Volejte Novu

Česko, 2003, 20 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská (více)

Televizní pořad VOLEJTE NOVU, který nahradil původní VOLEJTE ŘEDITELI, už od roku 2003 přináší novinky a zajímavosti z televizního kanálu Nova. Průběžně jsou do vysílání také pouštěny záznamy telefonických otázek, na které moderátor odpovídá. (ČSFD)

Raimok

Z nějakyho důvodu jsem se jednu dobu velice rád díval a okolí to o mně vědělo. Volejte řediteli se to ale nevyrovnalo. 51 % ()

MAJkLSON

Jedine plus je, ze tam clovek muze zavolat a oni mu mozna zodpovi jeho dotaz, jinak je to jen porad plny ukazek na "vybornou" Ulici a Ordinaci a podobne "nejlepsi" serialy. Blink... ()

MarleyCZ odpad!

Naprosto zbytečný pořad ukazující nám to, co už dávno víme, navíc si tam hovory vybírají a je zajímavé, že jsou hovory kdy bude nějaký film? a ejhle on jde dnes a kde? na nově! ()

Luk Skywalker

Tohle se špatně hodnotí, ale s delší dobou, co to vysílají se úroveň zhoršila. Dříve jsem to sledoval, ale pak jsem přestal. Je to dobré jen pro lidi, kteří se nechtějí dívat v sobotu večer na film, protože tam celou zápletku filmu vysvětlí a jen zamlčí rádoby "překvapující" konec. Pozitivum je to, že za 5 minut máte "zhlédnutý" 90-120 minutový film a to bez reklam. Negativum je zbytek pořadu, protože tam nacpou reportáže, které nikdo nechce vidět, ale vy je stejně uvidíte, pokud televizi nepřepnete nebo nevypnete. Přes svůj název v tomto pořadu za těch pětadvacet minut moc telefonátu neuslyšíte, zato zbytečných reportáží je požehnaně. ()

Ydrosten

Ještě za ŽELEZNÉHO se dalo říct že je to o volání a dotazech. Teď je to 25 minutová reklama na pořady TV Nova. Jsem znechucen ( nejlepší jsou dotazy, které se neustále opakují a kde se opětovně nějaká fanynka stupidyty zvané ULICE zeptá jak se jmenuje tamten a tendle a kolik má seriál dílů - a to je prakticky v každém vysílání ) ()

Leleta

Zajímalo by mě, kolik věrných diváků Vladimíra Železného ještě tuhle nováckou samochválu sleduje. Z pořadu se nějak vytrácejí už i ty telefonáty, respektive je vytlačují pochybné maily od bůhvíkterého člena štábu a dojemné reportáže o tom, jak Nova pomáhá potřebným tím, že uspořádá megakoncert Michala Davida. Kde jsou ty časy, ve kterých, když se dramaturgové chtěli jó blýsknout, vytáhli tak akorát půl roku starý telefonní příspěvek od zmatené babičky a Karel Voříšek s bezelstným úsměvem odpověděl, že její milované Slunce, seno budou vysílat už dnes večer! Babička totiž zřejmě nevlastní televizní program a nevšimla si upoutávek, které běžely v o každé reklamní pauze už dva týdny předem. A v té době jsem jsi říkala, že hůř už být nemůže. ()

helloween93 odpad!

Další přihlouplý pořad, kde Nova pravidelně těší své diváky z řad důchodců tím, že jim zaručí x-té opakování jejich oblíbené telenovely. V tomhle případě by měla platit Nova těm odvážlivcům, kteří tam zavolají. Nikoliv obráceně. ()

Blaogranas odpad!

Původní námět se Železným měl něco do sebe a divák se dozvěděl i něco o programu. Co se z toho stalo v posledních letech je ale na zblití. Úplně nejvíc mě dopálí, když tam volá nějaký "posluchač" ... takoví lidé asi tu TV pouze poslouchají nebo co!! Každopádně je to pouze nástroj Novy, jak upozornit na některé svoje pořady a ne odpovědět divákům na smysluplné dotazy. ()

Drom odpad!

Tak bohužel, ani přejmenování cirkusu nepomůže, když odejde hlavní klaun. Bez pana Železného a jeho dramatických výstupů s brýlemi nad různými druhy grafů to není ono. Trapné rychlokvašky z obrazovky si hrají na socializaci s divákem za účelem podsunout mu nejnovější brak v programu TV N@VA. Pochmurné a chátrající trosky show Železného Vládi o boji s Radou pro rozhlasové a televizní omezování. ()

Vladajsoucna odpad!

Železný, to byl PAN KOMIK, byť nechtěný. Kvůli němu prostě stálo za to sedat si v pravé sobotní poledne před televizi a obědvat. Přehlídka stále pitomějších nováckých ksichtů jej nenahradí ani v nejmenším. ()

_aandyy_ odpad!

Naše osobnosti TV Nova by měl někdo slušně požádat, ať za ně buďto odpovídá na dotazy diváků automat; nebo aby zrušili celý pořad... Místo toho bych brala nějakou klipovou půlhodinku nebo představení nejnovějších filmů. Tyhle statistiky na co lidé nejvíc koukali atd. jsou pro mě strašným kýčem... Koho tohle zajímá kromě statistiků a sociologů (a ředitele Novy) ?? ()