Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RedRose
  ***

  Puvodnimu serialu tento sotva staci a zatim je znatelne pozadu... Typicky priklad jak amici prevezmou skvely britsky napad a vydrhnou s nim podlahu... Hodnotim po 13-ti dilech a je to bez jakehokoliv dalsiho napadu nebo posunu nekam dal a o neco lepsi vizualni efekty to fakt nezachrani... Zatim nejlepsi dily jsou ty, kde se objevuje Andrew Lee Potts z puvodniho serialu... Na druhou stranu ani britove uz asi nevedeli jak dal a po pate serii to uzavreli, takze zbyva jen cekat jestli se tohle "pokracovani" nejak vyvine... Zatim jsem vcelku zklaman, ale jeste tomu dam sanci... 50%(15.3.2013)

 • jh666
  ****

  Dinosaury jsem měl rád a rád je budu mí i dál. Takže má radost z každého podobného seriálu. Tenhle se navíc povedl a celou sérii šel nahoru. Proto zamrzí, že po skvělém finále s obrovským cliffhangerem, přijde konec. Příběhy z tohohle světa jsou s tímhle asi prokleté. Skončil tak původní Primeval a bohužel i spin-off. Série ale byla výborná. 80%(11.2.2014)

 • HERGImanCZ
  ***

  Nový svět aneb jak zkazit skvělý seriál! Nebo ne? Zprvu mi to tak připadalo. Skvělá atmosféra původního seriálu byla ta tam. Mělo to sice své světlé momenty, které byly ale následně zabité stupiditou postav. Částečně jsem litoval, že jsem si Nový svět vůbec pouštěl. Celý seriál rozhodně nedosahoval kvalit původního. První polovina byla opravdu katastrofální, efekty pteranodona a jiných tvorů vysoce podprůměrné. Tak v polovině seriálu se ale něco zlomilo a jednotlivé epizody začaly být zajímavější a postavy se přestaly chovat, jako by jim někdo prováděl pokusy na mozku, které měly za následek pokročilé stádium demence. Ke konci mě Primeval dokonce začal znovu bavit a začal mít tu správnou atmosféru, která byla prostě potřeba! Takže pokud jste schopni zkouknout 7 nudných epizod, abyste pak viděli 6 dobrých, pusťte si to. Na závěr bych ještě vytknul katastrofální změnu českého dabingu Connora Templa. Za to ale samozřejmě tvůrci nemůžou.(10.5.2017)

 • mata77
  **

  Nepoznám pôvodnú verziu seriálu, takže nemám s čím porovnávať. Seriál som si vyhliadla ako možnú alternatívu sledovania TV, pokým čakám na ďalšie diely najobľúbených seriálov. Takže som neočakávala prevrat. Hodnotenie naň sedí, seriál sa buď páči, alebo až tak nie. Len veľmi ťažko sa tu dá nájsť stredná cesta. Pre mňa je to skôr slabší počin. Prácu režiséra Wooda poznám, preto som čakala vačšiu dynamiku deja, ale za to môže aj slabý scenár. Celkovo môžem povedať, že dejovo na mňa pôsobí dosť naivne a postavám som neuverila ani jedno slovo. Škoda, námet je naozaj zaujímavý, chýba mu ale misterióznosť, určitá dávka humoru a moment prekvapenia.(29.11.2012)

 • Allein4
  ***

  Zatím trochu zklamání, zaostává za Britským originálem a rozhodně bych od Stargate týmu (Wood, Tapping, Mikita) očekával mnohem důmyslnější vývoj s dávkou nadsázky a humoru. Přecejen i tenhle seriál se dá v určitém měřítku ke Stargate přirovnat. Ale vzhledem k dobrému hereckému obsazení (jsem to jen já, nebo je skutečně Niall Matter vybrán přesně k podobě Joe Flaniganovi z Atlantisu) a skvělé režisérské struktuře to budu sledovat dál a doufat v pořádný vývoj děje.(28.11.2012)

 • - Přestože tvůrci divákům původně slibovali akvizi tvorů jak z minulosti, tak z budoucnosti, v seriálu byli ztvárněni nakonec jen tvorové z minulosti. (Pod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace