poster

Volejte Novu (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2003, 20 min

Režie:

Václav Svoboda

Hrají:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská, Jakub Štáfek, Michal Jančařík, Patricie Solaříková, Václav Matějovský, Ondřej Havel, Petr Rychlý, Dana Morávková, Aleš Lehký, Veronika Žilková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Dušan Klein, Jan Čenský, Zlata Adamovská, Hana Maciuchová, Bořivoj Navrátil, Rudolf Hrušínský ml., Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Václav Svoboda, Tereza Bebarová, Kristýna Leichtová, Jan Maršál, Pavla Tomicová, Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Martha Issová, Sandra Pogodová, Petra Hřebíčková, Leoš Noha, Luděk Sobota, Pavel Kikinčuk, Matyáš Valenta, Anna Marie Valentová, Adrian Jastraban, Ljuba Krbová, Michaela Badinková, Václav Rašilov, Šárka Ullrichová, Tomáš Valík, Stanislav Zindulka, Roman Vojtek, Miroslav Šimůnek, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Libuše Šafránková, Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová, Pavol Habera, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Zdeněk Troška, Ewa Farna, Alena Šeredová, Lenka Hornová, Martin Stránský, Josef Carda, Václav Postránecký, Petr Nárožný, Hana Igonda Ševčíková, Šárka Vaculíková, Vítek Havliš, Stanislav Brunclík, Andrea Němcová, Zora Kepková, Markéta Plánková, Daniela Šinkorová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Martin Krušina, Eduard Klezla, Mirek Vaňura, Petr Dvořák, Marek Salvet, Tomáš Dastlík, Hana Holišová, Václav Mareš, Dalibor Slepčík, Marta Jandová, Lukáš Jůza, Petr Suchoň, Kristina Bastienová-Kloubková, Lucie Benešová, Michal David, Petra Svoboda, Roman Juraško, Pepe Majeský, Mariana Prachařová, Petr Novotný, Zdeněk Svěrák, Míra Hejda, Pavlína Wolfová, Marek Tomažič, Michal Hrdlička, Jan Kříž, Irena Máchová, Dana Batulková, Vanda Hybnerová, Jana Stryková, Jitka Nováčková, Klára Miklasová, Soňa Norisová, Michaela Sejnová, Vojtěch Záveský, Jan Révai, Jitka Ježková, Lenka Termerová, Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský nejml., Nela Boudová, Jan Šťastný, Ilona Svobodová, Michal Dlouhý, Pavel Soukup, Miloslav Mejzlík, Martin Zounar, Bára Štěpánová, Zdeněk Srstka, Josef Klíma, Lenka Vlasáková, Jan Bendig, Matyáš Svoboda, Marek Zeman, Ladislav Angyal
 • Vančura
  *

  Já nevím no, pokaždé když na to v telce narazím, na mysl se okamžitě dere vzpomínka na Vláďu Železného a jeho legendární sobotní VOLEJTE ŘEDITELI, a tak mi tenhle pořad přijde jako trapný epigon a zbytečná záležitost, která se tváří, že žádný Železný vlastně nikdy neexistoval a odjakživa tu bylo jen VOLEJTE NOVU. Ech, paměť diváků naštěstí není tak krátká, jak by si televize někdy přály. Sice chápu, že všechny velké české televize dnes mají nějaký pořad tohoto typu, kde promují vlastní pořady a odpovídají i eventuálně na otázky diváků, ale celkově mi přijde, že doba se zásadně změnila, a hlavní komunikace s diváky se dávno přesunula na sociální sítě. Čili lít prachy do formátu, který sděluje nejbližší vývoj v příští ORDINACI nebo POLICII MODRAVA, mi už dnes přijde jako atavismus (což ale čím dál víc začíná platit i o klasickém televizním vysílání). A pokud je někdo vážně schopný poslat do televize dotaz, kdy se bude reprízovat TITANIC nebo PRETTY WOMAN, pak mu asi stejně není pomoci. Koukat na VOLEJTE NOVU je pro normálního člověka ztráta času, protože to je selfpromo točené pro nejvěrnější nováckou cílovku, u které očekávám podobný vývoj jako s voliči komoušů - nevyhnutelné postupné vymření.(22.4.2015)

 • TommyLeeJape

  Tady Tom z Olomouce, prosím vás kdy budete dávat nějaký film se Stevenem Segalem? Ahoj Tome, tak tebe potěším protože dnes od osmi můžeš na naší televizi sledovat megafilm Síla úderu se Stevenem Segalem v hlavní roli. Koho tam máme dál? Dobrý den tady zase Tomáš z Olomouce, bude vaše televize vysílat Královu řeč s Colinem Firthem v hlavní roli? Ano, tento snímek plánujeme vysílat na začátku roku 2017. Kdo je další? Zdravím, Tady opět Tomáš z Olomouce. Chtěl bych se zeptat kdo hraje postavu doktora Frynty v Ordinaci. Ahoj Tome! Postavu doktora Dalibora Frynty ztvárnil herec Jan Šťastný, doufáme, že tuto naprosto nevyhledatelnou a hodně cenou informaci náležitě zužitkuješ. Tak to je pro dnešek všechno. A my se teď půjdeme podívat, jaké zajímavé hosty přivítá ve svém pořadu Jirka Babica...(31.5.2012)

 • ajne
  odpad!

  Tenhle pořad je boží :-D Nejlepší je, když volají a píší diváci, tam je to totiž vidět inteligenční úroveň diváků Novy...potom jak je svých superpropadáků dělají naoko skvělé a milované pořady + tlupa totálních hereckých nul, které Nova prezentuje jako kdyby měli nejméně šest Oskarů... Pokud to chcete Volejte Novu brát jako vtip, tak je to 5 z 5 hvězdiček, ale jelikož to Nova myslí vážně, budu i já vážný...odpad!(12.1.2013)

 • Deleah
  odpad!

  Pořad plný samochvály a dementních dotazů. Zrovna nedávno jsem se v inkriminovanou dobu vyskytla před televizí. Dovolala se jim tam nějaká paní a bezelstně se zeptala jestli si může Voyo pustit i na notebooku nebo jestli to jde jenom na počítači. Já hnila. Se znechuceným ,,To si ze mě dělají prdel" jsem to vypla a zbytek dne strávila přemítáním o genocidě blbců.(4.9.2013)

 • hippyman
  odpad!

  sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... odpad!(10.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace