Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Honza.

Průměrná sranda když se nudíte. Některý scénky jsou na odpad, některý na plnej počet a některý jsou průměrný, stejně jako celej tenhle pořad, kterej vás ani neurazí, ani neuchvátí a nerozesměje tak, že by vám mlíko teklo každým tělesným otvorem. ()

Freakyy

Jasně že sou tam nějaký chvíle, který prostě nějak závratně vtipný nejsou, ale když už jo, tak to stojí zato. Tím myslím že si to titul zábavní pořad bezproblému zaslouží...a právem. Je to prostě prdel, starý kraviny v moderním pojetí, funguje to, kreativitu ještě mají, tak to zatím může v klidu pokračovat. ()

Druid odpad!

Vzhledem k době jsem schopný pochopit téměř cokoliv. Jsou ale i věci, nad kterými se i já pozastavím. Jednou z nich je oblíbenost Partičky a ocenění, která získává. V jednom z těch mála dílů, které jsem měl to štěstí vidět, byla pro diváka z hlediště připravena soutěž, během které musel sledovat počínání pokleslých "bavičů" Partičky zblízka a nezasmát se. Opravdu velmi těžké. Těžší by možná bylo sledovat to zblízka a nepoblít se. Suchánek a Genzer trapní, Sokol také (navíc jeho rozhovory v novinách...), Igor Chmela nepůsobil tak úchylně a trapně jako zbytek, ale rozhodně nestačí na to, aby Partičku alespoň z části dostal na úroveň trochu inteligentního humoru. To ale asi dneska ani není cíl "zábavných" pořadů, možná dokonce největší obava, kdo by se na to pak díval... ()

Re4per

Myslím si,že většina lidí co k Partičce psalo komentáře,jí buď vůbec nevidělo nebo nemá smysl pro humor :))) za 5* ()

iceböss

Nechápu, proč to má tak malé hodnocení :O ??? Partička by si zasloužila tak minimálně 80%. Současný fenomén v ČR, na facebookových stránkách přes 350000 fanoušků, ale pro místní "nadšence" asi málo. Těžko Partičce cokoliv vytknout.. :) ()

Necrophobic

Tak tohle je správná parta" debilů" :-) No nebudem si nic namlouvat ,občas to drhne a jsou tam i vyloženě trapné momenty . Ale to nic nemění na tom ,že když se zadaří tak to stojí za to . A na to se vyplatí počkat .:-) ()

Leni080

Partička je skvelý program a musím priznať, že o kúsok prekonal slovenskú verziu. Výber zostavy je skvelý, nie každý kúsok sa úplne vydarí, ale to je pochopiteľné. Suchánek s Genzerom nie sú moji favoriti, ale obľúbila som si ich a to aj vďaka skvelému sekundovaniu Sokola s Chmelom. Mám trochu výhrady voči miestami možno vulgárnym prejavom, ale inak super. ()

YvLeZa odpad!

Tak tohle rozhodně ne. Stačil mi jeden díl k tomu, abych to už vživotě nezapla znovu. Všechno co tito "herci" řeknou, je trapné až to bolí. Určitě je všechno improvizace... ()

Kate.25

Improvizace je prostě improvizace, někdy vyjde a někdy ne. Proto je to improvizace. A proto tenhle pořad tak strašně miluju :* a nestydím se za to!! ()

Kemkacek

Mám to celkem ráda. .... Ze začátku mi přišla lepší ta slovenská ale na tu českou jsem si rychle zvykla a už mi přijde lepší. Jako většina fanoušků jsem ze začátku měla nejradši Ondru Sokola kterému se musí uznat že umí dělat zábavu ale od cca 50.dílu mi začal připadat lepší Igi Chmela , on se do té doby dost hledal. Ale jak říkám od 50ky si ho zamilujete :) ()

Laslo

Táto partička je rovnaká ako tá slovenska lebo česka partička to opakuje po slovenskej partičky. U mňa 30% lebo je to napodobené!!! ()

GRl3V

Rád bych vzkázal té bandě intelektuálních filmových kritiků na úrovni, aby si laskavě políbili prdel a šli mudrovat někam jinam. Výborný pořad, který zaručeně přivodí záchvat smíchu, jediné mínus je strašně nesympatický Dangl, jinak nemá chybu a občasná lehká trapnost je na místě, protože ta k improvizaci prostě patří. ()

mzop

Původně jsem dala čtyři hvězdičky, a ještě necelé. To bylo po pár dílech. Avšak po shlédnutí 70 dílů se musím přede všemi sklonit. Hry se neustále obměňují, musí se jim rychle přizpůsobit, přitom se ještě stačí navzájem popichovat. Miluju disciplíny, jejichž náplní je hádání věci / postavy apod., kde je obdivuji za jejich vtipné narážky, které zároveň vedou, alespoň pro zasvěceného diváka, přímo k odhalení. I po 70 dílech se těším na těch pár zbylých, které mi z dosavadního vysílání zbývají, i na nové. A právě za to ode mě mají 5 hvězdiček. Pokud jsem se u nějakého pořadu někdy skvěle bavila, vždy jen pár dílů, ale Partička svoji hodnotu neztrácí, spíše naopak. Je mi líto nízkého hodnocení od řady uživatelů. Každý člověk dává sice přednost jinému humoru, ale Partička si zaslouží aspoň 3 hvězdičky za um a odvahu všech aktérů. Schválně - kdo z Vás by si na to troufnul? Kdo by se postavil před diváky v sále i před kamery a uspořádal by u sebe párty, na kterou by mu přišla fotobuňka, špunt od šampaňského a stín? Povzneste se nad to, zda to je reálná či méně reálná představa, a přiznejte si, jestli byste na něco takového přišli. Někdy si zkuste vypnout zvuk ve chvíli, kdy se divákovi odhaluje, co kdo bude a hádejte s aktérem, klobouk dolů i před Vámi, pokud Vám to bude pálit stejně rychle (ačkoli v pohodlí domova, kde navíc nejste pod tlakem diváků a jejich očekávání). A mimochodem: PRO VŠECHNY ODPŮRCE: MRKNĚTE TŘEBA NA 81. DÍL TŘI DĚJSTVÍ UNCUT, KDE JE VTIPNÉ UŽ ZADÁVÁNÍ NOVÉHO ÚKOLU. (A HollyW: kapla jsi na to, souhlasim s Tebou, mimochodem Klausova hlaska: "Fuj, to je osklivy pero" taky husta :-D) ()

damapo

Homor někdy možná balancující na hranici trapnosti a humánosti, většinou však zábavné, ale ne pro celé spektrum diváků. ()

MéďaSV

Suchoš a Geňa bývali moji nejoblíbenější komici v dobách TELE-TELE. Nevím čím to je, možná stárnu nebo mám prostě jen jinej smysl pro humor, ale tohle mi fakt nepřijde vůbec vtipný. Pokaždý když na to natrefim, tak tomu dám šanci aby mě to přesvědčilo o opaku, ale vždycky buď usnu nebo přepnu jinam-nedá se to vydržet..Pro mě fakt trapnost bohužel... ()

WerushkaP

Partička u diváků zabodovala na poslední chvíli, pak byla ve výšinách, kdy ji diváci zbožňovali , každé představení bylo dlouho dopředu vyprodané. leč, musím přiznat, že poslední dobou se mi nelíbí až příliš vulgární vyjadřování, který Geňa s Michalem předváděj. Jinak jsem se u hodně dílů pobavila, zasmála, některé improvizace jsou neskutečné a nenapodobitelné, chvíle okamžiku neopakovatelná. Přesto kvůli vulgárnosti dávám o hvězdičku méně. ()

Jean_Calid

Nedostatek vtipu nahrazují přehráváním a vulgaritami. Hluboce zaostávají za svými zahraničním vzory, počítaje i slovenskou Partičku, která byla vždy lepší než ta naše česká... jediné, co může tomuto formátu v ČR pomoci, je vyhodit Suchánka a Genzera a nahradit je někým jiným. Sokol a Chmela fungují z celé čtyřky jako jediní herci, ale na to, aby lavírovali mezi dvěma hvězdama a odpadem jaksi nestačí. ()

Lockeroom

Humor podobného ražení předváděli spolužáci na střední škole o přestávce před tabulí. Jednou dvakrát to pobaví, po třetí už to zavání trapností. Ale chápu, že teenageři se u toho mohou dobře bavit ........... ()

Boyled

Opakovaný vtip, není vtipem. Některé hlášky a scény jsou opravdu dosti trapné, ale většinu scén si pouštím několikrát. Doporučuji spíše sledovat nesestříhaná videa, kde jsou vidět i vtipné hádky a přípravy účinkujících. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj