Po první sérii jsou to jasné 3*. Zatímco počáteční půlka prvé sezóny mi přišla nemastná, neslaná a jakékoliv připodobnění ke kultovním Přátelům zcela zcestné, druhá polovina se mi již zamlouvala daleko více. Zkusím ještě s02 a pokud se mé dojmy výrazně nezlepší, opustím tento seriálek bez změny hodnocení a se vzpomínkou na několik zdařilých okamžiků.(14.1.2017)

Poprvé jsem tento seriál viděl (jeden díl) na ČT1 někdy kolem půlnoci a bylo to tak 10 let zpět. Historie se opakovala, ale z tentokrát z doporučení tohoto seriálu od mého kamaráda. Shodou náhod jsem tehdá viděl zrovna první díl a tak to pro mě bylo malé dejavue a mužu říct, že velice příjemné. Po hodně dlouhé době jsem se opět nemohl odtrhnout od obrazovky a hltal jsem jeden díl za druhým. Skvěle napsané postavy, které předčí hodně z toho, co jsem za posledních pár let viděl (přátelé, HIMYM, Big bang..., ad.) Každý díl dokáže překvapit nějakou pointu a nestane se, že byste se aspoň jednou za díl pořádně nezasmáli. Nezapomenutelný díl s kouzelným slovíčkem SHADAYIM, který Vás nechá celý díl čekat, aby Vás na konci naprosto rozsekal, patří pro mě k nejoblíbenějším a to společně s Jeffem, kterého snad nejde nemilovat. Všem můžu tento seriál pouze a jenom doporučit. Briliant. EDIT: První 3 série se pořád drží, ale po odejetí Jeffa na Lesbos a jeho nahrazení jiným hercem, ztrácí seriál na svém kouzlu a už to prostě není to, co to bývávalo. Za poslední sérii slabší 4*(31.10.2010)

Ač sitcomy nejsou zrovna má krevní skupina, tenhle britský počin mě s výjimkou trochu slabší poslední série neskutečně bavil. Na tom má ale zásluhu především britský humor a fakt, že pro tvůrce není v podstatě nic tabu. A v neposlední řadě je tu můj oblíbenec Ben Miles v roli svůdníka Patricka, který je jednoduše neodolatelný. 90%(26.11.2016)

No tak prvú sériu mám za sebou :) Vynikajúci seriál, plný humoru a tá britská angličtina je úžasná. Pri každom diele som sa parádne bavil, v podstate to nemalo žiadne hluché miesta ako niektoré (aj dobré) seriály sem-tam mávajú. A určite tomu dopomohol aj počet dielov, ktorých bolo iba 6. Už sa teším na ďalšie série, zatiaľ 99%. [--] Druhá séria je už tiež za mnou. Možno bola o chlp slabšia ako prvá ale zato tu bol pre mňa zatiaľ najlepší diel - Muž s dvomi nohami - hneď prvý diel tejto série. Hodnotenie stále vysoké 95%. [--] Tretia séria, no opäť bola o ďalší chlp slabšia ako predchádzajúca ale stále si tento seriál u mňa drží úroveň veľmi vysoko. [--] Štvrtá séria, tak to bolo sklamanie. Už to bolo priveľmi "prepárované" a vtipných vtipov jednoducho ubudlo. A kde bol sakra Jeff?!?!?! Táto geniálna postava sa úplne vytratila, i keď v poslednom diele sa opäť objavil (či objavila?) ale ani to túto sériu nezachránilo. A ani jeho náhrada ku kvalite seriálu nepridala. Škoda, škoda, škoda...za štvrtú sériu musím hodnotenie znížiť ale nie veľmi pretože ten zbytok bol proste zábavný, ak bolo treba aj dramatický, či smutný a to všetko servírované vždy v ten správny čas a v správnom množstve :) Takže 90%(20.6.2010)

Britský sitcom o partnerském životě a hlavně o sexu. V seriálu můžeme vidět pět velmi odlišných charakterů, hlavními postavami jsou však Jack Davenport (Steve) a Sarah Alexander (Susan) jako ustřední pár. Nicméně ostatní postavy jako sexuchtivá Gina Bellman (Jane) prostoduchý, ale na jiném místě přírodou obdařený lamač dívčích a ženských srdcí Ben Miles jako Patrick, nebo excelentní Richard Coyle jako Jeff s jeho sexuálními teoriemi a trapasy či Kate Isitt (Sally), která se bojí stáří a snaží se ulovit pořádného chlapa co nejdříve to jde, hlavnímu páru statečně konkurují a v mnoha případech je dokonce převyšují, obzvláště to platí u Jeffa Murdocka, který v několika dílech strhává pozornost jednoznačně na sebe a ostatní nechává daleko daleko za sebou. 1. série - 60%, 2. série - 75%, 3. série - 75%(18.9.2007)

• - Byl to Jack Davenport (Steve), kdo vybral jako titulní píseň k seriálu skladbu "Perhaps, perhaps, perhaps". (Tom Riddle)

• - Ačkoli některé scény se nenatáčely před živým publikem (například exteriéry a "nahé" scény), pořízené záběry byly puštěné živému publiku, a tak je smích při nich opravdový. To může být ovšem českému diváku jedno, protože u nás bylo Párování vysíláno bez původní zvukové stopy smíchu. (Tom Riddle)

• - Dvě z hlavních postav (Steve a Susan) jsou pojmenovaní po tvůrci seriálu Stevenu Moffatovi a jeho manželce Sue Vertue, producentce seriálu. (Tom Riddle)