Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Thomasons odpad!

Suchánek: "OOOOOOOOOOOOOOO" Geňa: "AAAAAAAAAAAAAAAAAA" Ten další: "EEEEEEEEEEEEEEEE" Dav se málem počůral smíchy!!! HAHAHA... Něco tak trapného jsem neviděl - Proč v pořadu postaveném na improvizaci jsou "herci", co jí absolutně nezvládají?! ()

hiroito

První díly jsem nějak nepobral. Říkal jsem si, že tento formát zábavy mě nic neříká. Ale po odvysílání zhruba čtyř dílů jsem opět přepnul na Partičku a já se opravdu bavil. Igor Chmela a Ondra Sokol - smekám, paráda:-) ()

Spike86

Improvizační show tu určitě chyběla. I když to působilo občas dost rozpačitě až trapně, hlavně zezačátku, není to vcelku zas až tak špatné hlavně díky Ondrovi Sokolovi a Igoru Chmelovi. Zejména Sokol působí hodně pohotově 70% ()

Tess92

Je to sice jednoduchý humor, ale pořád humor. A některé z her se určitě dají použít na nějaké party. Nejvíc se mi líbí blázni. ()

kecka007

Ale no tak. Ondra Sokol to je prostě špička nejde se u toho nesmát. Každý má jiný vkus já mám tenhle a můžu říct že mě to vždycky pobaví. ()

ggggg

Pro mně příjemné překvapení. Čekal jsem několk volů pobíhajících po pódiu, ale přišel pravý opak. Například u scénky ''Stop'' jsem se opravdu bavil. Bravo. 82% ()

Kašák

Jasně, není to žádný Fast and Loose nebo podobný anglický/americký chuťovky, ale Ondra Sokol je týpek, Igor Chmela dokáže hodit fantastickej nechápavej výraz a duo Suchánek-Genzer je v nejlepší formě od TeleTele. Na poli české televizní "zábavy" klenot. ()

Martan1994 odpad!

Přetrpěla jsem jeden díl a stačilo. Párkrát jsem se sice zasmála, ale v tomto pořadu vede trapnost nad vtipností na plné čáře. ()

soarka

Vážně pondělí je jediný den, kde mám 2 oblíbené pořady téměř za sebou. Nejdřív v 8 Comeback a v 10 Partička. Vtipné scénky, žádné složité myšlení u téhle srandy a nenucený smích. Alespoň jediná show, kde se neřeší těhotenství, nevěry, atd, viz. Ordinace, Ulice nebo kde nemusím koukat na neustále vyprsenou bývalou Zaňákovou. Dávam 5 hvězdiček. ()

Radim98

Už jen za některé zdejší velice osvícené a intelektuální komentáře rádoby odborníků s vytříbeným vkusem dávám alespoň 4! V našich poměrech neexistuje lepší pořad tohoto typu a já se bavím velice dobře, i když Whose line je prostě originál, tohle je pro českého diváka adaptováno víc než slušně...samozřejmě se to rychle okouká a nic jiného než původní čtveřici protagonistů už opravdu nepočítám, ale jako vztyčený prostředník zdejším zaprděncům bez nadhledu hodnotím pozitivně. ()

Fenk

V televizi se všichni náramně baví ...já vubec. V televizi se moderátor láme smíchy, div že nepadá ze židle ...mě ucukne koutek. Suchoš si nasazuje maxi brejle ...já to přepínám. ()

Jincom odpad!

Pořad Partička je pro mě smutným dokladem toho, jak hluboko klesl vkus českých diváků. Minulé generace českých komiků se musí obracet v hrobech!!! Nicméně chápu, že to někdo pokládá za hodnotný produkt zábavního průmyslu. Lidi jsou různí. ()

BlackMolla

Michal Suchánek a Richard Genzer se mi už celkem omrzeli a jejich zábava mi pomalu už zábavná nepřišla, ale s Igorem a Ondrou tvoří dokonalou čtyřku a já se jim nepřestávám smát! Pravda, někdy jim to zrovna dvakrát nejlíp nevyjde, ale to k improvizaci patří. Parádní pořad! ()

vendulka7

Ze začátku jsem byla spíše nedůvěřivá, ale vcelku jsem si tuhle show oblíbila. I přesto, že jsem viděla Whose line is it anyway?, tak musím uznat, že kuci jim vcelku šlapou na paty. Myslím si, že je taky hodně těžké, vůbec najít v té naší 10-ti milionové zemičce někoho, kdo na to má talent a hlavně odvahu. Jak v USA tak UK mají neuvěřitelnou možnost výběru a na jedno místo se jim nejspíš cpe deset dalších stejně dobrých komiků. Každopádně Partička je velmi silná ve hrách jako jsou Seznamka, Párty, Blázni a naopak co mi přijde nejméně vtipné jsou písničky, ve kterých se sice občas objeví nějaký ten frk, ale většinou spíš nic než moc. Takže proto 4*. ()

Lukkyn

Trochu nechápu řeči typu "Proboha to je tak trapné" nebo " Zasmál jsem se jen u jedné scénky zbytek hrůza" Prosím Vás pokud Vás to nebaví nebo ten humor nechápete stačí napsat není to zrovna můj styl nebo šálek kávy apod. Těm co tu píší tyhle nesmysly radím pusťte si v nováckém archivu Novoty a smějte se :-) Tohle je přesně to co mě rozesměje a já to můžu jen podpořit , protože v tý naší televizi dávaj úplný h..no!!!!Tak konečně aspoň tohle!!!!!Ať žije suchoš a jeho tříhlavý drak :-) ()

torSion

Momentálně nejlepší zábávná show v TV . Zde je krásně vidět , že improvizace je nejlepší způsob jak rozesmát lidi a k tomu ještě v podání této bezkonkurenčí čtyřky ... P.S. Vzkaz pro Geňu : další hra má název Seznamka :-D ()

Whyyess

Pořady na komerčních televizích v zásadě nesleduji, ale tenhle pořad je světlá vyjímka. Děkuji tvůrcům, kteří se konečně vymanili od trapných bezduchých scénářů a dali prostor taky poctivé improvizaci. A i když se vyjímečně stane, že se u nějaké scénky ani jednou nezasměju, vůbec mi to nevadí. Každý jsme nějaký a každému se líbí něco jiného..a u improvizace obzvlášť. Díky kluci že jste a že děláte to co děláte !! ()

kaito

za posledni rok je jedním z nejlepších seriálů,výborné herecké obsazení - někteří i dokázali příjemně překvapit.. Jednou za týden mi to přijde jako vhodná a zábavná show, u které si člověk odpočine a pobaví se,vždy ho tam něco překvapí a potěší... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj