North Shore (TV seriál)

North Shore

North Shore

Drama / Romantický

USA, 2004, 21x42 min

Brooke Burns, Kristoffer Polaha, Jason Momoa, Amanda Righetti, Krista Kalmus, Matt Bomer, Christian Bowman, Rockmond Dunbar, Laura Allen, Moon Bloodgood, Emmanuelle Vaugier, Dominic Purcell, Shannen Doherty, Leighton Meester, Corey Sevier, Chris William Martin, Beatrice Rosen, Pomaika'i Brown, Gabrielle Fitzpatrick, Josh Henderson, Samantha Streets, Bellamy Young, Patrick Fabian, Jennifer Alden, Dennis Rodman, Jen Strickland, Kaylee DeFer, Chyler Leigh, Ian Anthony Dale, Adrianne Palicki, Aaron Himelstein, Dylan Bruno, Andrew Levitas, Beau Garrett, Ryan McPartlin, Juliette Marquis, Nick Wechsler, Erinn Hayes, François Chau, Josh Hopkins, Michael Raymond-James, Michael Ontkean, Vincent Spano, Taylor Wily, Christopher Wiehl, Kristen Dalton, Marika Dominczyk, Ana Ortiz, Greg Serano, Kepa Kruse, Jay Kenneth Johnson, Nikki Deloach, James Remar, Scott William Winters, Brian George, Spencer Garrett, Todd Sherry, Deborah Bassett, Mary Mara, Tom Parker
  • viperblade

Za Brendu z BH..(1.12.2007)

• KevSpa

Je to tak blbý, až je to vtipný.(27.11.2007)

• Isherwood

Rozcintaná sunny limonáda plná odporného snobismu, povrchnosti a trapnosti. Spousta machrů se surfem na vlně a mozkem v análu, nad kterýma žasne módní přehlídka holčiček z časopisu Esquire, jež zrovna ukazují, jaké bikiny jsou právě trendy. Ale co bych to byl za chlapa, kdybych jim aspoň půl oka sem tam nevěnoval. :)(9.11.2007)

• Trainspotter

Kdyby to bylo prvoplánovaně péčko, děj byl byl mnohem originálnější a hlavně koukatelnější, nehledě na to, že herecké výkony by byly stejně a možná i více toporné. Těch kondicionálů je v předchozí větě až až. Takže to stručně řečeno stojí za starou belu, zřejmě proto, že baby co tam vystupujou umí jen kroutit zadkama jak volantem a všichni chlapi tam vypadají jak gayové. Jediné čemu všechno (představitelé, námět, zpracování) vyhovuje, tak požadavkům konzumního trhu. Na druhou stranu není třeba jim to zazlívat, protože proč by měli tito "tvůrci" dělat nějaké vyšší umění, když si chtějí jen namastit šrajtofle.(10.11.2008)

• Karlos80

No hodnoceno zatím po prvním dnešním dílu..Jinak zatím hodně slaboulinké, skoro žádný děj, herecké výkony chatrné, až na nějaké ty pěkné baby na kterých jsem oči nechal a pěkném vysluněném prostředí havajských ostrovů, mě to zatím bohužel moc neoslovilo..Jen luxusem, krásou něčeho smysluplného bohužel nedocílíme..To je dnes jen samý luxus a samej snob a na houno:-)!(31.10.2007)