Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

fastum

Tenhle film se může snažit jak chce, ale stejně nevystraší. Až na pár brutálních scén se ve filmu nic neděje. Začátek je strašně zdlouhavý a konec ho nezachrání. Pane Tarantino co jste to vyprodukoval? ()

spiritus

Nechutné a slizké dílo, snažící se šokovat. Toto rozhodně není horor, ale směs bizzarností, nechutností a trapností. K prostředí Slovenska se ani nebudu vyjadřovat, protože pokud tohle mysleli vážně jsou zralí na lobotomii mozku. Takže radši bič a rychle pryč. ()

Svihadlo odpad!

Jestliže tento film po deseti minutách vypnete,případně usnete nudou (což je tak na 70% pravděpodobné) uděláte nejlíp,protože tohle nestojí ani za malou chvili pozornosti. takovou splácaninu nudných nesmyslů,trapných dialogů,při nejmenším bídných hereckých výkonů a ještě k tomu naprosto bez děje,která se snaží upoutat vaši pozornost všude slibovanými brutálními gore scénami,které tam jsou všehovšudy s bídou dvě a to ještě k tomu při naprosto hasnutém světle...Nejhorší je že film nejen že nevystraší,nepobaví,ale ani NEZABAVI a to ani minimalne,takže jestli si chcete hodinu a pul okusovat nehty nudou,tak je tento film to prave pro vas... ()

dehlie

celá tú histériu ohľadom zobrazenia slovenska nemôže brať človek s nadhľadom vážne. je to proste len béčkový horor s pár pekne uchýlnými scénami. ()

willis

Hostel je levný průměrný béčko, ale myslim že právě čecho-slováci by se u něj měli dobře bavit, dokonce líp než zbytek světa. Chce to trochu nadhledu, já jsem se při něm furt tak nějak usmíval. Dokonce to vypadá, že se odehrává v nějakém paralelním vesmíru ve kterém jsme anektovali Německo, protože na německém nádrží jsou nápisy a reklamy v češtině:) ()

insejn odpad!

moc jsem nepochopil, co tím tvůrci chtěli říct. rádoby šokující film, který si ze slova ''béčko'' vzal jen a pouze to nejhorší, co mohl. pro mě naprosto nestravitelné. chvíli jsem přemýšlel o jedné hvězdičce, ale potom už bych nemohl za "odpad" označit asi nic. ()

Se7enteen odpad!

1/10..Ufff, tak to je peklo. Je to absolutně strašné a nesmyslné..viděl jsem dva horší horory..oba dva Texaské masakry motorovou pilou (především pak díl druhý-počátek). ()

LBsmoke odpad!

wtf? já vždycky tušil že je Eli Roth idiot ale tohle :-D ale tak dobře sem se občas zasmál :-D :-D sakra cikáňata jak to je tam nakonci pořeší :-D hej sou tam fakt skvělé perly třeba jak se ten policajt po tom co ji vidí jak skočí pod vlak usmívá a olizuje :-D nebo pražský hlavák vimění bez ostychu s pár cedulkama za německý :-D ()

mazadlo

První polovina je kvalitní , pro čechoslováky koukatelná a příjemná. Dokonce i dabing si udělali páni herci sami na sebe což je jeden z mála filmů kde to tak je. Ovšem v druhé polovině se dočkáme jen stupidní vyvražďovačky ve které chybí nějaký silnější příběh...škoda vypadalo to zajímavě a vážně jsem si celých 40 minut říkal : ,, Proč to ty lidi hodnotí tak negativně? " a pak ...jsem viděl konec. A je to špatné. Tři hvězdy dávám za české herce , slovenskou atmosféru a cigoše :D ()

Martin_W

Nic zvláštního, nic strašného. Průměr. Moc jsem film nepochopil, u konce jsem se nějak začal ztrácet, ale snad budu mít chuť ještě jednou vidět, nebo mi nějaká milá osoba hlavní záměr vysvětlí. 52% ()

Dr Lizal

Eli, Eli, na tohle se měl předem vysrat. Snaha o brutální scény přišla vniveč, jelikož se jim dalo jen těžko věřit. To že dal po tomhle ještě někdo peníze na dvojku shazuje hororový žánr do ještě větší temnoty. ()

Kejf.

Tak tohle je fakt hruza vsech hruz... a hlavne ve svete si o statech stredni, pripadne vychodni Evrop,y udelaji asi hezkej obrazek. Nejhorsi na tom ale je, ze to je realnej obrazek. ()

Marla Singer

Fakt, že je Východní Evropa vykreslená jako trestanecká kolonie zaseklá v osmdesátkách a že se několik scén vyžívá v brutálním mučení, ještě neznamená, že po vás film chce, abyste si sbalili kufr s nářadím a vyrazili na Amíky. Celý hype explicitnosti kolem Hostelu je poněkud nešťastný a vysloužil si až statut filmu, který lidi dělí na pravověrné hororové příznivce a senzitivní bačkory. Pravdou je, že těch několik desítek minut mezi zdmi omítnutými krví a slizem jemnější nátury moc nepotěší, ale z míry vyvede i diváky staršího gore. Samotný akt mučení totiž nenabízí nadsazené šplíchance krve, vázanku ze střev nebo překvapivě absurdní smrt a trýznivý amatérismus (ehm, ze strany trýznitele, k režisérovi se teprve dostanu), který ho provází, navíc znemožňuje náhled manického sadismu při prozkoumávání lidského těla. Roli může hrát i obměna obětí, kdy vám na porcovací desce za zvuku hrdelního altu nesvíjí dvacítka, která neumí stopovat/ byla moc zvědavá/ měla příliš krátkou sukni, ale střídavě brečící a zvracející chlap, který pořád nemůže uvěřit, že skončí právě takhle. ___ Při pohledu na původce teroru se ale karta obrací. Německy mluvícího zákazníka je vám až komicky líto – představa jak si podá nafoukaného Američana byla jistě lákavá, ale když dojde na věc, nerozhodně tápe, jakým nástrojem jí realizovat a k tomu vypadá, že ho každou chvíli skolí infarkt. 'Chirurg' si je už o dost jistější, ale když se tak jako ve vlaku dotkne Joshova stehna, je vcelku jasné, že by ho raději pozval na večeři, než ho měl na operačním stole – ale má přece rodinu! Američan se zase v honbě za zážitky až příliš díval na porno a Miikeho filmy, ale adrenalinový drive za chvíli vyšumí s pocitem, že dvanácteráka uvázaného u stromu by zvládl střelit každý zoufalec. Podvratná radost z klasických krváků se zákazníkům (uvnitř cely i v kině) rozpadá pod náporem neočekávaných průvodních jevů a po vystřízlivění z hypeu se zmůžou akorát na poplácaní po zádech, že to zvládli do konce jako všichni ostatní (tetovat na ruku!). ___ Jakkoliv nadějně si mohl Roth příběh ze začátku črtat, mimo mučírnu nakonec skončil u křečovitých náznaků a doslovného čtení. Vlasákova učebnicová 'latentní' homosexualita z něj přímo kape a nejděsivější na jeho postavě je představa, že našel natolik zoufalou ženu, aby drobné nedostatky zvládla přehlížet. Zámořsky arogantní ztvárnění Evropy získává v české kotlině nový rozměr, ale přehnaná naivita a neskonale stupidní přezíravost turistů vás skoro nutí je odpravit o dost dříve a po svém. Do toho je jim neustále omíláno, že si můžou za dostatečnou sumu koupit COKOLIV a po ironickém zvratu, kdy v honbě za bílým masem sami dostanou na čelo cenovku, je na změnu stran musí (hlavně nenápadně) upozornit děvka. Paxton se pak náhodou zachrání tím, že jako jediný překoná jazykovou bariéru, a namísto rychlého útěku si v závěru vynutí právo na spravedlivou odvetu/ lynč. Au. ()

kritiklon

Až na mučení a útěk z posledních 30ti minut je to o ničem. Nejlepší herec co se tu objeví a jehož zde asi jediného lze nazvat hercem ( Táborský ) zde má bohužel jednu z nejmenších rolí. Buď jak buď, pár drastickejch scén s mučením mě nemůže přesvědčit o tom že nejde o brak. Již od začátku je to jalový a já chvíli nevěděl jestli čučim na horor nebo podřadnou komedii alá American Pie! 1,5* za 28%! ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)