Volejte Novu

Česko, 2003, 20 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Monika Valentová, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Renáta Czadernová, Pavel Dumbrovský, Pavel Svoboda, Michaela Ochotská (více)

Televizní pořad VOLEJTE NOVU, který nahradil původní VOLEJTE ŘEDITELI, už od roku 2003 přináší novinky a zajímavosti z televizního kanálu Nova. Průběžně jsou do vysílání také pouštěny záznamy telefonických otázek, na které moderátor odpovídá. (ČSFD)

LadyAjva odpad!

Strašné koláče sledovanosti (kdyby tam alespoň zvolili normální barvy a nepřidávali si ty slavné procenta), debilní otázky na vysílání filmů, které čistou náhodou budou vysílat buď dnes, zítra nebo příští měsíc a upoutávky na další díly z nekonečné ságy Ulice nebo přiblbé Ordinace....Nesnáším televizi Nova a vše s ní spojené... ()

Ajfist odpad!

Sebeukájecí pořad televize Nova,kde se člověk dozví akorát to,jak "inteligentní" diváky tato dementní televize má. ()

Legi36 odpad!

sorry, ale tohle je i na mě moc... vítězoslavné koláče samochvály, přiblbá tipovací soutěž o igelitku s prezentama od hovny, zinscenované (a nutno podotknout ještě navíc dementní) dotazy a rádoby profesionální spoileroidní reportáže, to fakt nejde... zaručený způsob, jak si zkazit víkendové poledne... plně souhlasím z uživatelem hypimann ()

Deleah odpad!

Pořad plný samochvály a dementních dotazů. Zrovna nedávno jsem se v inkriminovanou dobu vyskytla před televizí. Dovolala se jim tam nějaká paní a bezelstně se zeptala jestli si může Voyo pustit i na notebooku nebo jestli to jde jenom na počítači. Já hnila. Se znechuceným ,,To si ze mě dělají prdel" jsem to vypla a zbytek dne strávila přemítáním o genocidě blbců. ()

4848 odpad!

Dřív jsem se na to díval, ale poslední dobou je to o ničem ,dotazy typu kdo hraje kterého doktora ve sračce ordinace v růžové zahradě mě fakt nezajímá ,z tv nova je mi na blití ()

Tumbik odpad!

Jak může něco takového běžet v televizi? Ray Korantenganbang a ostatní neskutečně špatní, nesympatičtí, falešní moderátoři jsou k smíchu. ()

oskiii odpad!

Píše nám paní Dáša, jestli budeme dávat nějaký film se Stevenem Seagalem. Dášo, potěším Vás. Dnes večer se můžete těšit na snímek Nico. Michal se ptá, zdali budeme vysílat film Sněženky a machři po 20 letech. Michale, i Vás potěším. Tuto komedii uvedeme dnes večer před filmem Nico. Tak nevím, buď si ty dotazy píšou sami, nebo jsou někteří lidé dementní a neznají pojmy jako internet nebo televizní program. ()

Zix.

Na svojí dobu dobrej pořad, člověk se v době kdy tolik nebyl internet aspoň dozvěděl co nám chystá za novinky jeden z tehdy 4 neplacených programů. Chápu ale že dneska už to je trochu zbytečný pořad, možná tak vhodný pro starší lidi co používají místo internetu stále televizi. ()

Thorian odpad!

Jak tu již bylo řečeno, Volejte řediteli mělo aspoň jakési své kouzlo, málokdy se vám totiž poštěstí sledovat do detailu propracovanou one-man show manipulativního zmetka. Volejte Novu tento prvek "hypnotického Železného" (Ano, dokázal vsugerovat publiku i ty největší krávoviny jako by mluvil o počasí.) postráda, a je tak jen další zbytečný novácký pořad, jehož sledování je většinou jen zdrojem utrpení. ()

myst3ry odpad!

Upřímně tento pořad v éře googlu nechápu... a taky nechápu, jak se na to někdo může dívat. PS: samochávla smrdí, což by si snad mohla uvědomit i taková žumpa jako televize Nova. ()

JARDAHONDA odpad!

Pořad, který je dopředu připravený a tváří se pouze namistrovaně, navíc je průhledný, jako triko od " t´amanů ." Takže sorry, ale TV Nova není šálkem mé kávy.. ()

lukaskon1 odpad!

Předem bych rád podotknul, že tohne NENÍ pořad Volejte řediteli (i když je to co do kvality stejné). Komentáře mnohých dalších uživatelů jsou tedy zcestné ale teď už k věci. Ať už to moderuje kdokoli jde vždy o to samé. Pochybné reportáže k filmům a pořadům, které Nova bude vysílat. K tomu v podstatě vyzrazení děje, postav a dalšího. Podané je to tak, aby vyniklo jak je daný pořad, či film skvělý. Tedy žádná kritika, nic takového, ale to se dalo čekat. Zdaleka nejstrašnější (a mnohdy i nejzábavnější) jsou dotazy "diváků". Nemůžu se zbavit dojmu, že je vše zinscenované, protože takové stupidity snad nikdo nemůže ani vymyslet. Když se někdo zeptá, kdy se bude vysílat film, který shodou náhod běží ještě ten den večer, nezbývá než nechápavě kroutit hlavou. ()

ajne odpad!

Tenhle pořad je boží :-D Nejlepší je, když volají a píší diváci, tam je to totiž vidět inteligenční úroveň diváků Novy...potom jak je svých superpropadáků dělají naoko skvělé a milované pořady + tlupa totálních hereckých nul, které Nova prezentuje jako kdyby měli nejméně šest Oskarů... Pokud to chcete Volejte Novu brát jako vtip, tak je to 5 z 5 hvězdiček, ale jelikož to Nova myslí vážně, budu i já vážný...odpad! ()

Mana odpad!

Ahoj Reyi, ráda bych se zeptala, jak a kdy si mám vyfotit bábovku v troubě. Děkuji. Dobrý den paní ..., nejdříve musíte otevřít dvířka od trouby, poté vzít fotoaparát a zmáčknout tlačítko. Ovšem počkal bych tak 5 minut, až nebude bábovka tak horká. Naslyšenou! A děkujeme za dotaz. ()

kratajirka odpad!

To je ale náhoda, vámi žádaný pořad čistě náhodou od zítřka vysíláme. Volejte Novu, volejte Znovu - platíte to přeci vy. ()

m.a.rtin

25 minut propagace vlastní televizní stanice? Dobře, přiznávám, když mi bylo asi tak 12 let a ještě jsem neměl soudnost, tak jsem na to taky koukal. Dávám jednu hvězdu, přeci jen zařazení mezi "odpad" si zaslouží jiné pořady typu Za kačku svlíkačku, Volejte věštce atd. ()