Ja to chápem ako poctu žánru akčnej drámy. Je tam všetko, čo fungovalo v NEĽÚTOSTNOM SÚBOJI, MIAMI VICE či ZABIŤ ESO. Mne osobne vždy vadila prílišná uhladenosť a prostoduchosť DANNYHO PARŤÁKOV, preto som uvítal túto drsnú partiu zlodejov. Už MESTO bolo fajn a toto je jeho dravšia verzia...(25.5.2012)

Scénář: Peter Allen, Gabriel Casseus, John Luessenhop, Avery Duff .. Stylové béčko. Jak už scénářem, který je slepencem nejrůznějších podrazů nebo hereckou sestavou, kde se sice pár známějších jmen objeví, ale o vyložené hvězdy a vysoce kvalitní herce nejde, tak průměrnou režií a důrazem na třesoucí se klipovou kameru. Ploché, rozžehlené a důrazně c"oo"l.(16.1.2011)

• Jillen

Jednohubka, nic víc, nic méně...stokrát ohrané situace, dialogy, při kterých mají herci křeče, strašná kamera a hlavně střih. A hudba k závěrečné přestřelce je těžké WTF :o), ale co naplat...oni ti herci nejsou špatní a niggujou o život, takže to s nimi docela utíká. Vidět, nemyslet a zapomenout.(22.12.2010)

Smíšená parta, automatické zbraně, C4 a přesné načasování. Jsou to PROFÍCI!!!.... Mám rád práci profíků. Je však potřeba dopředu upozornit, že tady stačil jeden a to na postu režiséra! Herci nemají prostor pro charisma a první polovina mnoho zábavy nepřináší. Až pak, když se to (trochu) posere a přijdou rusáci, stává se děj zajímavějším a díky běžecko-skokanské variaci koňského parkuru a solidní gangsterské přestřelce i akčnějším. Rutině odvedené řemeslo s několika zajímavými okamžiky, které by zručnější režisér proměnil v solidní zábavu. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Vzali mi prachy, ženskou a vyšoupli z party. Přece to takhle nenechám! 2.) Uvidím, k čemu jsou užitečný paparazzi. 3.) Nechápu, proč nemám dělat při loupeži žádný gesta. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(31.1.2011)

• st.ranger

Zajímavá akční podívaná, zvláště pro milovníky rychlých a nepřehledných střihů akčních sekvencí a prostého scénáře. Jakmile se dostane na scénu kazisvět Ghost, každý musí pochopit, jakým směrem budou minuty k závěrečným titulkám ubývat.(30.1.2011)

• - Spoiler: Bezprostředně po své smrti má A. J. (Hayden Christensen) otevřené oči. V dalším záběru má však oči již zavřené, ačkoliv mu je nikdo nezavřel. (skinny)

• - Film se měl původně jmenovat Bone Deep. (c.tucker)

• - Jeden z dvojice scenáristov je aj Gabriel Casseus, ktorý sa podieľal na seriáloch ako 24, CSI, či Law & Order. (Skleni)