Volejte Novu (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2003, 20 min

Václav Svoboda

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská, Jakub Štáfek, Michal Jančařík, Patricie Solaříková, Václav Matějovský, Ondřej Havel, Petr Rychlý, Dana Morávková, Aleš Lehký, Veronika Žilková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Dušan Klein, Jan Čenský, Zlata Adamovská, Hana Maciuchová, Bořivoj Navrátil, Rudolf Hrušínský ml., Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Václav Svoboda, Tereza Bebarová, Kristýna Leichtová, Jan Maršál, Pavla Tomicová, Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Martha Issová, Sandra Pogodová, Petra Hřebíčková, Leoš Noha, Luděk Sobota, Pavel Kikinčuk, Matyáš Valenta, Anna Marie Valentová, Adrian Jastraban, Ljuba Krbová, Michaela Badinková, Václav Rašilov, Šárka Ullrichová, Tomáš Valík, Stanislav Zindulka, Roman Vojtek, Miroslav Šimůnek, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Libuše Šafránková, Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová, Pavol Habera, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Zdeněk Troška, Ewa Farna, Alena Šeredová, Lenka Hornová, Martin Stránský, Josef Carda, Václav Postránecký, Petr Nárožný, Hana Igonda Ševčíková, Šárka Vaculíková, Vítek Havliš, Stanislav Brunclík, Andrea Němcová, Zora Kepková, Markéta Plánková, Daniela Šinkorová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Martin Krušina, Eduard Klezla, Mirek Vaňura, Petr Dvořák, Marek Salvet, Tomáš Dastlík, Hana Holišová, Václav Mareš, Dalibor Slepčík, Marta Jandová, Lukáš Jůza, Petr Suchoň, Kristina Bastienová-Kloubková, Lucie Benešová, Michal David, Petra Svoboda, Roman Juraško, Pepe Majeský, Mariana Prachařová, Petr Novotný, Zdeněk Svěrák, Míra Hejda, Pavlína Wolfová, Marek Tomažič, Michal Hrdlička, Jan Kříž, Irena Máchová, Dana Batulková, Vanda Hybnerová, Jana Stryková, Jitka Nováčková, Klára Miklasová, Soňa Norisová, Michaela Sejnová, Vojtěch Záveský, Jan Révai, Jitka Ježková, Lenka Termerová, Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský nejml., Nela Boudová, Jan Šťastný, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Miloslav Mejzlík, Martin Zounar, Bára Štěpánová, Zdeněk Srstka, Josef Klíma, Lenka Vlasáková, Jan Bendig, Matyáš Svoboda, Marek Zeman, Ladislav Angyal
  • Wheelcrusher

Jen jedno slovo mě napadá, který to dokonale vystihuje - brainwashing! Polovina dotazů typu "kdo hraje nákýho idiota v Ulici?", druhá půlka telefonátů od malejch děcek, "Jestli budou opakovat p*čoviny s Chuckem Norrisem"... jen si říkám, kde to sakra žijem a jestli tohle opravdu můžou myslet vážně?!:( Všem, kdo se střídají v uvádění by z tej nechutnej přetvářky měla explodovat hlava. Nechápu, kde v sobě berou tu drzost!(29.9.2010)

• Ydrosten

Ještě za ŽELEZNÉHO se dalo říct že je to o volání a dotazech. Teď je to 25 minutová reklama na pořady TV Nova. Jsem znechucen ( nejlepší jsou dotazy, které se neustále opakují a kde se opětovně nějaká fanynka stupidyty zvané ULICE zeptá jak se jmenuje tamten a tendle a kolik má seriál dílů - a to je prakticky v každém vysílání )(24.5.2012)

• Thorian

Jak tu již bylo řečeno, Volejte řediteli mělo aspoň jakési své kouzlo, málokdy se vám totiž poštěstí sledovat do detailu propracovanou one-man show manipulativního zmetka. Volejte Novu tento prvek "hypnotického Železného" (Ano, dokázal vsugerovat publiku i ty největší krávoviny jako by mluvil o počasí.) postráda, a je tak jen další zbytečný novácký pořad, jehož sledování je většinou jen zdrojem utrpení.(15.9.2009)

• hippyman

sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... odpad!(10.8.2009)

• ZHODNOTITEL

Volejte Novu mělo kdysi dávno předávno smysl. Bylo to v době, kdy nikdo neuměl používat internet a tak si nikdo nemohl zjistit, co kdy budou dávat, nebo si to rovnou stáhnout a nečekat půlroku, či rok na to, až tv uvede konkrétní film. Dnes se to přeci jenom transformovalo na jakýsi zpravodaj ze světa dění TV Nova ale vzhledem k tomu, že jsem si už vypěstoval averzi k této inteligentní televizi, že mě už nezajímá, který reportér si jak pokreslil které velikonoční vajíčko nebo jestli nějakou těhotnou herečku mrzí, že si už nezahraje v hvězdné Ordinaci.(8.4.2018)