poster

REC 4: Apokalypsa

 • Španělsko

  [REC] 4: Apocalipsis

 • Španělsko

  [REC] 4

 • Slovensko

  [REC] 4: Apokalypsa

  (festivalový název)

Horor / Thriller

Španělsko, 2014, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (187)

 • Mukade
  ****

  asi jediné veľké negatívum toho filmu bola, s prepáčením, tá stará baba, tá stará pizda. Sry sry, ale bola neskutočne otravná. Normálne starým ľuďom nenadávam :)). WTF tam hľadala?! xD(13.1.2015)

 • wick
  *

  Velmi slabé...pokračování bez napětí, které nemělo vzniknout.(26.1.2015)

 • Tomiczekk
  ***

  Tak je to asi nejslabší díl z řad REC, ale i tak je to pořád dobrý. Akce, krev a posedlí zombíci na tankeru. Rozhodně nepočítali s koncem pod vodou zase :D :)(8.2.2015)

 • J.Mayen
  *****

  Další důkaz toho, že ne všechno zlato se tady na csfd třpytí. Mě série REC nadchla (když pominu totální selhání Balaguera se svým Sin Nombre), krom snad slabší trojky,ale i tu jsem mohl, doufám, že svým full house hodnocením tu alespoň trochu filmu vylepším fasádu, já byl nadšenej a nevim co tu pořád remcáte :-). To že většina negativně hodnotících je ve fanklubu Twiglight ságy ještě neznamená, že REC 4 je špatný film.(14.2.2015)

 • ajaxx
  ***

  Je to samá kontroverze, která nedává beztak odpovědi na předchozí otázky. Je to slušná akce, ale prostě si nemůžu pomoct, první dva díly byly daleko napřed. Napětí, krvelačnost i mrazivost, která z nich šla se zde neopakuje a tak jako u ostatních pokračování jiných filmů spadl i oblíbený REC do naprosté tuctovosti televizního bijáku, který asi ani nemá na to, aby běžel v kinech. Jednička byla vskutku bomba, něco co tu bylo, ale podané tak, že člověk na to co bylo (Paranormal activity a Blair witch) v podstatě zapomněl. Dvojka se nesla ve stejném tempu, zodpověděla pár otázek, ale další nastolila. No a pak přišlo nekonečné čekání. Třetí díl si veskrze odskočil, ale byla to slušná akce, více krve i brutality, přesto nijak nepřekvapila až na možná originálnější pojetí stylem běžný film / kamera. No a toto? Vše výše zmíněné tomu v podstatě chybí, ne úplně, pořád se jedná o celkem zajímavý film, ale už vlastně nic nepřináší a tudíž ani nic nedá. Za shlédnutí to stojí, aby si člověk tu ságu uzavřel, ale tím vlastně uzavře celý REC do šuplíku a konec. A to je škoda, potenciál tam byl.... 60%.(1.3.2015)

 • Fritaaa
  **

  Škoda, velice slabé. Ne tak hrozné jako třetí díl, ale ani zdaleka ne tak brilantní jako díl první a druhý. Je vidět snaha, ale to mi v tomto případě nestačí. Jde o takový snímek bez nápadu, kde se pár lidí nahání po lodi se zombíkama a chybí tomu něco, co by film odlišilo od dalšího tisíce zombie hororů.(14.3.2015)

 • jan.moravec.
  *

  Tohle se nestalo...Odmítám uvěřit tomu že to takhle zničili. Skvělé první dva díly vystřídalo tohle? TOHLE nudné NĚCO...končím...(7.4.2015)

 • terordemon
  ***

  Prvý REC bol jedným z prvých hororov ktorý nám priniesol štýl „found footage“. Štvorka neprináša už nové nič. A ani ten „found footage“ už nemá, ale to je dobre lebo tento štýl je už aj tak okukaným štandardom. A tak zostal už len chabý príbeh plný hluchých miest a blbé dialógy. Akcie je dostatok. no niekedy s nej máte prd pretože kamera sa občas strašne trasie. To asi by tak veľmi nebilo do očí ako mizerne sú zombíci zamaskovaný. V niektorých scénach, však atmosféru vyvolať dokáže a zombie opička potešila. Milovníci hororov tak pravdepodobne budú celkom spokojný, ak nebudú očakávať veľa. 61 %(9.5.2015)

 • HororSamael
  *

  Tak to jsem nedal. Cekal jsem hodne, ale ceho je moc, toho je prilis.(25.5.2015)

 • Gluminator
  **

  Nic novýho, jen další nabalování a snaha vytěžit co nejvíc ze značky. Pár dobrých úseků, ale tady už není čím překvapit. 50%(6.8.2015)

 • MiniRecenze
  ***

  Doufal jsem a musím říct,že jsem trochu zklamán.Očekával jsem trochu jiné pojetí celého příběhu a věřím,že tohle byl předposlední nebo nejlépe poslední díl.Už to má sklony aby to spadalo a napodobovalo sérii RE ,což se od prvních dvou dílů takhle vůbec nejevilo.K filmu samotnému musím zase uznat,že jsem byl potěšen z přítomnosti hlavni herečky,která udržuje tuhle zombie naháňečku.Celkově jde o atmosférickou a krvavou podívanou. NADPRŮMĚR!!!(15.9.2015)

 • JendaC
  ***

  Dost zklamání oproti trojce která byla super. Už ze samotného názvu to mohlo být hodně o něčem jiném, ale bohužel.. nicméně, alespoň to něják ukončili. 65%(30.10.2015)

 • jenspifa
  ***

  Hm residentuje nam to(14.12.2015)

 • sibskyn
  ****

  Jo je to něco jiného, alě mě se to opět líbilo. Prostě survivor horor na lodi se spoustou zombíku, kterej je dobře natočený, tak proč ne? navíc zombí opičky jsou cool.(13.5.2017)

 • david666
  **

  Inu tohle se moc nepovedlo. Vůbec nic nového jen recyklace, navíc ty střihy kamery byly strašné.(3.3.2018)

 • filzip
  **

  Prý máme očekávat klaustrofobické scény.Ani náodou !! Byl to pouze na diváky ubohý tah a reklama, aby diváci a fanoušci po zkaženém třetím dílu - Genesis dali ještě Apocalypse šanci.Absolutně je film o ničem.Dokonce i ta Anchela ve filmu neměla pořadnou roli ani scénu, kterou bych dokázal ocenit na tom filmu.Kamera uplně laciná jak u klasického béčkového filmu.Jako další věc, co nechapu, proč se film jmenuje Apocalypse, když se tam nic jako ve smyslu Apocalypse neděje.Závěr filmu skončil tak hloupě a bez nápadu, že nevím ani co k tomu už dodat.V jednu chvili jsem popravdě zapomněl, že to co jsem sledoval byl vlastně Rec.Absolutně film o ničem.Ale za úvod a agresivní zombie postavičky dávám 2** , tedy hodnotim 45%. Hruza a děs.Víc zklamanej být už nemohu. TEDY MÉ HODNOCENÍ VŠECH ŘAD : Rec - 72% Rec 2 - 75% na horror super ! Rec 3 - 40 - 45% ani nevím ... Rec 4 - 45%(30.11.2014)

 • occultus
  ***

  Čakal som niečo lepšie, ale dostal som najslabší diel celej série. Čo sa týka deja, mal som párkrát dejavu, dokonca scény s motorom od záchranného člnu mi pripomenul, scéu z BRIANDEAD a to je už celkom starý kúsok. Na mojej strane sklamanie, ale mohlo to byť aj horšie. Takže za mňa slabé 3*.(15.12.2014)

 • MirINDay
  *

  Promiňte mi ten výraz - co jsem to zrovna viděl za sra*ku? Chtěl jsem se podívat na REC. Chci scény kamery, first person view, chci cítit strach kameramana a nechci žádný béčkový film se zombíkama, kde všichni dokola opakují slovo "vamos!". Kdybych měl hodnotit díl ze série Rec, okamžitě a bez váhání dávám odpad!. Jestliže přimhouřím oči a začnu hodnotit film jako takový, dám mu 2 hvězdy. Uděláme teda kompromis.. 1*(18.12.2014)

 • Karel.Racek
  **

  Posmrtný nervový záškub.(19.12.2014)

 • Lucky Eda
  **

  jde to dře to.. takové menší klišé ..strach nulový , přiběh fajn celkově mam rad filmy z prostředi laboratoře a poté nekontrolovatelnemu rozsireni viru(31.12.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace