Tento seriál se v záplavě dnešních sitcomů neztratil. Trochu připomněl Kutila Tima, což možná bylo i dobře. Pokud bych hodnotil jen první sérii, tak by to rozhodně bylo za pět hvězdiček. Po druhé sérii však musím trochu ubrat, protože tak očividná změna v obsazení (hlavně Mikeovi dcery) mě nepotěšila. Na druhou stranu přeobsazení otce jejího syna špatný krok nebyl.(29.3.2013)

Hodnoceno po 12 dílech: Vlastně je to takový Kutil Tim naruby - otec trochu macho (ale už ne tolik jako Kutil), matka moudrá a k tomu tři děti - tentokrát místo kluků dcery. Problémy s dětmi podobné, problémy s okolím také. Místo souseda skrytého za plotem je tam šéf, který je trochu mimo a místo pomocníka v TV show, pak nápadník nejstarší dcery (hodně šiblý, nutno říct). Celkový dojem: na rozdíl od Kutila je znát, že macho vzory zůstaly v devadesátkách a místo toho se řeší takové věci jako internet, i když "obecné" zápletky jako škola, těhotenství, domácí zvířata apod. Tim Allen pořád umí a scénáristé mu hodně pomáhají. Pokud si udrží tuhle kvalitu, rád přidám ještě jednu hvězdičku.(18.1.2012)

Návrat Tima Allena na televizní obrazovky jsem vítala trochu skepticky, ale i přesto jsem dala prvnímu dílu šanci. Po jeho shlédnutí jsem si říkala, co se mi na Kutilu Timovi tak líbilo, když je toto téměř totožné. Ale druhý díl mé pochyby trochu zviklal. A ten třetí byl ještě povedenější a já tak nenásilnou formou přišla tomuhle seriálu na chuť. Takové skopičinky tu chyběly, opravdu. :) A podle průzkumů si ve sledovanosti nevede vůbec špatně, takže kdo ví, třeba se dočkáme i další série.(10.12.2011)

První série, která běží na Primě Cool, mě mile překvapila. Tim Allen a "jeho tým" prostě pořád vědí jak na to, a tahle kombinace Tátových Holek s Kutilem Timem si mě získala, byť to není žádná novátorská záležitost - "jen" velmi dobré sitcomové řemeslo. Na každý pád si zaslouží červenou barvu, ale 70% mi přijde málo a 80% zase moc. Z toho plyne, že čtyři hvězdy tady taky mají zůstat.(30.12.2012)

Zatím musím jenom chválit. Dát šanci opět v nějakém seriálu legendě jako je Tim Allen byl rozhodně skvělý tah a přidat k tomu barák plný ženských bylo ještě lepší. Uvidíme, kam se tento seriál bude vyvíjet dál, zatím 4 hvězdy. EDIT: Po třinácti dílech musím zvýšit na plný počet. Tento seriál mě vážně neskutečně chytil a Tim nepřestává překvapovat. Pro mě bezesporu nejlepší nový seriál a doufám, že se dočkáme dalších řad.(19.10.2011)

• - Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)