Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZkuKol
  ***

  Velmi příjemný a vtipný film. Leč je v něm zhruba cca. 20 minut navíc, což je při jeho celkové stopáži velká vada. Navíc John Krasinsky je možná hezký kluk z plakátu, ale rozhodně ne dobrý herec. Škoda Georgi, ale když to přestříháš na 90 minut a přeobsadíš válečného hrdinu někým, kdo má charisma, můžeš získat navíc až dvě hvězdy...(7.10.2008)

 • Adrian
  *****

  Yummmmyyyy.... So fancy with such a glance ... Po troch (vybornych az mnamoznych) reziserskych zarezoch je to jasne - Clooney je reinkarnaciou nielen glamour stars stareho dobreho Hollywoodu, ale cestou este stihol pochytit to tazko popsatelne kuzlo natocit film o nicom, sposobom, ktory kombinuje rozne prvky viacerych dekad min. storocia a stihne Vam usmev na tvari formovat takmer permanentne. Technicka stranka brilantna, ovsem najlakavejsie kuzlo tvori Clooneyho sarm a jeho interakcia s celym hereckym okolim. I ked pochopitelne, najvacsie dialogove perlicky prichadzaju s Renée...a navyse ta hudbicka a tanecek...a ta scena v kupe ako vystrihnuta zo Some Like It Hot...a tak...mnam. I like...I enjoy...vrrrrrn :)(19.7.2008)

 • Pepinec
  ****

  Na tenhle film možná nebudu týdny vzpomínat a vyprávět o něm, možná mi nepřinesl nic zásadního nebo úchvatného, ale jen tak nezapomenu, jak příjemně mi u něj bylo. George natočil milý retro filmek s kouzelnou atmosférou, a protože jsem cítil, jak si to všichni před kamerou užívají, užil jsem si ho i já na gauči.(12.3.2013)

 • uzzi
  ***

  Tvrdé palice, řídká stolice. Tímto debilním rýmem, nejen že ukazuji svoji vysokou inteligenci, ale zároveň poukazuji na určitou rozbředlost celku. Je tu tvrdé herecké jádro, a zdatný Clooney stíhá i pozici režie a předhazuje pohledné obrázky, hlavně tedy na svou mužnou tvář. Bohužel celkově nezajímavý a řídký děj a některé dlouhé dialogy zavánějí nudou. Renée Zellweger není tak špatná jak jsem čekal, ale rozhodně má již "po sezoně". Takže hra na okouzlující a inteligentní ženu "wamp" mě přijde trochu ubohá. Je ovšem zajimavé sledovat, jak špatná herečka, hraje dobrou herečku a celkem jí to jde. Větší neplechu však udělalo určité nejednoznačné zaměření filmu, chvilku je skoro groteskou, chvilku vážným dramatem. Jako když někomu blikáte 114 minut do ksichtu baterkou. Ve skutečnosti se vše nese v příjemné retro atmosféře, jen je to občas trochu ukecaná nuda, to aby to bylo chytré a nad věcí. Přesto se jedná o zdařilý kousek a vzhledem k tomu, že Clooney za pár let bude legendární postavou Hollywoodu, bude toto jeden ze slabších zářezu na jeho totemu. Nebo se zítra zabije na motorce a tu předposlední větu v tichosti vymažu. Film který je rozhodně skvěle natočený, ale chce to chytit tu pravou náladu...65%(30.10.2008)

 • Pro-EaZzy
  ***

  Celkem slušná retro zábava, kde na vás opravdu dýchne doba 20. let. Ze začátku docela svěží a nevšední komedie zasazená na stadiony amerického fotbalu, avšak postupem děje se z toho stává dlouhá romantická podívaná s takřka nulovým vtipem. Ve výsledku se jedná o průměrný snímek za atmosféru, hudbu a americký fotbal, kterého jsem fanouškem.(23.11.2008)

 • - John Krasinski kvůli natáčení změnil svůj účes. Změna pak byla zapracována i do seriálu Kancl (od r. 2005), ve kterém současně účinkoval. (Rodriguez)

 • - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

 • - Film byl nominován na ESPY jako nejlepší sportovní film. Nominaci však neproměnil. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace