Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HERGImanCZ
  ***

  Nový svět aneb jak zkazit skvělý seriál! Nebo ne? Zprvu mi to tak připadalo. Skvělá atmosféra původního seriálu byla ta tam. Mělo to sice své světlé momenty, které byly ale následně zabité stupiditou postav. Částečně jsem litoval, že jsem si Nový svět vůbec pouštěl. Celý seriál rozhodně nedosahoval kvalit původního. První polovina byla opravdu katastrofální, efekty pteranodona a jiných tvorů vysoce podprůměrné. Tak v polovině seriálu se ale něco zlomilo a jednotlivé epizody začaly být zajímavější a postavy se přestaly chovat, jako by jim někdo prováděl pokusy na mozku, které měly za následek pokročilé stádium demence. Ke konci mě Primeval dokonce začal znovu bavit a začal mít tu správnou atmosféru, která byla prostě potřeba! Takže pokud jste schopni zkouknout 7 nudných epizod, abyste pak viděli 6 dobrých, pusťte si to. Na závěr bych ještě vytknul katastrofální změnu českého dabingu Connora Templa. Za to ale samozřejmě tvůrci nemůžou.(10.5.2017)

 • jh666
  ****

  Dinosaury jsem měl rád a rád je budu mí i dál. Takže má radost z každého podobného seriálu. Tenhle se navíc povedl a celou sérii šel nahoru. Proto zamrzí, že po skvělém finále s obrovským cliffhangerem, přijde konec. Příběhy z tohohle světa jsou s tímhle asi prokleté. Skončil tak původní Primeval a bohužel i spin-off. Série ale byla výborná. 80%(11.2.2014)

 • JohnCZ
  ****

  --- PRVNÍ SÉRIE --- Původní britský Primeval nám skončil a nastupuje americko-kanadský spinoff s názvem New World. Už jen to, že na seriálu pracují jména jako Amanda Tapping, Martin Wood a nebo Andy Mikita, slibuje mnohé. Postavy mi padly do noty a oblíbil jsem si je prakticky okamžitě. Stejně tak potěšila zbrusu nová znělka s hodně pěkným hudebním motivem. Škoda, že se soundtrack prozatím moc neukázal a během děje zazní spíše sporadicky. Co se týče scénáře, rozhodně není špatný, ale je škoda, že se hlavní dějová linka během první poloviny série nikam nevyvíjí. Za to polovina druhá začne nabírat na intenzitě po stránce příběhu a končí přesně v okamžiku, kdy bych chtěl strašně moc pokračovat dál. Budu se modlit za pokračování, seriál měl od počátku příjemně vzestupnou tendenci. Hodnocení série: 4/5(19.12.2012)

 • RedRose
  ***

  Puvodnimu serialu tento sotva staci a zatim je znatelne pozadu... Typicky priklad jak amici prevezmou skvely britsky napad a vydrhnou s nim podlahu... Hodnotim po 13-ti dilech a je to bez jakehokoliv dalsiho napadu nebo posunu nekam dal a o neco lepsi vizualni efekty to fakt nezachrani... Zatim nejlepsi dily jsou ty, kde se objevuje Andrew Lee Potts z puvodniho serialu... Na druhou stranu ani britove uz asi nevedeli jak dal a po pate serii to uzavreli, takze zbyva jen cekat jestli se tohle "pokracovani" nejak vyvine... Zatim jsem vcelku zklaman, ale jeste tomu dam sanci... 50%(15.3.2013)

 • Allein4
  ***

  Zatím trochu zklamání, zaostává za Britským originálem a rozhodně bych od Stargate týmu (Wood, Tapping, Mikita) očekával mnohem důmyslnější vývoj s dávkou nadsázky a humoru. Přecejen i tenhle seriál se dá v určitém měřítku ke Stargate přirovnat. Ale vzhledem k dobrému hereckému obsazení (jsem to jen já, nebo je skutečně Niall Matter vybrán přesně k podobě Joe Flaniganovi z Atlantisu) a skvělé režisérské struktuře to budu sledovat dál a doufat v pořádný vývoj děje.(28.11.2012)

 • - Přestože tvůrci divákům původně slibovali akvizi tvorů jak z minulosti, tak z budoucnosti, v seriálu byli ztvárněni nakonec jen tvorové z minulosti. (Pod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace