Reklama

Reklama

Volejte Novu

(pořad)
Talk-show
Česko, 2003, 20 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda (více)

Obsahy(1)

Televizní pořad VOLEJTE NOVU, který nahradil původní VOLEJTE ŘEDITELI, už od roku 2003 přináší novinky a zajímavosti z televizního kanálu Nova. Průběžně jsou do vysílání také pouštěny záznamy telefonických otázek, na které moderátor odpovídá. (ČSFD)

Recenze (118)

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Halóó jste tam? Ano! Tak halóó jste tam? Ano, dobré odpoledne, jste v přímém přenosu, tady Rey. Dovolala jsem se prosimvás do televize Nova? Ano, tady TV Nova a moderátor Koranteng. Dobrý den, to jsme ráda, že jsem se dovolala, já vás mám moc ráda víte, a moc ráda vás poslouchám večer od osmi v novinách, od půl, paní, ani neznám vaše jméno, jmenuje se Valentová, těší mě, no chtěla jsme vám říct, že vám to moc sluší v tý televizi, ta kravata atd. Tak to moc děkuji, ale teď k vašemu dotazu. K čemu? Špatně vás slyším? K dotazu, vašemu.. Aha, no, chtěla jsem se vás zeptat, jestli budete opakovat, nějaký starší telenovely? Bohužel už ne paní Valentová, naše koncepce a naše práva.. Co, jaká antikoncepce? Mno, naše koncepce, někdy vám tento termín vysvětlím, je už někde jinde, takže tyto pořady, momentálně ani nemáme, tudíž je nemůžeme ani vysílat. To je škoda, my se nato díváme, víte celá rodina víte, my bydlíme v Petrově v ulici v Podolí. Jj, o tom jindy paní Valentová, ale abych vás tak úplně nezklamal paní Valentová, v srpnu, plánujeme odvysílat, měsíc romantických filmů alá "Rosemunde Pilchur", tak snad budete s rodinkou spokojená? Ano, to určitě budu. Musím bohužel končit, a pustit do éterů dalšího posluchače, čas je bohužel neúprosný, tak se s vámi loučím, mějte se krásně, a ať se vám daří. I vy pane Koruntengu, Korantengu, aha, no nic pane Korunetegu, přeji vám jen to nejlepší a někdy zase neslyšenou. Asi takto a stále pořád dokola. Zlatý "Volejte ředitele zeměkoule":-) ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Česká, súkromná, komerčná televízia Nova rozhodne nepatrí medzi stanice, ktoré sú mi svojou programovou štruktúrou sympatické. Skôr naopak. Nezaujímajú ma ich seriály, telenovely, nahlúple estrády ani reality show. Málo kedy sa tam objaví nejaký titul, ktorý by ma niečím oslovil. Ich spravodajské relácie považujem, mierne povedané, za bulvárne. Nepatrím skrátka medzi fanúšikov tejto televízie. Preto ma absolútne vôbec neinteresujú ich novinky, zaujímavosti a grafy sledovanosti. Takže reláciu "Volajte Novu" označujem ako odpad! ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Když jsem ještě sledoval program na nově, byla to pro mě vynikající věc. Vždycky v sobotu hezky při obědě (Buď jsem se díval nebo jen poslouchal). Dozvěděl jsem se, jakej bude večer film, popřípadě různé zajímavosti. Nikdy by mě nenapadlo tam zavolat, ale rád jsem poslouchal dotazy od ostatních...trubek. Většinou nic moc, ale občas jsem se něco kloudného dozvěděl, pokud to neřekli blbě. Dodnes mi leží v hlavě, že řekli, že si titulní píseň nazpívali protagonisté z Dva a půl chlapa sami, což je samozřejmě blbost. Teď už na to kašlu, nemá to pro mě význam...50% ()

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Volejte řediteli mělo šťávu, protože nám Železný říkal, co si máme myslet a proč se vlastně dívat na tak ubohou televizní stanici, ale pořad Volejte Novu nemá v sobě tak silný element a tudíž je to jen takový nezajímavý reklamní blok plný křečovitého lhaní o neskutečně megamonstrozní sledovanosti kdejaké nudné peachoviny. ()

hippyman odpad!

všechny recenze uživatele

sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... odpad! ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama