Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

mikessc

taky slusny priemer , hlavny hrdinovia uvazovali dost normalne. Nedajte sa odradit obsahom filmu ,ze chcu natacat vrazdiace porno to vobc nie je pravda . Ide tu o to ze recepcny motela je tak trochu uchyl a nakruca si na video jako vrazdia hosti so svojimy kumpanmi. To ci sa to podari s hlavnymi hrdinami prezradzat nebudem ak to cita niekto kto este tento film nevidel a ma v plane si ho pozriet. Nie je to ale megahoror ak s od toho nebudete slubovat filmovy megazazitok nebudete sklamany. ()

vodkasesemte

Viděl jsem konec. Takhle je tam během pěti minut mohla sejmout všechny. Pozor SPOILER. Ale snad se na to kvuli tý její prdelce mužete podívat i s prozrazeným finále. ()

zzzzzjjjjj

Klasický, ale dost slušný pro mě horor. Akorát většina filmových motelů v reálném světě neexistuje, nemění to ale můj názor na film. Film by se většině zdál naprosto průměrný, ale mě takovýto druh filmu s motely, atd. prostě vyhovuje. Nejlepší scénka byla, když David telefonoval v budce a rozjelo se po něm auto, to byla nečekaná akce. Ještě ty podzemní tunely stály za uvedení, dávám 75%. ()

Wulz

Nebál bych se tomu klidně nasolit 5... výborná atmosféra, příběh.. a na Béčko prostě dost dobrý. ()

koza3

Svět se mění, ale béčkové filmy jsou pořád stejné. Tenhle jsem viděl před 13 lety a neztratil na kráse. Snaha o příběh je přerušena krvežíznivými sráči, kteří mají rádi VHS a starou dobrou amatérskou tvorbu. Kate v rozkvětu si poradí s vlkodlaky i se třemi vidláky, kteří mají IQ Forreata Gumpa. Škoda toho závěru, který by zasloužil nějaké odůvodnění nebo vysvětlení, ale to už by mohla být snaha o áčkový film. ()

Mamutol

Klasické béčko, kde postavy nemají periferní vidění a neslyší, protože jinak by se zničeho nic nemohl objevit za policajtem jeden ze zabijáků. A takových klišé je tam více. No Káťa se určitě několik dní nemyla, ale až do konce jí to moc slušelo a proto dávám 3 hvězdy. ()

Nikolas__

Jednoduchá, svižná, akční pecka, s výbornou hudbou, závěrem, řemeslem a skvělým záporákem. Takto si představuji kvalitní teen b-horor. ()

wowylgu313

Člověk by tomu do poloviny dal snad i ty 3 hvězdy. V procentech 55%. Za pro mně osobně super obsazení. Za kvalitní herecký výkon kde dramatická mimika působí jako dramatická mimika. Pointa, příběh trochu o ničem. Napětí to ale tahalo jak jen to šlo. Jenže!!! Posledních 20 minut filmu to celé totálně zničilo. Hlavně ten úplný závěr. Opravdu zklamal. Čekal jsem nějaké pořádné vyvrcholení a stalo se přesně to čeho jsem se bál že se stane: "oživení (pohlazením) dotekem" to se nemělo prostě stát. Z povedeného filmu se stala hrozná blbost od "bodnutí nožem Wilsona ve dveřích" to šlo z kopce dolů a ten konec už to jen sejmul úplně. Uvidíme co přinese druhý díl natočený o rok později ... ()

Cocteau

Spíš 3 a 1/2. I přes řadu nelogických momentů je to celkem slušný snímek. Zajímavé herecé výkony a docela ucházející závěr. Jediné zásadní mínus je v době jeho zapomění. A ta nebude dlouhá. ()

Methos-SK

Pribeh ktory sme tu mali 1000 krat zacina sa to cestov v aute zrazu sa auto pokazi a oni musia ostat v motely kde sa deju divne veci. Davam 2 hviezdicky za hercov a dobru reziu. ()

sAreOn

Ale jo. Příběh jednoduchý, ale zpracování velmi dobré. Nudit byste se opravdu neměli, v nejhorším se můžete dívat na nádhernou Kate. Navíc film netrvá dlouho, což je asi s tímhle námětem také plus... Možná škoda toho happy endu v závěru. ()

jopal

Nezatracoval by som uplne tento film. Urcite si pridu na svoje ti, co vidia 1. horor v zivote. Osatani uz vsetko "raz" videli. 1. cast filmiku ma vybornu atmosferu (strach z nepoznaneho), vyborna gradacia a ked ma prist finale, tak to ide dole vodou. skoda... ()

Venceslao90

Další vyvražďovačka, tentokrát se známými jmény. Bát se moc nebudete a konec dokáže jedině naštvat. Takový slabší průměr. ()

RyxiraAmy

Pobavit - ano, vystrašit - ne. Průměrný béčkový horor s odpovídající dávkou špíny, hrůzných videí a hororových masek jako z Vřískotu. ()

wray

Ono to mozno ani nie je az tak zly film ale - Luke Wilson je komediant a tak som mu proste tuto "vaznu" psotavu neveril. Kate naopak je zabijacka upirov (ci lykantov) a tak by ju nemali nejaki zlodusi vidlaci v moteli nicim prekvapit. Hlavne postavy proste - nech sa snazia ako kolvek - mne vadili... Druhe velke minus ktore (snad nie len mne) mi v hororoch/thrilleroch vadi je ked postavy konaju nelogicky a zenu sa v ustrety smrti a ked to robia cely film, tak to tiez dost rozculuje. Mam rad prekvapenie, nieco co v inych filmoch nebyva ale - ked kladny hrdina zabije toho zaporneho tak sa proste caka ze ten zaporny este "ozije", ked aj len na na par sekund kym ho dokoncia. Ked zapornaka zabiju "len tak" a on neozije :) aj to mi vadi. A ked je k tomu este aj taky odflaknuty koniec (ok zvitazili sme - teraz by po nas mala prist helikoptera alebo aspon zachranka a policajne auta alebo - aspon by mal niekto vysvetlit ze co sa to vlastne stalo a ako... nie - tu to proste skonci len tak. Mozno je to vsak lepsie lebo ozaj by sa to neoplatilo dalej pozerat.) Vsetko to co pisem su moje subjektivne pocity - a snad si to az take zle hodnotenie nezasluzi ale podla mna to bolo velmi slabe :/ (male plus za majitela motelu - ta postava bola aspon trosku zaujimava) ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja