Porce kvalitního britského sitcomu o vztazích. Napoprvé mě to nadchlo, napodruhé už míň, ale pořád si to udrželo vysokou kvalitu. Prostě parta lidí, co si to tak vzájemně mezi sebou rozdávají a cedí suchý britský vtípky. S Přáteli to je podobnější než se zdá, charaktery některých postav si jsou dost podobný, ale humor je naštěstí skrz naskrz britský. A krom toho, co by Přátelé za Sarah Alexanderovou dali :-)(16.7.2012)

Britský humor a sex. Páni ono to k sobě sedí jako vejce k vejci. I když realita je trochu jiná, pochybuji, že se někdo večer co večer schází v hospůdce aby řešil jen vztahy, sex a ostatní kolem něj. Nebo, že bych se mýlil?...Ať je to jak je to, tenhle seriál je tak příjemně perverzně vtipný, že jsem se upřímně zasmál a moc dobře se mi po něm usínalo. Taky nelze zapomenout, jak trefně byly do serilu zabudovány ty snové představy (nebo jak to mám nazvat). Jeff Murdok nemá chybu, jeho otupělé smysly, výraz a velmi, velmi zvlášrtní vyjadřování mě vždycky dostalo. A taky se musím přiznat, že postava Jane na mě zapůsobila neskutečným sex appealem :) .(9.8.2007)

Brilliant! Už po prvých dieloch som nechápal to nízke hodnotenie a nechápem ho stále. Pre mňa osobne jeden z najlepších sitcomov (nielen britských), ktoré som kedy videl a po skončení putoval do topky. V duchu britskej tradície si postavy neberú servítky pred ústa a hovoria o všetkom, čo im napadne. Už samotné postavy sú vynikajúce, väčšinou si človek obľúbi jedného dvoch, ale tu som ich miloval všetkých šiestich (resp. siedmych). Na prvom mieste je samozrejme Jeff, ktorý bol jednoducho neodolateľný. Ale ani ostatní za ním nezaostávajú, každý má svoje vynikajúce komediálne momenty, len pri Jeffovi ich je jedoducho viac. Zo žien sa mi zas vždy najviac páčila Sally. Dialógy znejú uveriteľne, hoci samozrejme občas nadnesene, ale vždy v tom dobrom slova zmysle. Nemám tomu čo vytknúť, určite si to dakedy pozriem znova. Na konci som potom mal taký ten zvláštny pocit, ktorý človek občas zažije, keď vie, že sa končí niečo výnimočné, čo bolo súčasťou jeho života niekoľko týždňov. Najradšej by som bol, keby sa nakrúcal stále ďalej a ďalej, ale zrejme je pre dobro veci, že sa skončilo v najlepšom.(26.2.2009)

"John Hurt, to je první, na co si chlap vzpomene, když se řekne porod." "Takže jsem byla sexy a teď jsem John Hurt!?"... zkrátka všechno, co správný sitcom má mít. Rozjíždí se sice dost vlažně, ale pokud mu dáte šanci, bohatě se vám odmění. Pokud vám přijde, že na obrazovce nedokáží o vztazích a sexu žertovat bez trapných vulgarit, tohle je seriál pro vás.(11.10.2004)

Už tři dny přemýšlím, jak tohle vůbec ohodnotit. Většina je milý průměr, mělo to scény, které byly tak špatné, že bych je nejraději rovnou přeskočila, a pak tam byly části pro které je i 5* málo. A právě pro ty scény, kdy jsem s obtížemi lapala po dechu, jak jsem se smála, stojí za to přetrpět to nepovedené. Hlavní postavy jsou takové vtipné karikatury. Máme tu excentrickou blbku, marnivou pipinu, sebevědomého frajírka, nervozního nešikovného ťuldu a hlavní pár taky není úplně normální (zvlášť ze Steva se stává čím dál tim větší ufňukaný podpantoflák) Ano, je to přehnané, ale je to vtipné. Líbílo se mi, jak si tvůrci vyhráli s časovými liniemi, ať už skládáním jednotlivých scén do větší mozaiky anebo souběžným dějem. Líbily se mi různé pošahané snové sekvence a jedna z mých nejoblíbenějších scén byla noční telefonát v pěti lidech. Nevím jestli měl Coupling za cíl překvapit diváky, tím jak otevřeně se všichni baví o sexu. Já jim ve skutečnosti záviděla, jak pohodové ty jejich pošahané debaty dokáží být. Když si vzpomenu, jaká nudná témata mají mí přátelé potřebu řešit v hospodě, náhle mi "Lesbian Spank Inferno" připadá jako úžasně zajímavé téma.(30.4.2015)

• - Jeff má ve svém bytě zarámované plakáty k filmům The Procurer, Attack of the 50 Foot Woman (1958) a Marc Mato, agente S. 077 (1965). (Tom Riddle)

• - Ačkoli některé scény se nenatáčely před živým publikem (například exteriéry a "nahé" scény), pořízené záběry byly puštěné živému publiku, a tak je smích při nich opravdový. To může být ovšem českému diváku jedno, protože u nás bylo Párování vysíláno bez původní zvukové stopy smíchu. (Tom Riddle)

• - Steve je profesí spisovatel (tedy stejně jako jeho tvůrce, na kterém je postava založená). (Tom Riddle)