Britcomy jsou u diváků většinou automaticky brané jako jakési VIP sitcomy, mají auru „lepšího“ humoru, než je prý humor americký. Snad proto je paradoxem, že můj nejoblíbenější britcom je svým humorem považovaný takřka za americký. Steven Moffat ve své komediální vztahovce vytvořil šestici kompletně rozdílných charakterů, která má díky svému věku (cca 30) a vyřešeným profesním životům na mysli především kdy, jak a s kým se dát dohromady/usadit. Ve středu stojí pár těch nejnormálnějších, rozumná Susan a správňák/slaboch Steve, k nim se přidává její nejlepší kamarádka, stárnutím a ulovením chlapa posedlá Sally, jeho nejlepší kamarád, o prsou, nohách a uších ódy píšící Jeff, její bývalý, natvrdlý kanec Patrick, a jeho bývalá, výstřední a umanutá Jane. Ti společně tvoří partu, která je přirozenou živnou půdou pro všeljaké vtípky, které se sice z velké části zakládají na sexu a absurditě, zároveň jsou ale mnohdy lidské a pravdivé, a především až neuvěřitelně vypointované. Mnohými oslavované Black Books se svým diskutabilně nejlépe vypointovaným vtipem (víno) se může jít ve srovnání s Moffatovými libůstkami Couplingu bodnout. Když totiž Jeff dostává klíč od bran ráje, Jane halucinuje z prášků proti bolesti, Sally vyznává lásku tomu pravému, Patrick chytá pavouka, a nebo se odhaluje, jak že to má Susan s Australany a Dickem Darlingtonem či Steve s lesbickou pornografií, je do očí bijící, že Párování stojí minimálně o třídu výš než jakýkoli jiný britcom, co jsem kdy viděl.(25.11.2013)

Habaďůra. Tváří se jako ze života, ale ve skutečnosti se životu spíš vysmívá. Děsně přepálený charaktery (Sally, Jane), častý přehrávání a ukrutně dlouhý hovory o tématech, který buď sice převážně tabu jsou, ale tim taky zůstanou (deset minut o pornu, při večeři?!), nebo jsou tak běžný, že se musely vyhnat daleko za reálnou mez (viz dohady o prvnim kontaktu s cizí ženskou). Coupling toho zkrátka má dost co sdělit a celkem by i mělo formu (plus casting na mužský straně), zároveň se ale stává poněkud zaslepenym. A tak je to ve finále daleko spíš o tom "jak by svět vypadal, kdybysme neměli pražádný zábrany a soukromí". Čili se s nákym "ze života" laskavě běžte bodnout (a se srovnánim s Friends už tuplem). Ale jinak Coupling lecčim zaujme, to určitě: Jeffovy teorie uměj bejt k popukání a první setkání Stevea s terapeutičkou bylo vážně perfektně napsaný. --- "I was expecting Shadayim!"(8.9.2013)

Trochu monotématický, ale nadmíru vtipný britcom, 4 a půl *.(5.9.2007)

Prvá sezóna mi moc nesadla, ale potom som dokázala pri notebooku stráviť celý večer len aby som mohla pozerať jednu epizódu za druhou. Síce príliš rozoberajú sex, prsia a vzťahy, ale bez toho by to bol len priemerný seriál. Herci niesú mladý, výrazne krásny ani bohatý, o to viac som im verila. Najsympatickejšia herečka je Kate Isitt. A tá pesnička ... Perhaps, perhaps, perhaps... naaajs ...(16.7.2010)

Vôbec to nie je odpad. Dialógy sú vtipné a situácie nápadité. V mojom rebríčku podobne ladených sérií (Sex v meste, "Druhá míza", ...) je to jasná jednotka. "Já už nemám nahý práva !!!" :-))) (18.6.2004)(18.6.2004)

• - Dvě z hlavních postav (Steve a Susan) jsou pojmenovaní po tvůrci seriálu Stevenu Moffatovi a jeho manželce Sue Vertue, producentce seriálu. (Tom Riddle)

• - Ačkoli některé scény se nenatáčely před živým publikem (například exteriéry a "nahé" scény), pořízené záběry byly puštěné živému publiku, a tak je smích při nich opravdový. To může být ovšem českému diváku jedno, protože u nás bylo Párování vysíláno bez původní zvukové stopy smíchu. (Tom Riddle)

• - Byl to Jack Davenport (Steve), kdo vybral jako titulní píseň k seriálu skladbu "Perhaps, perhaps, perhaps". (Tom Riddle)