Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tombac
  *

  Když jsou mi veškeré postavy ve filmu totálně u zadku, interakce mezi nimi je místy příšerná, opakované tajtrlíkování s klíči už spíše připomíná dementní variaci Pevnosti Boyard, jediná past již nemá čím překvapit a celé to směšné, vyčpělé a nesmyslné divadýlko vypadá ještě laciněji než předchozí díly, nemá stále více zrezivělejší a tupější Pila daleko k odpadu. Ten nedávám proto, že potenciál k pádu na úplné dno odpudivého komerčního humusu tu pořád je. Ale ten už nejspíše beze mě...(24.10.2008)

 • klerik
  **

  Directors cut. Jednotka bola fajn. Pri dvojke som zomieral. Na trojke som sa už bavil. Štvorku som vynechal. A pri päťke som sa opäť rehotal... na všetkej tej hlúposti, na tej póze "dajme celej sérii jeden smer a zmysel". Tento film je sprostosť. Ale vďaka tej nude, naivite a hlušine vedia niektoré nečakané brutalitky prekvapiť. Okrem toho, že je človeku do smiechu, treba uznať aj dejinotvorný fakt, že takto divákmi žraná hororová séria tu nebola od dôb PIATKOV 13-TEHO. Céčko, ktoré vás nemôže baviť, ale vďaka značke saw to dopozeráte, lebo tvorcovia presne vedia na čo celý čas čakáte... a štipka z tých zvrátených očakávaní tam naozaj aj je...(28.1.2009)

 • predators
  **

  Saw V aneb 5 přísloví o Hře...1.) Všeho moc škodí! --Ano, v tomto případě je 5. pokračování fakt hodně. 2.) V jednoduchosti je síla! --Bohužel, pasti jednoduchosti moc nepobraly. 3.) Změna je kořením života. --Kdy se ale změní Saw? 4.) Stáří nepřichází samo. --Saw ano. 5.) S poctivostí nejdál dojdeš! --Ano, viděli jsme, jak dopadl agent Strahm. :-) Zajímavosti: ...že na všechny principy fungování pastí přijdou oběti, až když je pozdě... :-) 35%(18.1.2009)

 • Malarkey
  ***

  Přezevšecky pochyby jsem na Saw pětku šel do kina a abych se přiznal, docela jsem se bavil. Saw 5 není tak krvavá jako její předhozí díly, nesnaží se zaujmout jen krví, a morbidností smrtí, snaží se trošičku docílit faktu, že příběh, kterým nás po několik let obklopovala je vlastně jinak, než by být měl, nebo spíše po několik let byl, což se dalo čekat. Nenapadá mě, co jiného by se na to všecko dalo vymyslet. Rozhodně jsem se ale po hodinu a půl docela i bavil. Sice to skončilo jak jinak než otevřeně, takže nezbývá nic jiného než počkat na příští Halloween, ale po hodně špatné čtyřce jsem byl vcelku potěšen. Hlavně tedy tím, že z až příliš zlého a krvavého ztvárnění se trošku upustilo, a to především. Jen stále po shlédnutí filmu nemohu setřást ten pocit, že pětka byla vlastně o ničem.(4.11.2008)

 • Xmilden
  ***

  Přecejen opět mírné zlepšení. Přichází na scénu dvojice detektivů, která si trošku začně šlapat na kuří oka. Detektiv Hoffman mých sympatií příliš nepobral, nicméně účel světí prostředky a je třeba pokračovat ve hře. Takže zde máme pětici lidí, kteří se musejí rozhodovat kdo další odpadne a ve druhé dějové rovince to končí krásnou lisovací scénou. Upřímně jsem velmi rád, že ze série odešel režisér minulých tří dílů a na scénu nastupuje někdo jiný. 50%(26.4.2014)

 • - SPOILER!!!: Druhý film ze serie Saw, ve kterém učeň Jigsawa (v tomto případě Hoffman) nahrál vzkaz na kazetu, která se přehrávala ve filmovém vyvrcholení. (c.tucker)

 • - !!! SPOILER !!! První díl ze série Saw, který nekončí větou "Game Over." (Tom Riddle)

 • - Sethova past byla inspirována povídkou Edgara Allana Poea "Jáma a kyvadlo". (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace