Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

VasaX

Parodie. Ne sice toho nejhrubějšího zrna nechutností pokrytá, ale pořád se topící v bahně filmového odpadu. Je to v podstatě jen parodie na jeden film, resp jednu "ságu" s pár odkazy na další popkulturní kousky. Trošku legrace tu je, člověk pookřeje nad parodování unylého hereckého projevu originální Steward aka Belly. Hodně výplachová, ale na druhou stranu ve výsledku stravitelná, podívaná. S pár skvělými hláškami, ale ty parodii, a film už vůbec, nedělají. Doporučuji tedy jen těm, co mají zrovna na něco podobného chuť, a odvahu. ()

yeniczek odpad!

Od odpadu ten film nezachránilo ani pár trefných parodických vtípků.. Zbytek je hnus a veletrapnost. Škoda, že dneska nikdo nechápe, že parodie není o převedení doslovných záběrů.. Poslední záběr je beztak víc cool, než celý druhý díl twilightu:)) a alespoň ti upíři mají špičáky.. I když... Twilight si takovou parodii zaslouží :) ()

Danny F.

Jako parodie se to povedlo, ale tempo je kdesi na dně. Becca mi lezla na nervy pokaždé co se zatvářila jako slepice a xichtila se nehorázně. Občasný humor kdy jsem se opravdu zasmál zde byl (pšouknutí, proměna vlkodlaka v čivavu...) ale po skončení filmu si ani už nepamatuji co v tom bylo nezapomenutelné. Scary Movie je oproti tomuhle poklad. 45% ()

majkl44 odpad!

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Je to sice parodie, ale jako parodie by měl film aspoň pobavit, ne?? Tohle je podle mě blbé, nevtipné, zbytečné, ubohé... ()

Sany33

Nakoľko som bol mojou nežnou polovičkou donútený pozerať a chodiť na premiéry a predpremiéry všetkých častí Twilightu, tento film sa stal mojou satisfakciou voči tejto ságe a nenormálne ma to bavilo. Niekto kto videl celú ságu a celkom k nej prežíval hate musí mať s podobného počinu veľkú radosť a ja sa teda nehanbím za plný počet. Jedna z naj paródií akú som videl v modernej ére. 90% ()

Krosmen

Pokud srovnám s jinými parodiemi je jedna hvězdička tak akorát. Samotná sága Twilight moc parodovat nepotřebuje, protože si vystačí sama. Ale líbily se mi grimasy hlavních postav, které si perfektně berou na paškál právě svoje "vážné" protějšky. Pár vtípků se tu objeví, stejně jako hodně hluchých míst. Doporučuju mrknout na tenhle film před Twilight, protože pak se budete skvěle bavit i u něj, když si uvědomíte, že oni to tam skutečně myslí "serious and for real,you know" ()

ghatos

Není to žádný zázrak, ale svůj vzor Twilight to na body jednoznačně válcuje. Není tam konstantní kvalita, spíše jsou tam lepší momenty. Mě se nejvíc líbila Becca. Její tikem postižený ksicht v kombinaci s naprosto věrným mentálním předobrazem Bellou musí snad rozesmát každého. Je třeba také vyzdvihnout gay vlkodlaky a fanynky Jacoba - (hlavně ten konec je super). 40%. ()

Ravi

Jedna z povedenějších parodií věrně podle předlohy. Nutno říct, že herci do toho dávali mnohem víc, než v původním "Stmívání". Druhá půlka ztrácí na tempu, ale zasahuje do slabých míst původního filmu se stejnou měrou. Nejsem sice fanda "Stmívání", ale oboje se snažím hodnotit skutečně objektivně a tak musím "Vampires Suck" pozdvihnout nad původní ságu, protože přišlo alespoň s něčím originálním a dotaženým. 55% = 3/5 ()

Kurikmoon

Humor, kde sa fanynky hlušia lopatami, vlkodlak močí na hydrant, kde sa ľudia mlátia všetkým čo príde pod ruku... Skrátka, kde je i afekt preafektovaný... No to nezachráni ani príťažlivá herečka, ani zábavné imitovanie hlavných hrdinov a ani pár slušných fórov, čo sa tam objavili. Priznávam, že som sa i zasmial, ale následne prišlo niečo tak trápne, že ma prepadla nechuť. Je ľahké vykrádať filmy a potom to prepchať vulgarizmami a horou stupidity. Parodovať je tiež umenie. Čo tak vložiť viac hereckého umenia v náznakoch? Dočkáme sa? Alebo sa bude pokračovať v tomto trende ľudí z Absurdistan: idiokraci?=)) Aj keď táto paródia nebola ani zďaleka tak vulgárna, či trápna ako mnohé iné... Aj tak je to bieda.... ()

AngelusCZ

Tenhle film je spíš pro lidi, kteří Stmívání nenávidí (to sem třeba já). Herecké obsazení nic moc ale to nevadí. Skvělý humor. Nejlepší je scéna s Buffy :D. ()

zajda404

Jakožto velký odpůrce Twilight Ságy jsem si film užívala. Některé momenty byly dokonale výstižné, bohužel ale převládaly ty trapné. Musím pochválit Jenn Proske, která dokonale zparodovala mimiku Kristen Stewart :D ()

Guzo

Kde jsou ty doby Žhavých výstřelů a následně Scary Movie (ok, ten čtvrtý díl byl taky strašný omyl)? Lepší scénář s vtipnějšími hláškami i scénami by vymyslela i každá druhá fanynka Twilight.. Naprostá většina vtipů - respektive "vtipů" - posouvá hranici trapnosti zase o ždibíček dál. Ale abych jenom neplísnil, sem tam se objeví něco, při čem jsem se zasmál. Například scéna s Buffy, tu jsem tedy nečekal, škoda jen, že tam nebyla S.M.Gellar osobně :) ()

Lukyn007

Je to odpad, ale tu jednu hvězdu dávám za to, že se tvůrci snažili o ucelený příběh. V dnešních parodiích se to vidí málokdy. Navíc se mi líbilo napodobování (nebo spíše zesměšnění) nejen hlavních představitelů původní Twilight ságy, ale ságy jako takové. 19,5 % ()

Autogram

Celkom podarená paródia, ktorá ponúka presne to, čo som očakával. Pobaviť sa môžu aspoň zbežní znalci štvordielnej trilôgie, ale fanatickým nadšencom by som to celkom určite neodporúčal, pretože zneucťovanie kľúčových scén je tak očividné, že by to nerozchodili. Keďže som z prvej skupiny, spokojne som sa bavil, len toho kompletného a doslovného kopírovania originálu mohlo byť o niečo menej. ()

Pecival

Jakožto člověk nepovažující Twilight ságu za vrchol filmového zla (ikdyž je to samozřejmě není zrovna veledílo) a nejsem poznamenán žádným předešlým počinem pánů Friedberga se Seltzerem, můžu k filmu přistupovat vcelku bez předsudků. A musím říct, že to bylo docela fajn. Jasně, že některé scénky byly hloupé nebo trapné, ale nebylo jich tolik, aby to shodilo celý film, protože obsahuje bezesporu vtipné pasáže. Pokud člověk není zavilý fanoušek (odpůrce) parodovaného filmu, nebo padesátiletá lejdy z vyšší vrstvy, může si tento film docela užít. ()

MiaMoonlight

Škoda jen, že jedny z nejlepších momentů této parodie se nacpali do traileru. I tak mě tenhle film ale šíleně pobavil, i když přiznávám, že pár okamžiků bylo až trapných. Charlie Weber byl lepší jak ten divnej chlápek co hraje v originále Twillight..:D Každopádně je to jedna z nejlepších parodií co jsem kdy viděla a doporučuji ji dál. Upozorňuji že lepší je vidět nejdříve originál(i když se u něj ukoušete nudou). Tem co hodnotí slovem odpad doporučuju začít budovat smysl pro humor...;) ()

ImNotThere

Ale jo... byly tu už ubožejší a nechutnější kousky. Pomalu se smiřuji s tím, že parodie nejsou to, co bývaly (alespoň od dob Friedberga a Seltzera), ale při sledování New Moon muselo každému, zdravě myslícímu dojít, že nějaká parodující ptákovina přijde. A voilà! Dočkali jsme se celkem brzo! Není to žádné terno, ale partu nenáročných teenagerů o sobotní noci zabaví dostatečně. (A pořád to považuji za záživnější, než celou Twilight ságu.) ()

Andrew78 odpad!

Kde jsou ty časy, kdy parodie alespoň za něco trochu stály? Co taky ale čekat od tvůrců Děsnýho dojáku, Velkýho bijáku, Tohle je Sparta a dalších podobných zvěrstev. Zatímco před lety to bylo hlavně o originalitě, v současné době stačí vzít jen určitou scénu z nějakého filmu, podomácku ji naprosto stejně sehrát s kdo ví kým a rázem se dostaneme k výsledku, který nás má asi pobavit. Fakt ne. ()