Jak to ten jen Clooney dělá ? Nejenže na své roky vypadá neobyčejně zachovale, charizma mu může závidět 98 procent chlapů planety, hraje až na vyjímky v samých výborných filmech, on ještě točí filmy. A ty filmy jsou vyloženě kvalitní. Na "Leatherheads" je znát lehkost a že to ty lidi baví. Dialogy jsou místy vybroušené diamanty (hlavně Zellweger). Špičkování Jimmyho a Lexie je lahůdkou. Oldschoolová režie s výbornou muzikou od Randyho Newman s dobovou hudbou mě na chvíli opravdu přenesla do roku 1925 a mě se to hodně líbilo. Humor je obsažen v míře jemného pozvednutí koutků. Romantická linka neruší, protože chemie funguje na výbornou. Nicméně by filmu prospělo trochu prostříhat a potom bych nemohl neudělit plný počet. Když to holt někoho baví a věřím, že tady se bavil skoro každý, na výsledku je to znát a já jsem nadmíru spokojen. Jen tak dál ty dědkovskej krasavče (míněno hetero).(15.8.2008)

Nenásilná oddychová komedie, na kterou se klidně ráda podívám znovu. Po tom, co jsem Renée viděla v Appaloose hrát tu nerozhodnou nánu Eli, tak se mi trošku zošklivila, ale tímhle si u mě zachránila reputaci a s kolegou sympaťákem Georgem Clooneym tady vytvořili fakt roztomilej páreček :) Nechybí ani vtipné dialogy a samozřejmě i pár vtipných scének..(8.4.2009)

Nie je drevo ako drevo, a tieto dve "tvrdé polienka" v podaní G.Clooneyho a R. Zellweger to pekne rozpálili. Okrem vzájomného zvádzania a hľadania si cesty k sebe, pripomínajúceho beh cez prekážky film ponúka aj príbeh talentovaného hráča amerického futbalu a veľa skutočností odohrávajúcich sa vo vnútri mužstva, takže si môžete vybrať čomu, alebo ku komu sa prikloníte. Ja som sa nebránil ničomu, pretože každý kúsok tejto šťavnatej romantickej komédie mi padol vhod. Všetko sa drží v primeranom období počnúc nenáročnými dresmi futbalistov až po kabaretnú hudbu, ktorá výborne doplnila humorné situácie, ktoré perlili od samého začiatku. Clooney to ozaj dokonale zrežíroval a nechal dosť priestoru aj rôznym zápletkám a postupnému zaujímavému odhaľovaniu. Z veľkého množstva ponúknutej zábavy ma najviac pobavil úvodný tréning Big Gusa a výkrik malého Pajdu "Bulldoci" v krčme plnej fanúšikov Chicaga. 80%(21.1.2013)

George Clooney opět dokazuje, že umí filmy i točit a to velmi dobře. Znovu se pustil do svojí speciality, kterou se stávají retrofilmy a po skvělém Milujte svého zabijáka šel ještě o kus historie dál a film o vzniku amerického profisoálního fotbalu zvládl na výbornou. Dokonale vystihl atmosféru té doby a s typickým nadhledem a humorem vypráví vcelku prostý příběh, který ovšem díky skvělé audiovizuální stránce, nemyslím jen ty jazzové melodie, skutečně film je zasazen do teplých, pestrých a optimistických barev, které skvěle ladí s odlehčeným příběhem. Pro Georgovo faninky bych ještě vzkázal, že i v hlavní roli nesklamal a šarm z něj přímo vyzařuje. Víc filmů jako tento.(5.8.2008)

• Aljak

Rozhodne som očakával niečo lepšie a dôraznejšie. Pretože príbeh a scenár vôbec neboli zlé, lenže to spracovanie sa mi bohužiaľ až tak nepozdávalo. Nejako to nemalo poriadny spád a miestam to pôsobilo dosť nudne, až sa mi pri tom poriadne zívalo. Herecké obsadenie bolo celkom schopné, aj keď Renée ma v tomto prípade nijako zvlášť neočarila ako pri iných filmoch, tá rola jej nejako nesadla. Potenciál to však celkovo malo iste vyšší, možno by nebolo na škodu, keby z toho miestami nechcel Clooney nasilu robiť aj komédiu. Tomuto príbehu by sa skôr hodila nejaká dramtickejšia atmosféra.(15.5.2014)

• - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

• - Film byl nominován na ESPY jako nejlepší sportovní film. Nominaci však neproměnil. (Rodriguez)

• - O natočení tohoto filmu se začalo uvažovat už v roce 1993. Režisérem měl být původně Steven Soderbergh. (Rodriguez)