Reklama

Reklama

Poslední chlap

(seriál)
  • USA Last Man Standing (více)
Trailer
USA, (2011–2021), 70 h 32 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Jack Burditt

Hrají:

Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever, Hector Elizondo, Christoph Sanders, Alexandra Krosney, Amanda Fuller, Luke Andrew Kruntchev (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(9) / Epizody(194)

Mike Baxter je šťastně ženatý otec tří dcer, který si připadá jako podivín, protože se snaží neztratit svou mužnost v domácnosti plné žen. Mike se snaží uniknout všem ženským dramatům, která se doma odehrávají, a hledá hřejivou mužnou náruč ve svém zaměstnání v obchodě Outdoor Man – obchodě se sportovním zbožím, kde zastává funkci marketingového ředitele. Vyžívá se také ve svém vlogu Outdoor Man, který používá jako kazatelnu pro své názory – které často nemají nic společného se zbožím v obchodě. Když má prodávat horská kola nebo kajaky, nakonec se nějakým způsobem rozpovídá o životním prostředí, zdravotnictví, politice nebo o jakémkoli jiném tématu, které ho napadne. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

Jenda 

všechny recenze uživatele

První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře. ()

Lefty86 

všechny recenze uživatele

Shlédl jsem zatím prvních 8 epizod a můžu říct že je to celkem zábavný sitcom. Okrajově se podobající Allenovo prvnímu Kutilu Timovi, práce podobně "chlapská" jako kutilství a tři syny nahradili tři dcery a dokonce jeden vnuk aby se přizpůsobily věku hlavní hvězdy. Možná ještě hodnocení pozměním ale 70% je zatím odpovídající. ()

Reklama

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Par epizod jsem videl.Tim Allen je zde komicky a vcelku dobry.Nancy Travis zde je jako jeho manzelka taky dobra.Plus zde ma 3 pubertalni dcery a svou praci v obchode s rybarskymi potrebami zvlada narozdil svych dcer skvele.Hodnotim 4 hvezdami.Tento sitcom je skvely.Mel velky uspech a Tim Allen hraje zde obdobu serialu Kutil Tim z 90.let. ()

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%. ()

phoebess 

všechny recenze uživatele

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série. ()

Galerie (1 832)

Zajímavosti (3)

  • Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)

Reklama

Reklama