Volejte Novu

Talk-show
Česko, 2003, 20 min

Václav Svoboda

Účinkují:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská (více)

VOD (1)

Televizní pořad VOLEJTE NOVU, který nahradil původní VOLEJTE ŘEDITELI, už od roku 2003 přináší novinky a zajímavosti z televizního kanálu Nova. Průběžně jsou do vysílání také pouštěny záznamy telefonických otázek, na které moderátor odpovídá. (ČSFD)

Luk Skywalker

Tohle se špatně hodnotí, ale s delší dobou, co to vysílají se úroveň zhoršila. Dříve jsem to sledoval, ale pak jsem přestal. Je to dobré jen pro lidi, kteří se nechtějí dívat v sobotu večer na film, protože tam celou zápletku filmu vysvětlí a jen zamlčí rádoby "překvapující" konec. Pozitivum je to, že za 5 minut máte "zhlédnutý" 90-120 minutový film a to bez reklam. Negativum je zbytek pořadu, protože tam nacpou reportáže, které nikdo nechce vidět, ale vy je stejně uvidíte, pokud televizi nepřepnete nebo nevypnete. Přes svůj název v tomto pořadu za těch pětadvacet minut moc telefonátu neuslyšíte, zato zbytečných reportáží je požehnaně. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Volejte Novu mělo kdysi dávno předávno smysl. Bylo to v době, kdy nikdo neuměl používat internet a tak si nikdo nemohl zjistit, co kdy budou dávat, nebo si to rovnou stáhnout a nečekat půlroku, či rok na to, až tv uvede konkrétní film. Dnes se to přeci jenom transformovalo na jakýsi zpravodaj ze světa dění TV Nova ale vzhledem k tomu, že jsem si už vypěstoval averzi k této inteligentní televizi, že mě už nezajímá, který reportér si jak pokreslil které velikonoční vajíčko nebo jestli nějakou těhotnou herečku mrzí, že si už nezahraje v hvězdné Ordinaci. ()

Spiker01

Když jsem ještě sledoval program na nově, byla to pro mě vynikající věc. Vždycky v sobotu hezky při obědě (Buď jsem se díval nebo jen poslouchal). Dozvěděl jsem se, jakej bude večer film, popřípadě různé zajímavosti. Nikdy by mě nenapadlo tam zavolat, ale rád jsem poslouchal dotazy od ostatních...trubek. Většinou nic moc, ale občas jsem se něco kloudného dozvěděl, pokud to neřekli blbě. Dodnes mi leží v hlavě, že řekli, že si titulní píseň nazpívali protagonisté z Dva a půl chlapa sami, což je samozřejmě blbost. Teď už na to kašlu, nemá to pro mě význam...50% ()

hippyman odpad!

sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... odpad! ()

Deleah odpad!

Pořad plný samochvály a dementních dotazů. Zrovna nedávno jsem se v inkriminovanou dobu vyskytla před televizí. Dovolala se jim tam nějaká paní a bezelstně se zeptala jestli si může Voyo pustit i na notebooku nebo jestli to jde jenom na počítači. Já hnila. Se znechuceným ,,To si ze mě dělají prdel" jsem to vypla a zbytek dne strávila přemítáním o genocidě blbců. ()