Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

Schuldiner

Snažil sem se do toho trochu vžít.. Tedy do obětí... A asi by to nebylo příjemný a kdo ví zda-li tu někde takový místo neni.. Odpad to rozhodně neni, ale na druhou stranu pochybuju, že se na to eště někdy mrknu. ()

mirkaaa

Musím se přiznat, že jsem od tohoto hororu čekala trochu víc. Film postrádá jakýkoliv děj a čekala jsem trochu brutálnější záběry. ()

ThomasCrown

Nebudem nikoho súdiť, ale mám pocit, že veľa ľudí tento film odsúdi už len z princípu. Možno sa im zdá byť málo krvavý, alebo sú pri ňom málo vystrašení. A je práve dobre, že tento film presne taký nie je. Ukazuje čo sa môže diať v našom skazenom svete, kam až je človek ochotný zájsť. Vyobrazenie Slovenska ("Česka") mi vôbec nevadilo, skôr som sa na ňom pobavil. Cigánsky žuvačkový gang sa len tak nevidí, možno tak niekde v Brazílii(hoci tam im o žuvačky nejde). A samozrejme Žiguli Taxi. Jasné, že je tu veľa hlúpostí, typu dedinský hostel plný sexi kočiek a hneď kúsok je diskotéka. Alebo, keď začínajú kamoši miznúť a hlavnému hrdinovi sa to zdá len trochu divné. Avšak, atmosféra je počas celého filmu príjemne pochmúrna a od scény ako Paxton vstupuje do opustených budov, som sa nestačil diviť, aký dobrý film to pozerám. SPOILER -- Paxton sa rozhodne nepoddať a prežiť, zmasakruje svojho "rezníka" motorovkou, zdvihne si odrezané prsty, prezlečie sa a vezme si zbraň (konečne normálna reakcia v takej situácii). Cestou autom si to napáli rovno cez ľudí, ktorí ho do toho dostali a popritom ešte aj zachráni Japonku (no, zachráni....) a super scéna na česko-rakúskych WC -- SPOILER ENDS. Hostel naozaj stojí za pozretie a nie iba za odsúdenie. Možno aspoň Amíci nebudú robiť bordel v okolí Bratislavy :) ()

Angelino

Natočiť hrôzu na Slovensku kompletne v Čechách? To chce určitú dávku kreativity, za to som pridal tú jednu hviezdičku (i keď vo filmovej vede asi bežný postup, len nikdy to nebolo tak osobné a nespoznával som jednotlivé mestá a stanice). A možno trošku začínam ľutovať, že nebývam častejšie v „hosteloch“. Spoločná zmiešaná izba by nemusela byť až tak zlá... teda aspoň dočasne... ()

venom14

Naprostá hovadina a né NEJDĚSIVĚJŠÍ FILM DESETILETÍ jak se chlubil nápis na obalu.První hodina je naprosto o ničem,nezábavná,nudná a diváka se snaží rozptýlit pár nahýma holkama a posledních dvacet minut je trocha kečupu a gumy.Nechce se mi věřit,že s něčím takovým má Tarantino něco společného. ()

Hyb_rid

Mám rád brutalitu, ale taky je potřeba udělat nějakou slušnou atmosféru a té jsem v tomhle filmu nenašel ani co by se za nehet vešlo a snad co 5 minut jsem se díval na hodinky, kdy že už tomu bude konec. Pro mě hodně špatný film, který je ztrátou času ()

jabba

Není radno nasírat mládě slovenského cikána, které se podezřele často motá s mobilem okolo hostelu. Třeba by to mohlo stát ouško nebo výhřez střev. V lepším případě kalbu, soulož s topmodelkou a pak až výhřez střev. Jeden nikdy neví.. ()

ondrula

Kravina no. Eli Roth byl výbornej v Hanebných parchantech, jeho filmy ale stojej za houby. Jedna hvězda za Krumlov. ()

Piškotka

Řekla bych nehodnotitelné. Tohle byla snůška plytkého kýče a parodie, jež neúspěšně paroduje. Zpočátku jsem se vůbec nechytala, děj ujížděl do pornografického žánru a až teprve na konci do nepodařeného hororu. Nevím, jak z toho vyšla Bratislava, banda malých Romů a podivná mluva. I celkové prostředí bylo jak z jiné planety. To platí i o hercích. ()

Hanes88 odpad!

Jeden z nejhorších filmů daného žánru, který jsem dosud viděl. Nevím, jestli někomu stačí, aby se v hororu vyskytlo pár "chuťovek" a děj při tom může stát za starou belu, ale mi rozhodně ne!!! ()

J*A*M*A*L

Nebylo to špatné je to klasický horror kde se parta teenagerů snaží uprchnou a přežít nic extra.Já se však docela bavil.Eli Roth nenatočil špatný film a já se docela hodně bavil.79% ()

Paldiny

Túto sadistickú zverinu by ste si nemali nechať ujsť hneď z troch dôvodov. Za prvé, dovolí sledovať amputáciu prstov samotnému Enrique Iglesiasovi. Za druhé, je to zábavnejšie než ktorékoľvek múzeum v Bratislave. A za tretie, vyskytuje sa v nej viac slovenských interpretov než v domácich rádiách. ()

listr

upřímně, já jsem se docela bavil čekal jsem sice víc, ale i tak je to lepší nežli jeho Cabin Fever, atmosféru to má, nejlepší jsou scény kdy se snaží evokovat slovensko, nebo popřípadě udělat z hlavního nádraží v praze nějakou německou stanici pouhým nalepením plakátu "jezt auf dvd" bral jsem to jako komedii a parodii na evropu a jako ukázku americké omezenosti, mini rolička takashi miikeho byla naprosto zbytečná, ale aspoň mužeme říkat, že byl u nás, tenhle film by mohl v kinech docela slušně zabodovat, nejen kvůli medialním kauzám, ale právě pro jeho naivitu ()

Macik

Bohužel Eli Roth není dobrý vypravěč.. Dokonce by neuspěl ani večer u táborového ohně.. Film je tvořen dvěmi částmi aniž by tvořily celek.. Část prvá - sexuální orgie, část druhá - elit huntning.. Zápletka hodna béčkového filmu, což ovšem beru, páč Tarantino tyhle filmy miluje.. Češká (slovenská) krajina je vykreslena příjemně a Jan Vlasák ukazuje, že i češi umějí hrát.. Avšak horor je od toho aby ve vás vzbudil strach.. A to Hostel moc neumí...dřív totiž než váš strach procitne tak mu šoupne prášek na spaní aby zase usnul.... Nemluvě o některých trapných momentech (např. uklouznutí s motorovou pilou).. ()

lukasd

Ohromné zklamání! Béčkový filmy mám celkem rád, ale tohle je naprostá nuda. Nevím kdo dal tomuhle filmu přízvisko "nejkrvavější film všech dob", ale musím říct, že když jsem ani po hodině neviděl takřka žádné stopy po oné brutalitě, tak mne to dost znechutilo. Nakonec se ve filmu asi tak tři brutální scény vyskytnou(jedna z nich je nakonec opravdu nechutná). Jinak je to ohromná nuda takřka bez atmosféry. Jakžtakž mě ještě zaujali ty bandy cikánskejch dětí:) ()

záplata

Slabé celkem dost slabé (tím nemyslím ty nechutné scény, které jsou asi jediné co od toho může divák chtít), ale já jsem věřil že tam bude i něco jiného než film plný hnusu film má 95 min a asi 30 min s toho je nuda bez akce anapětí, ale potom se to celkem rozjelo do trochu toho napětí film je hodně temný a tak mě zaujalo aspoň to. Ty scény s malými cikány mě dostaly jestli jsou nějací takoví jako v tomhle filmu tak světe drž se. Způsoby mučení těch lidí byly dost kruté, ale stále ani teď když už to vím asi tři měsíce tak ani teď nemohu uvěřit že si to do produkce vybral tak skvělý člověk a tak geniální režisér jako je Quentin Tarantino, když jsem se to dověděl okamžitě jsem to chtěl vidět říkal jsem si je to v produkci Tarantina tak to nebude mít chybu a moc jsem se na film těšil a okamžitě mě to moc zklamalo, ale Tarantino je pro mě stejně skvělý režisér jako před tím než jsem tenhle film vidě.Ostatně on ho nerežíroval. Více méně i tak je ten film značně nedomyšlený jako další podobné horory. Jestli jak jsem slyšel chce Eli Roth točit další pokračování hostelu tak nevim nevim protože jich moc dokonce nevydrželo na to aby mohlo být pokračování (kolik jich přežilo nebudu vyzrazovat pro ty co hostel ještě neviděli). ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)