To nevymyslíš!

Komedie / Povídkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (více)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiální text distributora)

Easykk odpad!

V průběhu mého, doufám nadlouho posledního sledování, dvou epizodek tohoto ,,veledíla,, mě napadlo asi dvacetosum způsobů čím a jak bych se zabil, a to jen věcmi, které jsem měl okolo sebe. Pro příklad mezi tím bylo že bych si mohl uhryzat ruku v rameni a pak se jí umlátit k smrti, nebo se zkusit postupně umačkat lisovátkem na česnek, či vzít špunt od šampusu a..... :))) Nikdy víc!!! To radši tři hodiny reklam v kulometné maďarštině než se znovu dívat až na dno všech odpadů!!!! ()

Trainspotter

Půl hvězdičky za Pavla Lišku alias zloděje ukrytého ve skříni a půl hvězdičky za Tomáše Matonohu, milence taktéž ukrytého ve skříni. Jinak je to brutall-shit. ()

MarekT

Bakaláře se sice překonat nepovedlo, ale i na tohle zpracování se překvapivě dalo občas dívat - záleželo ovšem na kvalitě povídky či hereckých výkonů. ()

chlupatec odpad!

TV Nova....to mluví za vše. Radši se nebudu rozepisovat o žaludečních výtvorech, které se mi z ní chtějí drát horní částí těla ven. ()

Endyis odpad!

Tak tohle je naprosto příšerný. Nehorázná sračka všech sračkovejch seriálů, která trumfne snad i bolševický propagandistický vyližmozek píčoviny. Fakt horzný, nedostává se mi slušnejch slov. Herci, ač jsou sebevíc dobří, tu hrají vyloženě debilně. Viděl jsem to jednou a půlkrát a udělalo se mi mdlo. Jděte s tím okamžitě do hajzlu, spláchněte a zaklapněte víko. Otevřete po pěti dnech a štětkou pečlivě vydrhněte mísu!!! NEVER MORE!!! ()