Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Slider

veľa, veľa a ešte viac trápnych vtipov ktoré sa bohužiaľ ťahajú celým filmom. Miestami sú scénky vydarené, to určite áno, par krát som sa výborne zasmial ale ani tých pár veselých momentov nemôže zachrániť Sparťanov pred jednou jedinou hviezdičkou ()

Timak

Nic jsem od toho nečekal a taky jsem nic nedostal. Je to asi jediny film, behem ktereho jsem si sel dat slofika a dokoukal to za 2 hodiny. Tenhle film neni dobry ani na oddych. Dve hvezdy davam za slibny zacatek - zhruba tak prvnich 10 minut, kde jsem se poprve a naposledy zasmal ()

Mihail123

Klasická paródia na ďalší hollywoodsky trhák, ktorých tu je až neúrekom veľa (a je to na škodu)... tento krát si zobrali na mušku 300, pridali mnoho popkultúrnych narážok a zatrepali. Výsledkom je nepodarená komédia, v ktorej je každý nasledujúci vtip trápnejší a trápnejší. 84 minút natrepaných totálnymi blbosťami (čím viac tam toho dáme tým to bude vtipnejšie). Deň potom som videl teaser trailer na Disaster Movie. Začal som rozmýšľať nad zmysluplnosťou takýchto paródií. ()

yeniczek odpad!

Neskutečná sr***a, která je spíš hodina a půl reklam na všechno možné. Jediný, co jsem se zasmál, byla hláška "Kevine...", ale to jen proto, že to je pravda. Přetrpěl jsem to v rámci "bude to super sranda" akce a už nikdy víc. ()

nevermore odpad!

Je mi líto, že jsem to viděl, stejně tak je mi líto všech ostatních, co to viděli. Film skýtá: naprosto roztroušený děj, kdy se neustále odbíhá od hlavního k vedlejším scénkám, dále neuvěřitelně prkenné herecké výkony atd atd. Vtipného tu není taky nic. Americká "komedie" se vším všudy, výborně by se výjimala na HBO s českým dabingem, kde by zapadla mezi ostatní perly. odpad! jako trám ()

PanFilmov odpad!

Dosť úbohe na to čo som čakal tak dlho som to zháňal, a keď sa mi to konečne dostane do rúk tak z toho vznikne takáto bezcenná imitácia americkej paródie, tvorcovia tohoto žánru už vyšli z cviku!!! ()

popkec odpad!

Myslim ze tohle se zapise do historie jako jeden z nejhorsich filmu. Videl jsem spoustu sracek ale tohle bylo fakt hrozny. Jeste stesti ze to trvalo jen tak kratkou dobu, protoze sledovat jak 10 minut neustale nekoho skopavaji do jamy opravdu zabavne neni. Zasmal jsem se asi tak 2x, coz je na parodii sakra malo! ()

Compadre

Jak budou vypadat parodie za deset let?? Můžou být ještě ujetější než jsou teď? Asi těžko...některé momenty pobaví, ale příval dementních fórů a naprosto neuvěřitelných situací je tak obrovský, že to prostě nelze ve zdraví ukoukat...nejdřív středověký prostředí staré Sparty, pak se do toho lupne Americká superstar, pak teplouši, pak hned zas něco jinýho....no, cirkus na druhou. Šílenost. ()

Proky odpad!

ano zasmějete se ale většina je trapná a myslím že film typu 300 spartanu by neměl mít parodii.jednoznačně odpad ()

Guzo

Nechápu tolik odpadů, sice jsem na to koukal ve stavu, kdy bych se asi smál všemu :) ale i zpětně to zas tak hrozné určitě není.. ()

ghatos

Jo to kokotina, ale zasmát se u toho dá. Někdy je to i povedené, ale většinou je vše založené na nechutnostech (to se opakuje pořád dokola). Líbilo se mi celkem věrné technické zkopírování některých původních scén. Xerxés byl fakt vtipný :). Naopak vykrádání jiných filmů a jejich parodovaní není povedené. 2,5*. ()

jitrnic

No hrůůůza! Zasmál jsem se u tóho, když dal tatínek synkovi "kladivo" a docela vtipný byl Xerxés. Jinak je to strašná ubohost. Strupaté zadky, stříkající blevajzy, kočičí hovna... ()

mirec88

Možno je moje hodnotenie dosť nadhodnotené, ale oproti iným počinom týchto dvoch "režisérov" tam bolo trocha menej fekálnych vtipov, ktoré fakt nemusím, ale najviac som sa smial na paródii paradoxne nie na film, ale na hru GTA. Tak to bolo fakt perfektné a ja som sa tak smial, že som fakt skoro spadol z kresla. Škoda, že tam nezakomponovali aj dementného policajta, ktorý stojí za múrom a nevie cez neho prejsť (v tomto prípade by to mohol byť peržan stojaci za balvanom). Ale inak fakt som sa viackrát zasmial, Kevin Sorbo v sebaparódii bol fajn, Carmen Electra pekná a pieseň I Will Survive v ich verzii bola prinajmenšom smiešna :-) ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)