Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

Fox Mulder

Když jsem četl článek o režisérovi Eli Rothovi a jeho novém připravovaném horroru Hostel, tak jsem se velice těšil. Už ten samotný námět mě velice zaujal. Pár boháčů si vždycky jednou za čas zaplatí, aby mohly zabít nějakého člověka. Sám když pátral o tomto tématu se dostal do ohrožení života. Přiběh je vystupnovaný plný násili, gore, mučení...Za mě silny naturalistický horror ()

COF_666 odpad!

Eli Roth je ubožák. Výměna režiséra by jen a jen prospěla, takhle to není nic jiného než pár násilných scén, které jsou proloženy záběry ze špinavých ulic plných cikánů. Příběh mi unikal a vůbec mě nezaujal, herci špatní - to že někdo trpí dokáže zahrát každý když chce a líp. Zbytečný film který v USA slavil úspěch, na Evropském kontinentě zaslouženě propadl a my jsme se mu mohli jen smát. Já se teda smál. ()

Triple H

Také zlé to zase nebude. Videl som už mnoho televíznych hororov, ktoré zasluhujú hodnotenie odpad!, prípadne jednu hviezdičku. Hostel je ešte celkom v pohode. Napriek tomu, že väčšina ľudí to poprie, hlavným dôvodom takéhoto nízkeho hodnotenia je smiešne vykreslenie slovenských reálií. Keby sa film neodohrával u nás, hodnotenia by iste neboli až také kruté. Mne je to fuk - slovenský taxikár bol taký vtipný (neúmyselne), že som sa naozaj dobre zasmial. V závere film naberie celkom slušné tempo, pár scén je podarených (Ján Vlasák a zviazaný chalan, motorová píla) a na také silnejšie dve hviezdičky to stačí. ()

eye candy

O filmu Hostel jsem věděl asi tolik co o integracích transcendentních funkcí, takže toho nebylo moc a dokonce jsem ani dlouho netušil, že jde o horor. Většinou si tento žánr nechávám bez větších výčitek uniknout, asi hlavně kuli tunám samoúčelnýho gore hnusu, který mě příliš nerajcuje. V hostelu nějaké to řezání a cvakání núžkami samozřejmě je jinak by to že nejde o komedii o baťůžkářích a že se nemáme smát ale třást, pochopilo jen pár vyvolených kteří byli náhodou při vědomí. A to že jezdit na Slovensko není v dnešní době jen tak, že jde vlastně o takový trochu adrenalinový sport zejména pro američany,to ví přece každé malé dítě a nemusí se o tom točit film. No..na druhou stranu, prostředí/okolí Hostelu je minimálně za jednu * a upřímně, kdyby film nebyl zasazen právě tam nevydržel bych u něj déle než dvě minuty. Proč teda 2* už nevím asi mně příjde že celkově je Hostel trochu podhodnocen i když jde očividně o škváru s -klasicky- velmi sympatickými hlavními postavami ()

A.Beech

Nechutné. Tie dve hviezdičky (pomerne dosť) sú za prvú polovicu filmu a za Barbaru Nedeljakovú. Ak by tam nehrala táto slovenská herečka a nebol by som na ňu zvedavý, rozhodne sťahujem hodnotenie ešte nižšie. Ak by som mal hodnotiť len poslednú štvrť hodinu tak dávam „odpad“. Ešte že film som to videl od začiatku. ()

Sokkk_y

Ach můj bože...tady neni co komenotvat, protože celý film je jedna velká, hnusná, krvavá krávovina. Jednu hvězdu dám za producenta Quentina Tarantina a za české písně MIchala Davida...Jak napsal "Djkoma", nudná nebyla ta půlminuta, kdy jsem si došel pro popcorn. ()

baruss

Krvavý a nechutný film? kdeže... kečupom sa síce nešetrilo, ale aj tak slabota.. možno strihanie oka malo nechutnu uroven.. čakal som viac.. napriklad rezanie skalpelom pod nechty, prípadne trhanie nechtov, nastrihovanie a narezávanie úst, rypanie prsnych bradaviek možno niečo ako pitva zaživa. V tomto smere vážne zaostal Hostel za mojim očakávaním. Pán Eli Roth, mimochodom milovnik hororov, pracoval s takým obnosom peňazí, že sa dala očakávať kvalitka, keď už nie hororová alebo nechutnostná tak alespoň atmosférová prípadne dejová. Ako to u hororov býva, väčšinou sa pri nich nebojíte. Ak si myslí niekto že meno Quentin Tarantino na obale DVD je zárukou kvality,, nehrozi.. : )). Nuž ešte k filmu, dej mi pripadá ako nedokonalo poskladané puzzle. Niežeby jednotlive diely netvorili jeden obraz,, to tvoria, ale mam pocit akoby tie diely do seba nezapadali. Občas niekde niečo chýba, niekde je niečo naviac. Do hororov sa autori v posledných rokoch silou-mocou snažia natlačiť humor. Myslim si ze v pripade Hostelu je to len a len dobre, inak by tu hviezdu nebolo fakt za čo dať. ()

LordSnape

Dementně natočený rádoby horor, který se tváří jako něco víc. Snad si Eli Roth nemyslel, že když na plakáty umístí Tarantinovo jméno, tak se to bude více líbit a prodávat. Už jeho předchozí "horor" Cabin Fever stál za hovno. Normálně bych dal jeden bod, ale za vtipnou záchodovou scénu z Hlavního nádraží v Praze dávam jeden navíc. ()

Karush

Začiatok vyzeral na nejakú nesmierne trápnu a nepodarenú teen krviprelievačku na štýl prcičiek. Motel, kde sa uchýli skupinka mladých Američanov je plný ohnivých žien, ktoré nemajú žiadne zábrany, ulice sú plné našimi milými malými hnedými detičkami, ktoré snáď pre malú čokoládku a pár halierikov nepovraždia nevinných nič netušiacich turistov, ďalej sú tu spustnuté domy, ničota a hlavne divne chovajúci sa ľudia- na týmito sa len človek pousmeje, ale povedzme si keby nemali z čoho si robiť srandu, tak by nič podobné ani nevzniklo, A čo sa týka hororovej stránky, tak si myslím, že o nič to nebolo horšie ani lepšie ako ostatné blbé pre mňa nič hovoriace vyvražďovačky. ()

SG_ever

Není to tak strašně špatné jak jsem čekal. Je to spíš nudné, zdlouhavé, předvídatelné a skoro vůbec ne napínavé natož pak hororové. Demonizace Slovenska i Čeští herci potěší. Stupidní příběh již tolik ne. Ale ze všeho nejzajímavější jsou kamerové záběry, které jsou místy opravdu na úrovni. Velice slabé, ale místy děsivé a jdoucí za hranu únosného a stravitelného, což od horroru očekávám. Slaboučký film, kterému chybí především lepší scénárista, který by zaručil celistvost děje. Zdaleka ne takový průšvih, jak by vám mohli někteří lidé tvrdit. (45%) ()

karlik4801

Od čtyř hvězdiček mě dělí mírný amatérismus. To provedení mohlo být věrohodnější. Jak tak koukám na tu vizitku Quentina Tarantina, jde vidět, že se na filmu podílel. Ale největší zásluhu má Eli Roth, režisér a scénárista, který zakomponoval menší průběh děje do mučení a týrání lidí pro zábavu. Ten menší průběh beru, protože jinak by to bylo jen něco jako video. Beru to za poměrně povedený a odvážný snímek. ()

Hillock

Nízkorozpočtový snímek byl natočen jako pozvánka pro všechny cizince, kteří chtějí vyrazit na dovolenou do nějaké neobyčejné destinace. Myslím si, že pozvánka na Slovensko je zcela uchvátí. Doporučuji také všem z vás, kteří máte špeky a uvažujete o nějaké dietě. Ne, že bych ji potřeboval zrovna já, avšak během i po zhlédnutí jsem ztratil chuť k jídlu. Jediná zaručená dieta je Hostel. ()

Jazzzz

Já bych zas tenhle horor tak lehce neodsuzoval. Je pravda že dost dlouhou dobu se ve filmu nic neděje, ale k navození atmosféry to celkem přispívá. Možná trochu lépe promyslet tu mučírnu. Ale na tomto filmu bych vyzdvihnul něco jiného. A to překvapivě myšlenku. Ta mě příjde celkem dokonalá. V dnešní době se dá koupit každý a všechno a já věřím tomu, že jestli je třeba Bill Gates sadistický tyran tak s těma jeho penězma si kupuje někoho koho by mohl týrat. A to násili, každý má v sobě trochu šílence, a když to propustí ven, je to katastrofa. Dále pak ve filmu spíše jen pro zábavu vložený dětský gang. Je samozřejmě přehnaný, děti moc malé, a moc drzé, ale ten moment kdy se dají koupit za sladkosti se mi líbil. Prostě nemyslí, jen hlad... A nakonec celkový vzhled Slovenska, či Čech když vystupovali v Poříčí - No jestli si Američané představuji ČR nebo SR tak jako je ukázáno ve filmu tak to není moc milé... Konec je i přes to, že takřka idilický perfektní. Poničená japonka nedokáže dál žít po tom co se jí stalo. Zatím co firma na lovení lidí funguje dál. ()

TO

nejprve vtipné, poté hanbaté a nakonec brutální. Prima film. Čistý hororový příběh, který do sebe zapadá: děti s žůvačkami, příběh asiatky a dobré zúčtování s padouchy při útěku. Neříkám, že je to něco výjimečného, ale mě to na tři hvězdičky bohatě stačí. ()

oveckaoa

Nebudu tomu dávat odpad jen kvůli tomu že je tam zobrazeno Slovensko jako zaostalé. Mě se to líbilo moc jsem nečekal ale spokojený jsem byl. ()

Raven0

V první polovině neuvěřitelně nudné. Američtí cool chlapíci si užívají evropské pohostinosti... A co? Nuda. A pak příjde akce! Ano, dvě tři minutky jsou opravdu povedené a dokonce zapůsobí... Ale jinak opět nuda. Na štěstí je film docela slušně krátký... ()

Endyis

spíš odporná komedie než horor, ale docela sračka. Nic mě tam nijka extra nenadchlo, spíš zhnusilo a to na dobré hodnocení nestačí. Já prostě orpavdu nenacházím žádný důvod tohoto díla.. ()

BS odpad!

Jedním slovem trapné. Je hezké, že sme všude slyšeli o Quentinovi, ale neříkejte mi, že s tím má opravdu něco společného. Je hezké, že je to krvavá, ale mě prostě vadí horory, kde slyším skladby Michala Davida... ()

lennyd odpad!

Dva amíci s kámošem z Islandu brázdí Evropou hledajíc povyražení u evropskejch holek. V Amsterdamu dostanou tip, že na Slovensku, kousek od Bratislavy je cool místo, kde jim polezou holky do postele samy. A světe div se, ono jo. A našim milým hrdinům to nepřijde ani na moment divný,a hrr do jámy lvové. A že to není vůbec takový, jak vypadá na první pohled ... Uff, celý film by se dal popsat jedním výstižným slovem - prostě je to sr*čka. Eli Roth prostě chtěl šokovat za každou cenu, nicméně za celý film se nějak nemohl rozhodnou, jestli to bude komedie, horror nebo teen-sex-movie. Předvídatelný děj od první minuty (jediný v čem jsem se na začátku sekl bylo v tom, kdo to nakonec přežije). Chtěl jsem dát alespoň jednu hvězdičku za krásnou roli Jana Vlasáka a "nestrané" chování tlupy rómských spoluobčanů (kdo dá žvejky je náš kámoš), ale nedám. Nic. Odpad... ()

LadyDevil odpad!

Řezničina plná krve, bez příběhu, bez čehokoli, co by dělalo film zajímavým..jestli je tu něco vyjimečnýho, tak nechutnost různých scén, která ale spíš než by šokovala, tak odpuzuje..je to o ničem. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)