba tito rádci dokáží Stevovi jeho vztah poměrně hodně zkomplikovat, ale i sami se dostávají do prekérních situací. A vlastně nejen oni, o všechna ta faux pas se starají i Jene se Sally, další z hvězdné šestky přátel. Ale takový Jeff (výborný Richard Coyle) je přímo magnet na průsery. V hovoru s jednou nádhernou dívkou se s blekotáním dostal až k tomu, že sbírá lidské uši a dělá si z nich náhrdelník ale to vůbec říct nechtěl, už jen proto, že to opravdu nedělá. Aby upoutal pozornost jiné krasavice, vymyslel si pod tlakem situace, že má dřevěnou nohu, a mohl bych zde jmenovat tucet dalších výmyslů, které ho nakonec vždy dostaly do situace, že se prostě s nikým nespároval. Ono to ani tak popsat nejde, to se prostě musí vidět. Takže závěrem, velké plus toho seriálu je, že se nesnaží vychovávat, jak to známe z amerických sitcomů, ale jde mu zkrátka jen o jedno. Navíc zde v podání skvělých herců, je plný vytříbených dialogů a vůbec pohodové atmosféry. Nelze než doporučit!(8.2.2013)

• st.lupen

Na seriál jsem byl velice zvědav, ale nesmyslně se rozvíjející monology některých osob, mě silně znechutily. Jinak seriál tak špatný není.(13.11.2008)

• Noc17

Slabinou tohoto sitcomu je dabing v originále má jinou stmosféru....jde o partu přátel a jejich samozřejmě absurdní životní situace, moc se u něho bavím ...to věčné hledání ideálního partnera je tady tak skvěle vtipně podané a hlavně mám .....jen ráda britský humor a tady je ..tak se podívejte :)(20.2.2009)

Jeden z nejlepších britcomů. Sympatické postavy a vtipné dialogy povyšují seriál o pár stupínků nad průměr. A jako bonus úžasně sexy Sarah Alexander.(31.7.2010)

svojí první verzi hodnocení přidávám již po třetím dílu první řady. Ten Sitcom je brilantní! Tenhle smysl pro humor dotýkající se převážně sexu, vztahů mezi přáteli znichž tři jsou hloupí jak hlávka salátu ... nemá to chybu! Opět mě to utvrzuje v mé vášni pro britský humor počínaje Trpaslíkem a IT Crowd konče. 4/5 za Patricka, občas je jeho hloupost, na můj vkus, už dost přetažená a evidentní vykrádačku prostředí a atmosféry Přátel (naštěstí humor o několik levelů výš!), po 2. řadě kde se střídají lepší a slabší díly ponáchávám 4*, ale stále se neskutečně bavim!(29.1.2012)

Seriál s obsahem, který vedl ČT k názoru, že se musí vysílat až po 22 hodině. Dějově šílená palba různých hlášek, trapasů a jiných záludností ve vztazích žen a mužů. Nejlepší postavou byl rozhodně Jeff a jeho panické scénky při rozhovorech se ženami. I po tak dlouhé době se mi vybavuje jeho utkvělé slovo "nipples"!(6.3.2014)

1 2 3 4 5 následující >>