Volejte Novu (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2003, 20 min

Václav Svoboda

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská, Jakub Štáfek, Michal Jančařík, Patricie Solaříková, Václav Matějovský, Ondřej Havel, Petr Rychlý, Dana Morávková, Aleš Lehký, Veronika Žilková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Dušan Klein, Jan Čenský, Zlata Adamovská, Hana Maciuchová, Bořivoj Navrátil, Rudolf Hrušínský ml., Radoslav Brzobohatý, Ondřej Brzobohatý, Václav Svoboda, Tereza Bebarová, Kristýna Leichtová, Jan Maršál, Pavla Tomicová, Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Martha Issová, Sandra Pogodová, Petra Hřebíčková, Leoš Noha, Luděk Sobota, Pavel Kikinčuk, Matyáš Valenta, Anna-Marie Valentová, Adrian Jastraban, Ljuba Krbová, Michaela Badinková, Václav Rašilov, Šárka Ullrichová, Tomáš Valík, Stanislav Zindulka, Roman Vojtek, Miroslav Šimůnek, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Libuše Šafránková, Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová, Pavol Habera, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Zdeněk Troška, Ewa Farna, Alena Šeredová, Lenka Hornová, Martin Stránský, Josef Carda, Václav Postránecký, Petr Nárožný, Hana Igonda Ševčíková, Šárka Vaculíková, Vítek Havliš, Stanislav Brunclík, Andrea Němcová, Zora Kepková, Markéta Plánková, Daniela Šinkorová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Martin Krušina, Eduard Klezla, Mirek Vaňura, Petr Dvořák, Marek Salvet, Tomáš Dastlík, Hana Holišová, Václav Mareš, Dalibor Slepčík, Marta Jandová, Lukáš Jůza, Petr Suchoň, Kristina Bastienová-Kloubková, Lucie Benešová, Michal David, Petra Svoboda, Roman Juraško, Pepe Majeský, Mariana Prachařová, Petr Novotný, Zdeněk Svěrák, Míra Hejda, Pavlína Wolfová, Marek Tomažič, Michal Hrdlička, Jan Kříž, Irena Máchová, Dana Batulková, Vanda Hybnerová, Jana Stryková, Jitka Nováčková, Klára Miklasová, Soňa Norisová, Michaela Sejnová, Vojtěch Záveský, Jan Révai, Jitka Ježková, Lenka Termerová, Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský nejml., Nela Boudová, Jan Šťastný, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Miloslav Mejzlík, Martin Zounar, Barbora Štěpánová, Zdeněk Srstka, Josef Klíma, Lenka Vlasáková, Jan Bendig
  • L_O_U_S

VOLEJTE ŘEDITELI mělo jakýsi zvrácený šmrnc, ale tohle ani náhodou. Tatíčka Železného nahradily nesympatické hvězdičky typu Vořech a Borhyová a tyto prezentují novácký program na příštích sedm dní. Z dotazů typu "Budete vysílat něco s Willisem?", když daný film běží úplnou náhodou zrovna téhož večera, se jednomu začne otevírat kudla v kapse. Jsou tři možnosti: 1. Dotazující jsou naprostí debilové, kteří se neumí podívat do televizního programu. 2. Dotazy jsou alespoň půl roku staré. 3. Dotazy si vytváří sama Nova. (504.)(11.8.2009)

• Ištván87

Každou chvilku se na to dívám, jestli se tady náhodou neobjeví nějaká zajímavá informace... A ono pořád nic... Vždycky dotazy diváků (a hlavně divaček) na to, jak se jmenuje herec, který v Ordinaci/Ulici/Pojišťovně hraje tu a tu postavu, pak reportáž o tom, kde zas nova nadělovala tužky a dobrou vůli, a když se někdo zeptá třeba na film jak Bourneovo ultimátum, tak řeknou: Ne, bohužel, tenhle film dávat nebudeme, ale Matta Damona můžete už dnes večer vidět ve snímku..... To je něco, fuj....(22.11.2009)

• Legi36

sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... plně souhlasím z uživatelem hypimann(5.3.2012)

• kubilov

"Milá Novo, budete v nejbližší době vysílat nějaký kvalitní film? Protože mě docela mrzí, že jsem u vás ještě neviděla třeba nic s Al Pacinem nebo Robertem De Nirem, děkuji za odpověď." "Milá divačko, žádný film s Al Pacinem ani De Nirem není v nejbližších dvaceti letech na programu, ale za to se můžete každý den dívat na Ulici nebo na Ordinaci, což je teprve vhodná zábava!" Mrdky, hovna, všude...(21.9.2013)

• The_God

Občas se mi stane, že tenhle pořad vidím, když o víkendu navštívím mámu a při poslouchání mám pocit, že lidi mají jen dva problémy - kolik dílů má ten který nekonečný seriál a kdo koho hraje. Přitom by na to stačila jedna odpověď: "Naučte se číst, debilové!" Pak se pustí ukázky k filmům, které se budou během příštích sedmi dní vysílat, prozradí se postavy, zápletka a konec filmu a pak řeknou "..a jak to dopadne se dozvíte tehdy a tehdy v osm večer."(16.6.2010)