vadic

Hm místy se dostavovalo silné dejavu. Ty vytripované barvy všude kolem, gangsta/rasta vizionářšký vedoucí odboje, neúnavná snaha získat zpět životní lásku, šílený konec pomocí několika kláves a vůbec celý koncept úchyláckého paralelního světa. No jasné, Surrogates. Jen lidi neterminuje mírně nostalgický Bruce, ale snad ve stejné formě jako ve 300 (jde to vůbec) válící Gerard. A ten to zárověň celé zachraňuje, protože Michael C.Hall je divný slizák, herní sekvence jasně převyšují zbytek filmu, ten konec není vůbec podařený a ten špekoun je fakt nechutný. Ale musím ocenit originalitu akce, jelikož některé módy a záběry byly hodně vtahující. Ještě pár postřehů : Hodně zajímavě to muselo vypadat na a po natáčení hned úvodní cool scény ze Society, ke které Blodhound Gang pasují jako ulití. Woodstock dohromady se Sensation White hadra. ()

Doudis19

55%? To tu hodnotí samí voliči Jirky Paroubka ne!? Vždyť jsem se s Gamerem bavil ještě víc jak s Crank. Pro mě jasná jednička z tvorby Neveldine, Taylor. Drsné akční scény jsou nápadité,zběsile šílené , ale přes to přehledné. Děj odsejpal, zapletka super, obsazení super (hlavně Hall) a závěrečné rozuzlení mě jako velkého odpůrce sociálních sítí rovněž nadmíru uspokojilo:-)... ()

Kulik.Z

Já bych to zpřístupnil od osmnácti let! Ta anonymita na internetu: Když si na začátku drátu píše se sexy jednadvacetiletou brunetkou či blondýnkou - ani neví, zda-li není vymyšlená, zda-li opravdu takto vypadá... ale ve skutečnosti na konci drátu si chatuje obézní padesátník v propoceném tílku, co stále a jen požírá hamburgery s hranolky a Colou... jak tomu ve třiceti procentech dopadá (alespoň v těch podprůměrných seznamkách), je to tristní! Každý si musí uvědomit s kým si píše, kdo je na druhé straně - to platí hlavně pro teenagery. Trochu zbytečný film, samej kýč v tom filmu byl. Dobré hity tam byly - hlavně "Sweet Dreams" ale od Eurythmics - nemusím Marilyna Mansona... hned na začátku filmu; piano bylo brilantní. Námět "asi prej" dobrej. Gerard Butler zazářil a i trochu ten Michael Carlyle Hall byl... dobrej celkem (ale Dexter je strašný!). Ten Castlův/Hallův baráček mi připomnělo pražské metro C stanice Střížkov :D Konečně, že je GAME OVER! Jedna hvězdička - aby se neřeklo, že jsem zlej :P ()

tatanapope

Velmi originální myšlenka tohohle sci-fi mě osobně přišla velmi zajímavá . Když si člověk představí třeba hru Sims vs.nějaká válečná střílečka dá se relativně snadno uvěřit , že by byli pracháči ochotní za takovou hru z reálnými lidmi platit nemalé peníze i v reálu pokud by to šlo a že nanoroboti už dávno nejsou žádné sci-fi ví snad každý . Nebezpečná myšlenka nu ale zpátky k filmy akční scény dobré , bohužel jen krátké a řekněme , že i pár hloupostí zde bylo , ale zase působili na mě spíš jako záměrový vtipný prvek , tak že v podstatě jsem byla ve všech směrech mile překvapena i spokojená . Film se zaměřuje na veškeré publikum od hráčů her , přes válečné natčence až po lidi , co mají rádi trochu erotiky nebo zkrátka sci-fi jako takové . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015 ()

Sonnik

Who's playing you? Druhý Crank byl strašná hovadina. Naproti němu je Gamer nepatrně lepší, i když to bude pravděpodobně mými oblíbenci Butlerem a Hallem, protože taková klipovitá nakládačka, kdy ani pořádně nevíte, co se děje, může zaujmout jen opravdu otrlé. Přiště se už budu téhle režisérské dvojce vyhýbat velkým obloukem. Jedna hvězdička za herce a druhá za "simáky". "Kid's gonna get me killed." ()

Mrkvič

Hudba shit. Kamera shit. Střih shit. Některé nápady ujdou. Děj není. Vrcholem trapnosti je pouštět jednu super písničku během filmu dvakrát. Nejhorší Butlerův film. A Neveldine s Taylorem dokázali natočit větší shit než byl Crank 2. ()

ecceHOMMO

Akčné, pričom neustále sa niečo deje + dobrý výber hlavného hrdinu........a už len zato si to tri hviezdy zaslúži. ()

kinghome

Ujetá úchylárna, která ale pobaví. Akce je tam dost. Herci hrajou taky dobře, takže nevidim důvod takhle nízkýho hodnocení. A byla by prdel, kdyby se něco takovýho schválilo a mohli by jsme to hrát všichni. Tenhle film vymyslel nějakej magor a to je na tom to nejlepší. Takovej film tu ještě nebyl a je dobře, že se objevil. na sobotní večer ideální. ()

Ryuuhei

Námět je vesměs jednoduchý, postavy i děj je bez větší hloubky, ale i přesto se jedná o vskutku zábavný film z až dystopického „herního“ prostředí. Myšlenka nahrazení buněk v samotném mozku je těžce naivní, ale tak, jak jsem již řekl. Film má tempo, baví a i když se celý vejde do sotva 80 minut, což je na film tohoto rázu poměrně kratičké, bohatě to stačí. ()

viperDavid

Přesto, že hodnocení není nijak zlváštní, gamer je solidní akční podívaná. Gerard se narodil pro takové role a i když mu to nikdy nazaručí oskara, akční scény jsou s ním na zlatou medaily. Docela solidně překvapi dexter. Jen trošku škoda, že tvůrci nedali víc prostoru Amber, protože toho umí víc, než je vrtět zadkem. Prostě je to gamer ()

Zdeňka

G A M E R - akční nářez se svižným dějem a ani jedním hluchým místem. Má to spádovost, nápad, chytlavou hudbu a Gerarda Butlera, na kterého se dá vážně koukat. Já osobně si na akční filmy moc nepotrpím a jediný koho doopravdy uznávám je Jason Bourne, ale tohle se mi vážně líbilo. Ještě jednou oceňuji především nápad, protože filmů o tom jak nějakýmu tvrďákovi unesou rodinu a on se jí snaží zachránit, ale jinak je to o ničem bylo opravdu už víc jak dost. ()

Javad odpad!

Svojim spôsobom som sa na to tešil, tušil som že to bude blbina, ale že až taká... Dopozerané len kôli blu-ray kvalite, ktorá to nezachráni, ale dá vyniknúť tým pár okamihov ktoré sú ako tak stráviteľné (je ich hrozne málo a sú aj tak zničené šialeným strihom a kamerou ala epileptický záchvat). Extrémistický przniteľia filmov Neveldine a Taylor nám znova dokazujú, že sa dajú točiť tak extrémne filmy (extrémne násilie, sex, nevkus, strih, kamera) až to nie je ani trochu pozerateľné. ()

Beky

Jednou větou: Nevadilo by, že je to úplná hovadina beze smyslu, ale vadí když akce je šíleně nudná a opět špatně natočená, co jiného čekat?? Asi nic!! ()

_DAVE_

BOže co bylo tohle patlaninu?? Režisér byl asi náruživý hráč Call of Duty a Sims, ale dělání filmů by měl opravdu raději přenechat někomu jinému. Bez hlavy a paty, dobré možná tak pro teenagery jako odreagovačka. ()

ywo666

4*. Možno trochu prehnané, ale ja mám proste rád akčné filmy a zároveň mám rád nápady, ktoré ukazujú nejakú desivú podobu budúcnosti. Samotná myšlienka ovládať ľudí a robiť z nich nejakú podobu videohry mi príde zaujímavá. Akcia je tiež slušná a neustále sa mi vynáral Butler z Ugly Truth (komické). Treba však priznať, že to mohlo byť spravené lepšie. Je to na takých 65-70%, ale gamer je ďalší z mnohých filmov, ktoré mi prídu až nespravodlivo podhodnotené takže zaokruhlujem hore. ()

KitFisto

Ježiši Kriste. Gerard Butler šlápl pěkně vedle. Větší slataninu jako je Gamer jsem už dlouho neviděl. Přitom nápad On-line hra při které ovládáme jiné je cool, ale všecko je to tak kyčovitě udělané až hanba. Doporučuji milovníkům filmového chaosu. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize