Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

Luckyman

Ja som na Mortal Kombat hrách vyrastal, takže som si nenechal ujsť tento krátkometrážny filmík. Škoda, že nie je natočený ako celovečerný film, ale pevne verím, že sa to režisérovi podarí a pokračovanie na seba nenechá dlho čakať. ()

Psycho.R

Drsnější příběh nabírající až hororovej podtext bych přežil, ale to, že se z toho stal thriler, kde je všechno uvěřitelný, to ne. Nemam rád dnešní trend, kde se tvůrci snaží filmovat adaptaci komiksu, knihy nebo hry naturalisticky. Proto se mi ani nelíbí James Bond s Craigem, ani Batman s Balem... ()

RajAthen

Stejně jako v případě seriálového bratříčka - samo o sobě nic moc neříkající, nad očekávání slibné, ale pro mě zatím bez kouzla prvního dílu. ()

Parm1

Pamatuju si každou z těch postav. Chlápka, co mrazí ostatní lidi a dalšího, co mu něco leze z ruky. Jackse, který si nechal udělat posilovače svalů, to jsem opravdu miloval. A po tolika letech tyhle postavy znovu ožívají. A já věřím, že to nezůstane jen u krátkého filmu a seriálu, ale že obrození bude dokonalé. ()

Franc1s

Velice dobře zvládnutej kraťas. Za efekty a masky se rejža vubec nemusí stydět, i když byla jen krátka mlátička :) Svůj účel to určitě splnilo. Přeji hodně štěstí! ()

Jaxx84

Chopili se toho správní lidé a vypadá to, že i správnou rukou. Charismatická osmiminutovka uvádí náš starý známy turnament, kupodivu bez klišé a já jsem jim to tedy takříkajíc sežral i s navijákem. Jde se na Legacy! 8/10. ()

Likan7

Moderní střih a atmosféra Mortal Kombatu sluší. Sice si moc nedokážu představit takový film, vypadá to, že by byl více realistický, než by se fanouškům mohlo líbit, ale jako ochutnávka Rebith určitě zabodoval. ()

Nix

Bylo to skvělé namlsání. I když to mělo 8 minut, tak to rozhodně mělo potenciál a dost zajímavou atmosféru a provedení bitek. Jen je škoda, že už nikdo nepokračoval v tomto duchu či tento materiál nevyužil dále, takhle nějak bych si filmový Mortal dokázal v pohodě představit, i co se týče hereckýho zastoupení. ()

RajCZitko

Když jsem to poprvé viděl na youtube, myslel jsem, že to je trailer na další díl MK v podobě krátkého filmu. Upřímě řečeno jsem byl docela nadšen. Když jsem ale zjistil, že to je sám o sobě krátkometrážní film, bylo mi to i líto. ()

Alojs

Olalá... Takhle nějak si představuju dokonalou adaptaci hry. Své o tom ví Sillent Hill. Recept je jasný: nebát se, držet se při zemi, vystrnadit barvičky & kostýmečky a rozjet to ultra temným způsobem. Přestože osmiminutové, dokonale vábící... Brzký konec vskutku zamrzí. ()

singone

That´s f*ckin cool!! Jsem fanoušek série, ale pojmout to reálně se do filmu určitě bude hodit a určitě z toho vznikne hodně badass rubačka !! Mooc se těším na celovečerák :) ()

Chuppa

Je nadslunce jasné, že lidé, kteří neznají Mortal Kombat, jeho mytologii a postavy neřekne tento film nic, ale mě se to líbilo, jen škoda, že nejspíše niky nic podobného nevznikne. ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)