Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Eddy178

V serii Saw islo o to ze Jigsaw takpovediac "vychovaval" tych ludi ale cim dalej tym viac ide skor o to ako zaujimavo ludia umru a v tomto diele to je vrchol ved tam nikto z nich neprezil. Preco? Saw uz stratil na vaznosti a uz je to len vyvrazdovacka ale nastastie nie bezducha. ()

Paokara

Ještě že,nebo snad je už téhle série konec!!s dalším pokračováním by se počet obětí totiž silně přiblížil padlým ve 2.světové válce a počet vrahů a pomocníků pana Jigsawa by vydal taky slušnej" román pro vraha"!!! ()

Beawish odpad!

Je to tak příšerný film, že mě nenapadá žádný dostatečně jedovatý, zlomyslný a jízlivý komentář. A to je co říct. ()

kacudzde

Od druhého dílu SAW jsem si říkala, že na další díl už koukat nebudu, no, a mám za sebou i poslední díl (pokud tedy není Hoffman Copperfield). Takže, ten zvrácený úchyl, co do filmu vymyslel všechny ty pasti se sice opět předvedl, ale už je to jen vyvražďovačka bez "logiky" prvního dílu. Vím, že je to především o pastích a nechutnostech, ale herci předvádí otřesné výkony místy hraničící až s parodií. Z celého filmu snad fakt hrál jen gumák Mandylor. A ta růžová krev okatě sirupové konzistence?! Doufám, že to byl opravdu definitivní GAME OVER. ()

schindler

Jako vždy první polovina filmu pouze seznamovala s novými postavami, takže ti co nemají nakoukáno z minulých dílů budou lehce dezorientováni. Potom však začne tempo mírně gradovat, doufajíc jako vždy v nečekaný či šokující závěr. Ten sice přijde, ale jak se to vezme, ono nekonečné a opakované (napadá mě slovo) ROUBOVÁNÍ postav do flashbacků nejde do nekonečna, takže u mě závěr je něco jako střelba slepou patronou. Jinak vše při starém - pastě fungují, krev stříká až do obýváku, stěrače stírají, však to známe. Když to vezmu celkově, první díl byl excelentní, potom následovalo 6 pokračování s rozporuplnou kvalitou, ale přeci jen díky určité vzájemné provázanosti snesitelné. PS. Doufám, že někoho nenapadne natáčet nějaké prequely či sequely nebo jak se tomu nadává. Tady už nikdo nic nevymyslí, 7 dílů bohatě stačí a DOST!!! ()

koci

Úvodní scénka je slušná, zbytek je brak. To že je to lepší než pátý nebo který díl ještě neznamená, že to za něco stojí. Pokud vás zajímá, jaký závěr si najatí scenáristé vykonstruovali pro vyvrcholení sedmého kousku skládačky, přečtěte si to na Wikipedii. ()

Rok0s

Za 5 hvězdiček se nestydím :). Od sedmého pokračování tohoto filmu jsem nic nečekal, a proto mě tak mile překvapil. Bavil jsem se od začátku do konce, protože krev to je moje :) :D.. Líbila se mi návaznost na předchozí díly a vůbec SAW je prostě záležitost, na kterou se vždycky rád podívám (kromě saw 3, to se nepovedlo vůbec). Škoda, že už nebude 8čka :), vůbec by mi to nevadilo :).. ()

zurivymlok

Zatímco jednička stála na atmosféře a hry a smrti sloužili pouze k jejímu vytvoření, zde už atmosféra není žádná a film působí spíše jako "oslava" burtality. ()

Angelie

Pripadalo mi to celkem nudne a ohrane, uz to nebylo to co predtim :), ale urcite musim uznat ze v kine ve 3D to musi byt pochopitelne jiny zazitek, pro me byly predchozi dily mnohem lepsi nez tento nejspis posledni. ()

pavont

Vplyvom casu sa seria Saw dostalla do bodu ze rozdeluje divakov na tri skupiny. Prva su fanusikovia, druha ty co ju vobec nemusia a tretia su ty co nad nou ohrnuju nos a nadavaju a na kazdy novy diel cumia medzi prvymi. Ja sa radim k tej prvej a hoci dejovo to nieje ziadne terno, som v podstate spokojny. ()

Majklkm

Pokud se na toto dílo díváme jak na klasický horor, tak můžeme říct, že je to slušná řežba, které nechybí napětí, morbidnost masakrů způsobené mnoha pastmi. Pokud se ale na SAW 3D díváme jako na SAW, jako na další díl této nekonečné série, tak si myslím, že zde chybí ono kouzlo prvních dílů, ona šokující překvapení a obraty, které nás zvedali se židlí. To vše je skryto za rouškou přeplácanosti a člověk se v tom docela ztrácí. Vždy po shlédnutí nového dílu si říkám, jestli už je to díl poslední a ono ejhle není. Uvidíme kolik pastí na nás ještě tvůrci připraví... ()

komando20

Pre mna je Saw z 2004 jednoznačne najlešia z celej serie a myslim si že asi aj pre ostatných, ale vymyslieť niečo taketo chce mať ozaj dobru fantaziu a hlavne sa v tom nestratiť. Konec som čakal podobny kedže som sa od prvej časti nedozvedel čo sa stalo s doktorom Gordom. Mna osobne bavila cela seria a fandil som Johnovi myslim si že bol uplne ferovi, Aj ked sa mu to na konci vymklo z ruk ale on s tim aj tak ratal no žial par mrtvych navyše. Ponanučenie treba žiť tak aby sme sa raz nezobudili v nejakej tmavej miestnosti priputaní s retazamy či už o kreslo alebo o stôl a nezačuli z pásky dôvod prečo sme a potom tu poslednu vetu : žit nebo umrit vyber si . ()

pirate

Jedna hvězda za kriminální děj, který by zasloužil víc, protože bez té krve by to byl slušný krimi thriller a sám o sobě by mohl dostát i vyššího hodnocení, ale oni to totálně pokazili, museli udělat prostě "krvák". Velmi nechutné. ()

Rudla333

Taaaak. Vyborne pokracovani, ktere se jako jedine vyrovna prvnimu dilu. Az na tu kvalitu krve to bylo uplne bezchybny. Ten konec to me dostalo. Finale jak ma byt Saw od nejlepsiho 7 a 1, 6, 2, 5, 3, 4 ()

Shay

Dost originální série hororu. Není to žádná typická vyvražďovačka a podobné, kde je motiv jen jeden. Saw má v sobě něco víc. V každém díle se odhlaují další a další tajemství, jak co kde bylo apod. Hodně věcí mě zarazilo a vyděsilo, každopádně, stojí za to! Nepříliš typické způsoby úmrtí, zato horor, který u mě vítězí na plné čáře a dá se na kterýkoliv díl podívat znovu. Typickou větu si budu pamatovat asi navždy. "Zahrajeme si takovou hru". :)) ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D