Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

Režisér by si za tento výtvor zaslúžil vykastrovať. Pri tomto filme sa mi potvrdilo pravidlo "čím menej zmyslu, tým viac krvi", no hlavne, že sa okolo filmu robilo neskutočné haló. POMO tu spomína SAW, no ak ho porovnám s Hostelom, ľutujem, že neexistuje ešte nižšie hodnotenie ako "odpad". ()

Pajotka odpad!

Jestli byla v tomto filmu nějaká myšlenka, přemoženou nudou mě minula. Žádné napětí, dokonce ani žádné větší znechucení - jedině samotným scénářem. Lituji že jsem tomuto filmu věnovala 95 minut ze svého života. ()

Havala

Banda kluků vezme mobil, kečup a řetězy a jdou točit film. Je to spíchnuté horkou jehlou, , slováci jistě ocení jejich lokaci, jinak se jedná o podprůměrný horor. ()

helrohir

Na to, že je to horor je to viac komické než strašidelné. Je tu pár dobrých scén spojených s mučením, ale ináč je to céčkový brak s prihlúplym scenárom. Nemá to ani žiadnu atmosféru, ktorá býva vo väčšine prípadov ozdobou hororových filmov. Takže tie vysoké tržby sú pre mňa záhadou. ()

Brano

Nechápem toľkú kritiku voči tomuto filmu a myslím si, že polovica ľudí čo hodnotila tento film si ho pozrela len kvôli tomu, že to bolo natočene na Slovensku a nie kvôli žánru. Ja som bol s filmom spokojný. Výborné krvavé až brutálne scény, zápletka, herci, príjemná slovenská hudba na párty a celkom vydarené retro prostredie. Samozrejme, že nejde o prelomový trhák a plné hodnotenie mu nedám, ale ako nadpriemerný ho považujem určite. Musím len krútiť hlavou, ak také kraviny ako " House of Wax" môžu mať väčšie hodnotenia. Navyše vykreslenia nás, ako vrahov mi vôbec nevadilo a práve naopak pobavilo. ()

ac1976 odpad!

Jasný odpad. Vôbec nie kvôli zobrazeniu Slovenska, veď skutočná Bratislava je škaredé mesto, navyše čo by ste čakali od imbecila Eliho, keď 95% jeho krajanov nemá ani základné vedomosti zo zemepisu. Tí, ktorí sa nad tým tak hlasno pohoršovali vlastne len urobili tejto sračke reklamu zadarmo a prilákali viac divákov. Skôr bije do očí amatérčina ako nápis ČD na vagónoch, alebo pred záverečnou rezačkou na hajzloch nápis Kabinky. Napriek tomu som prehliadol aj také blbosti, že hlavný hrdina po pár minútach nevykrvácal a to, že vedel šoférovať starú Volgu s manuálom ☺Ide o to, že takéto filmy točil Lucio Fulci už v 70-ych rokoch a v tej dobe malo rezanie a vŕtanie gumy aké-také čaro, dnes je to skôr na smiech. Náznak akcie začne po pol hodine, to porcovanie obetí v spaľovni je čisto samoúčelné a dialógy sú najväčší horor! Ponaučenie: 1. policajná brutalita neexistuje len v L.A. 2. ak máte astmu nehuľte. 3. ak sa chcete vyhnúť rozsekaniu, učte sa nemčinu! ()

lusa

Absolútne nerozumiem tak nízkemu hodnoteniu. Určite Hostel nepatrí k tomu naj, no malo to nápad, malo to krv, malo to dokonca aj kozy a umreli tam amíci. Ja som sa bavila. 3* ()

nK_!

Hostel není tak nechutně odporný, jak si z první projekce před lety pamatuji. Co si ještě nepamatuji, jsou zcela tragické herecké výkony, nudná první polovina a opravdu slizký Jan Vlasák. A také ten výsměch "temně středověkému" Slovensku. Koncept, atmosféra kobek, používané nářadí a nápadité vraždy ale špatné nejsou a vůbec bych se nedivil, kdyby někde na světě podobné sklepení opravdu existovalo...brrr. ()

heisy

Dvě hvězdičky za komediální složku, ve které by film mohl excelovat, i když by potom možná měl až moc blízko k eurotripu. Po hororové stránce odpad. ()

Mikel LetsGo

Strašně nedoceněný film a tady na čsfd velice ukřivděný.Nevím čím to je, možná za tím stojí ego slovenské půlky uživatelů, rozhodně ale stojí za shlédnutí. ()

Hyperbolic

Úplně nechápu to nízké hodnocení, Eli Roth chtěl natočit drsný horor s neokoukaným prostředím, vybral si k tomu Česká a Slovenská místa, a já myslím, že ve všem uspěl. Nemyslím si, že zrovna kvůli tady tomu filmu nás zbytek západního světa vidí jako barbary se zničenými městy a dětskou/dospěláckou/policejní kriminalitou. V exploitation hororu jsem vážně nečekal Miroslava Hanuše, správného komisaře z televizních kriminálek, jak bezdůvodně vytáhne při silniční kontrole borce z auta a rozbije ho obuškem, nebo i rádoby nápomocného Mirka Táborského. Celkově potěšila semtam znějící Čeština a Slovenština (hlavně dabing Pulp Fiction nebo vypalovačky v klubu). Ve filmu jsou motivy (zakončení asijské turistiky, protože to pro ni dál asi nemá smysl či bohatí, znudění životem, hledající nové obzory), které v mnoha věcech přesahují krvák, který by měl mít dle zdejšího hodnocení 1,5 hvězdičky. Scénář a příběh pro mě fungovaly. Druhé pokračování je zlejší, tady je přece jen nějaký ten černý humor a konci výborné zadostiučinění. Gore je opravdu drsný a Roth spolu s tvůrci Francouzské New Extremity, stanovil precedens pro extrémně násilné horory nultých let tohoto století. Je to špatně? Ne, byla to jen éra. ()

MORION

Neda sa mi inak, len s Pomom absolutne suhlasit vo vsetkych bodoch. Necakal som toho od tohto filmu aj napriek "bombastickej" (aj ked vo viacerych ohladoch negativnej reklamy) vela, ale nedockal som sa ani toho mala.. jedine co mi tento film priniesol bol usmev. Vyobrazenie Slovenska mi prislo skor vo fantastickej rovine, nieco ako "kdesi na strednom vychode". Myslim, ze sa to tykalo skor celeho vychodneho bloku.. problem bol len ten, ze to pomenovali. ()

Norton.

kdyby nebyly v Hostelu ty české prvky (např. prostředí , muzika atd ) tak se mi to asi nelíbí ale tyhle věci tomu dělaj dobrou kulisu ... ale žádná sláva ()

LucLuc

Muhehehe, tak tohle jsem si teda užil! V Krumlově se denně pohybuju a kromě toho, že některá zákoutí jsou skutečná, tak bych se ani nedivil, kdyby ty malý spratky posbírali po okolních barácích, možná jim pak ještě rozkradli štáb... Je to béčko, ale přidaná krumlovská hodnota to posílá mezi to nejlepší!:-) ()

Humprt Pum odpad!

Opravdová katastrofa. Po všech stránkách. Nevěděl jsem, že se tak umně dá docílit toho, aby tak drastické scény nechaly puls bez změny rytmu. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)