Mladá zpěvačka a automobilová fanatička Natasha se proti své vůli stane řidičkou v nelegálních automobilových závodech, organizovaných pro zábavu znuděných boháčů. Její matka je unesena, a pokud ji chce zpět, musí vyhrát... (oficiální text distributora)

p.paja11

Pěkné auta film neudělají.... Nicméně jestli je máte rádi tak doporučuji se na tento filmek kouknout, aut je tam bezeporu dost a dost, ale jakýsi příběh v nedohlednu... ()

worship.film

Celkem dobře zpracovaná "oddechovka" pro milovníky nadupaných super aut. Připouštím, že určité dějové pasáže filmu si horší hodnocení zaslouží, ale zase to není tak horké, abyste museli klít. Po sérii Rychle a zběsile, 60 sekundách a vůbec všech těch novodobějších filmech o autech stále čekám na něco, co mě více "dostane", bohužel zatím takový film nenacházím, a tak musím i Redline zařadit k těm hůře provedeným. Každopádně si ale každý, kdo auta vskutku miluje, nějaký ten světlejší moment najít musí. ()

BaseDallas odpad!

Prdel, cecky, auto, predel, predel, cecky, svalovec, prdel, prdel, prdel, červené auto, cecky, prdel, párty, predel, cecky, cecky, prdel, Elvis, cecky, párty, cecky, prdel, žlté auto, prdel, prdel, cecky, kufor prachov, cecky, prdel - veľmi "nápaditý" film s všadeprítomnými a akože voľnopohodenými štetkami-zlatokopkami. V hlavnej úlohe tomu kraľuje modrooká jebaňa, ktorá je okrem speváčky tuctových komerčných vypaľovákov, aj majiteľkou autofervisu a namakanou pretekárkou. Karate ale nevie a tak ju pred nechcenými nápadnikmi zachraňuje metrosexuálny veterán z Afganistanu. Ďalej sa mi už nechce písať, ale rozhodne neodporúčam. ()

Moredogs

Videoklipový look, plitky gyčovy dej a vlastne je to ako 90 minutovy videoklip nie vždy s hudbou. a tie auta. Vykvet milleniovych superaut. takýto film ohladne s takymito autami je malo kedy vidieť.  Pre mňa ako fandu aut ktorý v nultych rokoch vyrastal na milieniovych superautach je toto velke dielo a beriem to ako završenie užasnej doby superauta. O 3 roky už desatročie skončilo a nám magorom do aut ostala len takáto nostalgia. Pre mňa je toto ovela lepši počin ako film na plny plyn s len krásavcom Eastwoodom, ktory som skoro ani nedokukal a pri druhom pozerani som ho prepol na markizu a to je čo povedať lebo Markiza je... 55 percent a povinnosť pozerať pre fandov auperaut. ()

kvocoDH

ako film bieda hoci ja som z toho zas taký zlý dojem nemal nakoľko sa mi páčili tie športové autá ktorých výber bol znamenitý. Po filmovej stránke sa vám to bude páčiť azda len ako ukážkový brak pri ktorom sa budete zabávať na dementnom deji a výkonoch hercov. Kamera celkom ujde.. ()

heroin88

Asi lacná napodobenina niektorých dielov rýchlo a zbesilo, ako film je to bieda, prehliadka luxusných áut na jedno pozretie - ()

Jurrisek odpad!

Nemohu jinak, co to mělo zase bejt? příběh-nic, akce-nic, postavy-nic, závody-to už vůbec nic. Při těch závodech mě normálně bylo blbě, tolik střihů jsem neviděl ani v rychle a zběsile 2 a tam mě to štvalo. Záběr na volant-na kolo-na kus auta-na volant, a to vše během 5ti vteřin? no když už to nemá příběh ani pointu, tak ty závody to mohly zachránit, ale ne nic se nestalo a jakákoli jiná akce byla nemlich to samý. Ale vážně při tom množství střihů se mi fakt obracel kufr. ()