Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

HomeAlone

Na danych tvorcov az dost slusna parodia , ktora ma miestami dobre pobavila a urcite sa nejedna o podobne trapny vyplach tejto tvorcovskej dvojice ako ich predchadzajuce vytvory : Velkej bijak , Tohle je sparta a Disaster movie . V celku co sa tyka zabavnosti porovnatelne s tiez dobre baviacim Desnym dojakom . Hodnotenie - 51% ()

zolo23 odpad!

Odpady nedávam často a podľa docela "vysokého" hodnotenia to vyzeralo tak, že sa budem celkom dobre baviť...ale keď sa na paródii nezasmejete ani raz, niečo bude špatne. Hranica medzi dobrým vtipom a trápnosťou je veľká. Kde sú také filmy akými boli Scary Movie, Žhavé výstrely alebo Bláznivé strely? To sa už nikto nenájde ktorý by to vedel? Bohužiaľ jedna éra skončila (Leslieho nikto nikdy nenahradí...nech mu je zem ľahká) a druhá sa uberá zlým smerom. ()

LondonGirl

Náhodou a prekvapivo to vôbec nebolo také zlé, pomerne dosť som sa nasmiala. Ale naozaj musíte vidieť Twilight, Upírske denníky a True blood plus ešte zopár iných filmov, aby ste to pochopili. ()

latvar

Byly momenty, kdy jsem se i zasmál, ale z celkového pohledu musím říct, že Tupíři jsou velký propadák. Jediné, co mohu vyzdvihnout je herecký výkon Beccy, která to zahrála velice dobře. 25% ()

BMAJTZ

Po shlédnutí téhle jakože parodie zjistíte jak vlastně je celý ten Twilight neskutečně stupidní. Je to kravovina, ale hvězdičku za par vtípků si to zaslouží. ()

Kejdlo

Docela překvapení. Chcete li si oddechnout u pořádné kokotiny a nemáte rádi stejně jako já Twilight (a to jsem ho ani neviděl!) nemůžete šáhnout vedle. 5/10 ()

sedm.1

Vampires Suck vychází z dílny dvou největších idiotů, kteří prakticky pohřbili žánr parodie a já do každého jejich dalšího prznění jdu vždy již s očekáváním toho nejhoršího, co lze vůbec vytvořit a čím mě nasrat a urazit. No, zázraky se ovšem asi vážně dějí a Tupíři, ostatně další geniální český distribuční název vymyšlený nějakým rádobyvtipným přitroublíkem, není zas až takový odpad. Tedy rozhodně si tím dotyční tvůrci stejně nenapravili svou reputaci sráčů, ale poměr těch zcela nejtrapnějších vtipů vůči těm alespoň minimálně fungujícím se jemně vyrovnal, což na mě ve výsledku zapůsobilo jako velmi příjemné překvapení, neboť jsem si jako u jejich předešlých trapností na konci filmu neodplivl, ale pociťoval jsem dokonce mírný pocit pobavení. Ale opravdu jen mírný . Krom pár podařených a několika i vyloženě vtipných momentů se navíc tentokrát ani kupodivu nekoná přehlídka těch nejtroubovitějších hereckých amatérů, pitvořících se jako ti největší dementi, casting se prostě tentokrát docela povedl a zdejší představitelé jsou jednoduše snesitelní. Každopádně, více než slabší průměr si tato parodie ale stejně nakonec nezaslouží, té opravdu trapné, hloupé a naivní zábavy je tu totiž pořád opravdu velké množství. ()

jondoe

Dalsia nepodarena parodia, ktora si tentokrat berie na odstrel aktualnu sagu Twillight. Potencial na dobru parodiu tato saga urcite ma, ale to by sa jej museli chytit spravny rezisery a scenaristi. Za celu dobu sledovania som sa asi dva krat pousmial. Vacsina vtipkou je trapnych a nechutnych. Film nema ani hodinu a pol, ale nudi tak akoby trval tri hodiny. Jedine pozitivum je schopna herecka, ktora celkom solidne imitovala mimiku Kristen Stewart. Takze jedna hviezdicka za nu a za to, ze som tuto traposinu vobec dopozeral. ()

Lukoboss

Je dobře, že někdo natočil parodii na něco tak příšernýho, jako je Stmívání. Bohužel se to nepovedlo tak, jak jsem si představoval. Ano, tvůrci sice vypíchli to nejšílenější a snažili se z toho vymáčknout co nejvíc, ale ne vždycky se to podařilo. Když to srovnám se Scary Movie, tak to jaksi není úplně ono. Důkazem je, že jsem ke konci začal usínat. ()

RockChick

Faktem je, že párkrát jsem se zasmála. Za hodinu jsem si už ale zaboha nemohla vzpomenout čemu, což asi není zrovna dobrou známkou kvality filmu... Možná to i bude tím, že film mi neskutečně splývá s originálem..., a už jsme u toho. Kdo Twilight neviděl, pravděpodobně nebude vědět, co by ho ve filmu mělo vlastně rozesmát. U dobré parodie samozřejmě vůbec nemusí vadit, že nejste s originálem obeznámení (viz např. Žhavé výstřely). Požadovat něco podobného od tvůrců takových "trháků" jako je Disaster Movie, nebo Děsnej doják však opravdu nemůžeme... Proto dvě hvězdičky. Nebyla to uplně špatná parodie, ale zároveň žádný zázrak. Ale koneckonců co..., vampires just suck! :) ()

Nemik96

Jedina scéna za film co mě rozesmála, když si Becca ve spánku uleví Edwardovi přímo do ksichtu a on vypadne z okna jinak je tenhle film naprostý brak. ()

SheenaStaley

Nejsom moc fanusik parodii, ale toto ma fakt dostalo:D Nacpali dva skoro dvojhodinove filmy do hodinky a stvrt a to asi len vdaka tomu že vynechali tiché scény a trojhodinové tupé pohlady, vdaka ktorým maju povodne filmy celu svoju dĺžku. V takomto prevedení to tak nejak dáva väčší zmysel :D Znovu by sa mi to asi pozerat nechcelo, ale inak fakt fajn:D ()

Eraserhead

Několikrát jsem se slušně zasmál, ale čím blíž ke konci, tím to bylo horší a horší. Přesto jde zřejmě o "nejlepší" film dua Friedberg/Seltzer. ()