TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Akce 8/10/// +poutavý scénář, dobře napsané a zajímavé postavy, výrazní herci ve svých rolích, pěkně padnoucí hudba, především pak nosné téma a záporná postava pro celí seriál, v neposlední řadě působí to dost reálně -tak předně by mě rozhodně nevadila druhá řada, je potřeba sledovat každou část aby jste byli v obraze/// Velice příjemná kriminálka. Postavy si vás brzy získají a jednotlivé scény rovněž tak. Klaďasům budete fandit, výrazné záporné postavy naopak budete chtít chytit. K tomu všemu jeden tajný policista a příjemný český dabing a máme to seriál za lepší 4*. Nechybělo moc a byla by tu pátá./// Celkem 84%///(9.7.2012)

Chicago Code má vysoké ašpirácie a mnohé prvky sa im daria - celé to vyzerá dosť cool, celkom sa im darí vykresliť takú etnicky rozmanitú atmosféru Chicaga a aj monológy postáv v pozadí sú celkom zaujímavé. Zo začiatku sa mi však napriek tomu zdali jednotlivé postavy tak trochu jednorozmerné. Myslím si však, že postupom času sa to zlepšuje a získavajú hĺbku. Plus nemôžem si pomôcť, hoci mám z Jennifer Beals zmiešané pocity, k seriálu ma určite nalákala hlavne ona.(14.3.2011)

dosti slibná podívaná, scénář se rozhodně neřadí mezi ty blbé a herecky je taky zvládnut více než dobře, ale některé postavy jsou přeci jen plošší než by mohli, stejně jako trošku předvídatelný děj. Navíc se u mne v posledním dílu nedostavil pocit, že děj vrcholí v nějaké závratné výšině, což je škoda(19.1.2013)

Seriál reflektuje boj pár nezkažených policistů s korupcí prolezlým aparátem města Chicago. (klišé) Rolí oněch nezkorumpovaných (i když tady člověk nikdy neví) se ujala skvělá Jennifer Beals s mrazivým pohledem a nesmlouvavými praktikami (love her) a sympatický drsňák s dobrým srdcem (klišé) Jason Clarke. Pozoruhodným "zloduchem" je zde chicagský pohlavár Delroy Lindo, který ovládá sektor ochránců zákona i těch, co zákon porušují. Bitva kdo s koho (dobro kontra zlu) je tedy na snadě. Seriál poměrně úspěšně ukazuje, jak hluboko a rozvětveně taková korupce koření, navíc je tu podpora silných hereckých charakterů, ovšem to nepřebíjí mnohá klišé a tisíckrát omleté zápletky, charaktery postav atp. Seriál je průměrnou krimi oddechovkou, která přináší klasický scénář černobílého světa..(3.3.2011)

Je to kvalitny kriminalny serial zamerany viac na postavy ako jednotlive nekonecne zapletky typu CSI a jeho milion klonov. Celym serialom sa tiahne jedna velka podzapletka. Postavy nie su ciernobiele ale kazda ma svoje kladne aj zaporne vlastnosti. Kasting sa tiez vydaril na jednotku. Bohuzial ako je dnes zvykom, co je kvalitne to sa zrusi po prvej serii. Nastastie tvorcovia stihli narychlo adekvatne ukoncit serial a tak je vysledkom kvalitna miniseria, ktoru sa oplatí vidiet. 8/10.(30.9.2014)