Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

subic

Nejsem úplným fandou hororů. Nutno říct, že jsem se u toho nenudil a na rozdíl od jiných bych si ani moc nepředstavoval jiný konec. Stopáž je tak akorát, za mě lepší 2 hvězdy 50%, stačilo mi to vidět jednou. ()

Brano

Thriller, ktorý zo začiatku budí celkom reálny dojem, ale je to bohužiaľ zle natočené. Strach pri ňom mať určite nebudete, námet miestami trochu ohraný. Párik ktorý sa ma rozvádzať zrazu uviazne, tentokrát v moteli, kde ich budú chcieť zabiť. Pozrieť sa to dá, ale na viac pozretí to určite nie je. Herecké výkony priemerné. /50%/ ()

kelto44

Film motel smrti mám veľmi rád a beriem ho ako jeden z najlepších béčkovych hororov. Prvá polovica filmu je veľmi dobre spracovaná, je to veľmi napínavé a rozhodne to nie je nudné. Druhá polovica filmu sa naopak zmení na akčný thriller s výbornou atmosférou. Strašne sa mi tento film páči, mám ho veľmi v obľube a je škoda, že to nemá vyššie hodnotenie. Na konci si tvorca veľmi nedal záležať, tak tomu strhávam bod a z krásnych piatich hviezd je štvorka. Čo sa týka hereckého obsadenia, som spokojený, skvelé herecké výkony! /80%/ ()

cinema_cz

Banální "béčková" vyvražďovačka, kterou režisér změnil v atmosférickou žánrovou oddechovku. 80 % (Ci 12/2007, str. 98) ()

Mamlas

Sice komorní, ale s přetáčením dívatelné, atmosféra dobrá. Jeden sympatický herec, nějaká jednodušší protivná paní a banda úchylů v opuštěném motelu. Proč ne. (35%) ()

Miloško

Celkom zaujímavý thriller-horor Vacancy s dobrou atmosférou a lakacími scénami. Výborní sú aj hlavní predstavitelia,K.Beckinsale-L.Wilson,ktorí perfektne hrajú manželský pár.Občas ich konanie nie je práve logické,ale zas to by nemohol vzniknúť tento film. Za povšimnutie stojí aj super kamera. Konečne tu máme hororový film, kde je absencia primitívneho násilia,ktoré v poslednej dobe vidno z mnohích filmov,ktoré si hovoria "horory"(SAW,HORY...). Takisto aj dĺžka 80 min. je na tento film dostačujúca. Záver nie je za každú cenu šokujúci, skončí to tak z ničo nič,klasicky,akoby v realite.[DVD] ()

oliveros

Je jasné, že keď sa už rozhodnete pre tak otrepanú rozprávku, budete sa snažiť predčiť tie ostatné spracovaním. Siahnete po dobrej hereckej základni, vytvoríte realistické interiéry, pohráte sa s hudbou a celé to budete chciet natlačiť do jedného nadmieru napínavého celku. Musíte však počítať aj s tým, že to nevyjde. ()

honzic

Docela dobrá podívaná, místy nudnější, ne vždy pravé dialogy a taky hororově to nebylo nejsilnější, na druhou stranu napětí nechybělo, herecké výkony mne nepřesvědčily. Záběry i výprava je také slabší a nejistý scénář tomu nepomohá. Snaha byla, něco to má do sebe. Hodnocení: 45 %. ()

Cechyno4

Pro mě docela příjemné překvapení. Líbil se mi ten pocit nejistoty a strachu, kdy mohli vrazi vylézt odkudkoliv. Pocity strachu a napětí to u tohohle filmu rozhodně nechybí. ()

DooFooS

Napětí postupně vzrůstá, všechno je na nejlepší cestě dostat mě k urychlené výměně prádla z těch všech lekaček a pak se to zastaví, proběhne nějaké hororové klišé a najednou je konec. Shlédnutí ale nelituji, to zase né. ()

sidda

Tento snímek na mě zapůsobil spíš jako parodie na thrillery. Dokoukala jsem jen z úcty k mé oblíbené Kate Beckinsale. ()

elanista1

Namet nie je originalny, nebudeme si klamat, ale stale je lepsie bat sa troch psychopatickych vrahov, ako neexistujucej carodejnice v lese, zombikov v panelaku, alebo duchov v dome. Nejaka uvodna polhodina je natocena dobre a podmanivo, ale zvysok je len trapne klise, a to doslova v kazdej scene. Ale pozerat toto v noci, nebolo by mi vsetko jedno. ()

CorvusBlek odpad!

Kolik už bylo podobných filmů? Hodně a lepších o moc! Ani Kate B. to bohužel nezachrání, narozdíl od přiblblého a těžce předvídatelného scénáře ()

Purity1711

Motel smrti sa nehrá na vyvražďovačku, filmu stačí len diváka držať v napätí. Scénky sú vydarené aj keď niekedy blbé a tak isto aj herecké výkony. Vacancy mám však rád. ()

Petr59

Nerozumím tak nízkému hodnocení, film je značně podhodnocený. Hororová atmosféra je super,  napětí hutné, děj nepředvídatelný. Motivace záporáků dokázala upoutat. Když jsem viděl kolik tam měli těch kazet, pěkná hovada to byla. Ústřední dvojce byla sympatická a přirozeně jim držíte palce. Nějaké nedostatky by se našly (pomalejší rozjezd a naopak rychlý konec), nicméně v rámci žánru se jedná o svižnou a zajímavou podívanou. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja