Britský humor a sex. Páni ono to k sobě sedí jako vejce k vejci. I když realita je trochu jiná, pochybuji, že se někdo večer co večer schází v hospůdce aby řešil jen vztahy, sex a ostatní kolem něj. Nebo, že bych se mýlil?...Ať je to jak je to, tenhle seriál je tak příjemně perverzně vtipný, že jsem se upřímně zasmál a moc dobře se mi po něm usínalo. Taky nelze zapomenout, jak trefně byly do serilu zabudovány ty snové představy (nebo jak to mám nazvat). Jeff Murdok nemá chybu, jeho otupělé smysly, výraz a velmi, velmi zvlášrtní vyjadřování mě vždycky dostalo. A taky se musím přiznat, že postava Jane na mě zapůsobila neskutečným sex appealem :) .(9.8.2007)

Už tři dny přemýšlím, jak tohle vůbec ohodnotit. Většina je milý průměr, mělo to scény, které byly tak špatné, že bych je nejraději rovnou přeskočila, a pak tam byly části pro které je i 5* málo. A právě pro ty scény, kdy jsem s obtížemi lapala po dechu, jak jsem se smála, stojí za to přetrpět to nepovedené. Hlavní postavy jsou takové vtipné karikatury. Máme tu excentrickou blbku, marnivou pipinu, sebevědomého frajírka, nervozního nešikovného ťuldu a hlavní pár taky není úplně normální (zvlášť ze Steva se stává čím dál tim větší ufňukaný podpantoflák) Ano, je to přehnané, ale je to vtipné. Líbílo se mi, jak si tvůrci vyhráli s časovými liniemi, ať už skládáním jednotlivých scén do větší mozaiky anebo souběžným dějem. Líbily se mi různé pošahané snové sekvence a jedna z mých nejoblíbenějších scén byla noční telefonát v pěti lidech. Nevím jestli měl Coupling za cíl překvapit diváky, tím jak otevřeně se všichni baví o sexu. Já jim ve skutečnosti záviděla, jak pohodové ty jejich pošahané debaty dokáží být. Když si vzpomenu, jaká nudná témata mají mí přátelé potřebu řešit v hospodě, náhle mi "Lesbian Spank Inferno" připadá jako úžasně zajímavé téma.(30.4.2015)

Vynikajúci komediálny seriál a škoda, že som videl možno len okolo 15 dielov, ale stálo to za to. Niektoré situácie boli neuveriteľné a smial som sa na nich ešte dlho po skončení seriálu.(keď Jeff predstiera, že prišiel o nohu, aby zbalil ženu vo vlaku:D...) Raz si to budem musieť zohnať celé...Update: Už doháňam všetky diely, je to absolútna bomba. Tak vypointované dialógy i monológy nie sú v snáď žiadnom sitcome.Update č.2: Po dopozeraní komplet dielov som aj trochu naštvaný, najmä odchodom Jeffa v štvrtej sérii(trochu to potom stratilo šťavu a ani pridaním postavy Olivera sa nepodarilo Jeffa nahradiť). Ale aj keby bol celý seriál bez Jeffa, bolo by to za päť hviezd...(14.2.2008)

První díl byl strašný a málem jsem po něm odstřelila Jacka Davenporta. Naštěstí jsem náhodou shlédla i díl osmý a dost mile mě překvapilo, jak velký skok tenhle seriál za tu dobu udělal. Objektivně za tři, jednu přidávám za skvělé scénáristicko-režisérské nápady (rozdělení obrazovky na dvě části s dvěma hrdiny atd.) a dva tři opravdu skvělé vtipy v každém dílu.(12.10.2004)

Tak to bude asi první seriál, který jak se tak dívám má vyšší hodnocení na imdb (9,2 - 4000 hlasů) než na csfd. A já musím prostě souhlasit, protože ano postavy se baví jen o sexu a jsou to jen karikatury (a v kterém sitcomu postavy nejsou že?) ale je to po čertech vtipné. Mým osobním oblíbencem je Jeff, protože kombinace toho co dokáže impulzivně vyslovit s jeho akcentem mě vždy spolehlivě složí na zem. Chápu, že seriál není pro každého (puritání, věční mrzouti...?), ale jestli se vám líbí britská komika a nevadí vám lehtivější dialogy, tak rozhodně seriál doporučuji. "- She's leaving the country. She doesn't speak English. I insulted her friend's breasts, and she thinks I collect women's ears in a bucket. - Well, you've had worse."(13.5.2006)

• - Jeff má ve svém bytě zarámované plakáty k filmům The Procurer, Attack of the 50 Foot Woman (1958) a Marc Mato, agente S. 077 (1965). (Tom Riddle)

• - Dvě z hlavních postav (Steve a Susan) jsou pojmenovaní po tvůrci seriálu Stevenu Moffatovi a jeho manželce Sue Vertue, producentce seriálu. (Tom Riddle)

• - Steve je profesí spisovatel (tedy stejně jako jeho tvůrce, na kterém je postava založená). (Tom Riddle)