Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

Pussycat18

Když o tom teď tak přemýšlím, jediná scéna, kterou jsem si zapamatovala, bylo kuchání oka nějaké asiatky. A to jen proto, že fakt, fakt, fakt nesnášim, když se někdo někomu dloube v oku! Taky si pamatuju, že po skončení mě začala jímat hrůza, jak úchylný lidi jsou, člověk nikdy neví, co se kde děje...trvalo to asi tak 2 vteřiny, než mi došlo, že se to děje zřejmě na dvoře ujetýho, sjetýho Eliho Rotha, což je odtud dost daleko, takže mě to vlastně nemusí zajímat. A dvojka "příběhu z Eliho zahrádky" už mě nezajíma vůbec. Na druhou stranu...beru-li to jako fetiš humus horor, zaslouží si to aspoň ty 2* :-) ()

Scytale

Ta jedna hvězdička je za česko-slovenské realie a obsazení. Jinak by skončil tento Rothův pokus nemilostrdně na dně odpadu. ()

Hanys_

Ty ohromné tržby jsou pro mě šílenou záhadou. Tenhle film totiž nestojí za nic a dokoukatelné to bylo vlastně jen díky místním reáliím. A Tarantino by si měl začít dávat pozor, k čemu všemu to své magické jméno propůjčuje....2/10 ()

I.AM.NOT

Nejsem fanoušek Tarantina a tak mě nijak nepobouřilo jeho jméno na plakátu a nevím co ještě ve smyslu spojování jeho jména s Hostelem. Celkově je Hostel blbost, ale rozhodně ne o tolik horší než zbývající horory americké produkce. Prostě průměrný americký horor, kde přemýšlíte nad tím, jestli hlavní hrdina vychodil základní školu. ("Proč tam doprdele leze?") ()

Ripley

Eli Roth není úplně normální a navíc je špatný rejža...ikdyž Cabin Fever se mu relativně povedl.Místo strachu u mě film vyvolával střídavě spíše smích a znechucení.Zpočátku jsem se sice kochal půvabem Barbary Nedeljákové a Jany Kadeřábkové,ale jakmile došlo na humusárny film se změnil v hloupý a nechutný krvák.Takže 20% za věrohodného Vlasáka, Nedeljákovou a dvě přeřízlé achilovky. ()

Janega odpad!

Toto je väčšia parodia na horor než Scarie movie. Ukážeme slovenskú zabíjačku a každý sa z toho akože posere. Bohatí ľudia z celého sveta prichádzajú do najväčšej diery sveta (tak tu je vykreslené Slovensko), aby si tu liečili svoje komplexi tým, že týrajú a zabíjajú ľudí. Už len ten samotný dej nemá hlavy-päty. Herecké výkony sú dosť slabé a nepresvedčivé. Slovákov tu hrajú českí herci, aspoň tu chcem pochváliť slovenských hercoch, že sa neznížli na to hrať v tejto grcke. Takto sa skutočné horori netočia. ()

AdamesWWE

[6/10] Partička kamarátov vycestuje do Európy, aby sa zabavili, ale čakajú ich kruté chvíľe.. Príbeh Hostelu je v rámci hororov už nie veľmi originálny, ale určite chytí fanúšikov podobných filmov, mňa takisto prilákal, ale veľmi ma nechytil, pôsobil na mňa priemerným dojmom. Zobrazenie slovenského prostredia bolo dobré, herecké obsadenie bolo pomerne dobré aj ked´ úlohy nemali herci práve najlepšie, ale nepôsobia trápne ako to pri iných podobných filmoch často býva. Eli Roth sa do hororových scén pustil s odhodlaním, priniesol niečo originálne len v máloktorých okamihoch, ale celkovo je tu hororových scén dosť, sú tvrdé a brutálne, snažia sa moc toho brutalitou/násilnosťou neprehnať, aj sa to podarilo, ale niekedy úplne nie, ale nevadí. Rád by som dal tomu filmu aj vyššie hodnotenie, takéto námety mám rád, film mal aj dobré tempo, dobrý príbeh, kvalitné spracovanie ale stále mi tu chýbala tá pravá hororová atmosféra a zabijaci ktorí by boli o veľa lepší, takže preto len trojhviezdičkové hodnotenie. ()

Paity

Nebýt scény s pornoherečkou Paulou Wild, tak se o filmu mluví asi tak pětkrát méně. Ale tah tvůrců to byl dobrý a tím jejich dobré tahy asi nadobro skončily. ()

MatejNosal

Rozhodne to nie je také zlé ako hodnotí väčšina užívateľov na csfd. Nenudil som sa, film rýchlo ubehol a gore slušne. (70%) ()

HonzysKISS

Tohle byla naprostá paráda! Takhle si nějak představuji horor, kde se s tím nemazlí. Parta kámošů si jede zapařit do ciziny a kdo by čekal, že zrovna na Slovensko. Náramně jsem se pobavil. V těch devadesáti minutách je snad všechno. Děvky, zbraně, drogy, chlast, brutalita, cikáni… A hlavně hodně scének z mučení jde docela slušně vidět (na tu dobu), za to velké plus. Dokonce ani ti herci mi nepřišli vůbec špatní. Tak příšerně nespravedlivé hodnocení to má určitě kvůli tomu, že v tom filmu jsou naši bratia zastaralí (jak jinak :D). Jako kdyby měli ještě komunismus (přitom se velká část stejně točila v ČR). Takže nejhůř budou snímek kritizovat slováci, teploušové a slaboši. ()

F.W.Colqhoun

I'm so happy I shaved my balls. Czexplotation. Hejt komunity CSFD vůči Hostelu a Eli Rothovi překvapuje. V racionálním světě by amatérští filmoví kritici měli amatérskému filmovému tvůrci fandit. Film navíc není vyloženě špatný, ani když pomineme všechny bonusy pro tuzemského diváka. Roth správně pochopil, že základem dobrého audiovizuálního díla jsou kozy a těch je tu nepočítaně. Dlužno též gentlemansky dodat, že ňadra Barbary Nedeljákové jsou tím nejlepším, co lze v branži i mimo ní spatřit. Roth celkem zručně buduje atmosféru vzrůstající paranoie, děj nešetří ani přiměřeně přiblblým humorem a když dojde na řezničinu, kterou sotva může někdo žánrovému snímku vyčítat, i na tu se dá koukat. S morálem ve smyslu jedete-li prcat na východ, nemůžete se divit, když někdo oprcá i vás, se dokážu do jisté míry ztotožnit. Rotha ale s instinktem ne úplně marného tvůrce vsadil na genia loci. Kdo zná trochu Doksany a Krumlov, který je v obležení asijských turistů vlastně ještě strašidelnější než ve filmu, ten bude mít celou dobu důvod usmívat se tomu, jak se Rothovi povedlo otravnou turistickou destinaci proměnit v démonické východoevropské inferno. Roth nebyl skoupý ani co do angažmá českých herců, takže svých 15 vteřin-minut ve světových kinosálech obdrželi takoví jako Miroslav Táborský, notorický vorlák Radomil Uhlíř či především Jan Vlasák, jehož albínský amatérský chirurg vedle svých sadistických filmových vzorů nezapadne. Se zvrhlým humorem sobě vlastním Roth naposlouchal českou diskotékovou klasiku, v níž nepostiženým uchem identifikoval makabrózní názvuky. Každý, komu se podařilo vymknout se trochu měřítkům normalizační estetiky, je jasné, že Michal David, Elán a Pavol Habera jsou v hororu jako doma. Za zmínku stojí též duchapřítomnost, s níž Roth zakomponoval do filmu partu cigánských capartů. Kluci z Větřní, vyloučené lokality nedaleko Krumlova, kde Roth verboval, totiž nakonec v jeho filmu dostali nebývale důstojnou roli. Na základě osobních rozhovorů vím, že za ni byli vděční. ()

Drc odpad!

A co sakra mělo být jako tohle?! Snad velice špatný vtip, obzvláště pro člověka znalého místních reálií oblasti, do které je Hostel zasazen. Anebo naprosto nádherná ukázka černého humoru Tarantina, který si vystřelil z diváků a chtěl tak dokázat, že k tomu, aby blbí amíci přišli ve větším počtu na film stačí jen jméno na obalu. Z tohohle pohledu by to fakt byla perla, nicméně pro ty, co na to nejdou. Jediná věc, kterou jsem horko těžko našel jako pozitivní je trošku mrazivé momenty a samozřejmě sem tam nějaká ta kočka v zajímavé pozici. Jinak děs a hrůza, imbecilní příběh, zpracování, tmavá kamera, absurdní postavy ... je mi až líto času, který jsem věnoval tomuto hodnocení (o dívaní na tu slátaninu ani nemluvě), jen doufám, že je to dostatečné varování pro každého, kdo by to chtěl vidět ... obzvláště třeba v kině za peníze. Samotné čtení reakcí diváků vás pobaví 100x více a je to zadarmo :) ()

Arach.No

Hostel je něco úplně jiného, než slibovala reklamní kampaň. Ani trochu mě neznechutil a gore scény nebyly ani zdaleka takový jak jsem očekával. Ale u toho, jak Roth vykreslil Slovensko jsem se celkem dobře pobavil. Upřímě nechápu na co Quentin myslel když se jak produkovat takovejhle shit!Film je o ničem (což mu zase tak nezazlívám, o děj tu jde až na posledním místě), naprosto nerealistický (což by také nebylo zase tak špatné) ale hlavně to není žádnej slibovanej krvák. Napětí, gradace, atmosféra, to vše rovná se nula! Slabý povahy možná jednou přivřou oči, ale tohle rozhodně není (jak slibovala reklamní kampaň) film po kterém by jste ze sálu odešli bledí jak stěna. Spíš vyjdete znudění a první na co budete myslet bude jestli by vám nevrátili vstupné, kdyby jste je pěkně poprosil. ()

Haymar odpad!

Jediným opravdovým poselstvím Hostelu je u racionálně smýšlejícího člověka se zdravým morálním základem nutkání k zamyšlení se nad tím, kam až jsou filmaři schopni zajít a co všechno je publikum ochotno akceptovat - odpověď se zde přímo nabízí: kamkoli resp. cokoli! Hostel opět posunul v tomto směru hranice - bohužel zde forma naprosto předčila obsah. Hostel je prostě jen hovadsky natočená píčovina - egoistickým nýmandem bez talentu... Stejně jako mnoho ostatních jsem se nechal zmasírovat ohromnou reklamní kampaní a ačkoli horory mám rád, tak tento subžánr rád vážně nemám a nevyhledávám jej. Zároveň se nabízí otázka, proč vlastně lidé na podobné filmy čumí??? Za A) ze zvědavosti... Za B) chtějí být za drsňáky(-čky), co všechno snesou... Za C) je to zrovna "cool"... Za D) prostě se jim to líbí (popř. vzrušuje). V případě A) je to v pořádku (člověk je tvor zvídavý)... Body B) a C) se dají ospravedlnit nižším intelektem, mindrákem nebo zkrátka mladickou nerozvážností... Poslední bod - D) by měl být dostatečně varovným signálem k neodkladné návštěvě cvokaře!..... Do jaké skupiny patříte Vy? ()

Bathoryčka

Krev, hloupost, krev, strach a zase krev. Asi tak by se dal shrnout prakticky celý děj tohoto filmu. Zvědavost se prostě nevyplácí a neznalost neomlouvá, jak zjistili i hlavní hrdinové v tomto filmu. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)