Je závěrečný večer v posledním drive-in kině v USA a promítač Cecil B. Kaufman (Richard Riehle) plánuje maratón toho nejlepšího pro oddané cinefily. V plánu jsou čtyři filmy, tak vzácné, že nikdy nebyly uveřejněny na americké půdě až do této noci. S názvy jako Wadzilla, I was a Teenage Werebear, The Diary of Anne Frankenstein a Zom-B-Movie oslavuje Chillerama nejen zlatý věk drive-in béčkových hororů, ale také zahrnuje více než čtyřicet let filmového nevkusu. (Goldbeater)

petero

Najlepší je Joel Moore ako Hitler nakomplet v nemčine a čb – totálne trefná uletená pecka. Adam Green opäť nesklamal. Vyriešenie problému plodnosti je taká úsmevná záležitosť s otrasnými efektami ktorá slušne nastavý divákove vnímanie na feeling celého snímku a ubehla ani neviem ako. Teplý vlkodlaci v muzikálovom podaní to už je samo o sebe kombinácia ktorú nedokážu prebiť miestami podarené nápady. Umelecký hovno film je našťastie najkratšou story ktorú prerušia nadržaný zombíci. Chillerama je vysokoštýlová bláznivá blbosť za pár centov s kopou známych neznámych tvárí so zámerne otrasnými trikmi a maskami, no zručne natočená, dobrým komediálnym timingom a výborne prehrávajúcimi hercami. ()

FromHell

Tak toto je fakt strašná konina!Wadzilla a The Diary of Anne Frankenstein boli fajn,no zvyšok mi prišiel viac trápny,ako vtipný.Tiež bohužiaľ nemám taký zmysel pre humor,aby som pochopil otrasné hudobné vsuvky,ktoré považujem za najväčšie peklo v celom filme...Slabé tri hviezdy,ale neskôr možno ešte jednu uberiem... ()

Flaxik

Jen a jen za tu část s Adolfem. Ta byla na čtyři, spermie byla s bídou na jednu a homodlaci byli čistý odpad. P.S. :Všiml si někdo, že všichni Němci mluví německy, jenom Adolf mluví buď naprosto nesrozumitelnou hatmatilkou, anebo sice německy, ale naprosto mimo téma? P.S.2: Filmy, na které je v Chilleramě hojně odkazováno, sice znám, ale stejně jsem si to neužil. ()

FilmFan24

V kterémpak jiném filmu se vám podaří vidět obří spermii šukající sochu svobody? Anebo zpívající medvědodlaky...Ono je tam toho tolik, že je zbytečné to tady rozvádět. "Chillerama" je plná šílených nápadů čerpající z béčkových papundeklových dobrodružství už kdysi natočených. Je vkusně nevkusná se spoustou hodně povedených scének. Za všechny už zmíněná spermie, či Dolfi Hitlerů tvořící podle deníku Anky Frankensteinové vraždící monstrum anebo v závěru majitel autokina samopalem kosící hordu zombíků...A co zombík to hláška z dnes už kultovních filmů jako "Yippee ki-yay, motherfucker" či "Na tohle už jsem starej"....P.S. Chápu hodnocení nejvyšší i nejnižší. ()

Astaroth12

Tak modrá krv,absurdita alebo originalita?či jedno alebo druhé toto bolo najmenšie zlo,bolo toho tu veľa a oveľa bizarnejších a fekálnejších kúskov ako je modrá krv.Príbeh ako som už u Tromi zvyknutý je len zlepencom viacerých príbehov,ktoré ako celok vobec nedržia po kope.Aj tu je viacero sviežich nápadov ako napríklad spermia čo sa hrala na Tyranosaura a išla fiknúť aj ináč hanblivú sochu slobody aj Mobidick by závidel.Určite nie najlepšia Troma ale ani najhoršia,solídne 3*. ()