Reklama

Reklama

Pravěk: Nový svět

(seriál)
  • Česko Primeval: New World (více)
Trailer 2

Epizody(13)

Obsahy(1)

Po události zvané konvergence, což je přírodní děj, při kterém se prohodí póly Země, se začaly objevovat anomálie po celém světě. Primeval: New World se odehrává v severní Americe, kde byl sestaven nový tým mladých odborníků, jejichž úkolem je udržet tyto anomálie v tajnosti a zabraňovat tvorům z minulosti i budoucnosti pronikat do naší doby.
V týmu se setkáme s odbornicí na predátory Dylan Weir (Sara Canning). Dále tu je geniální technik Evan Cross (Niall Matter) a dalšími členy týmu jsou Mac Rendell (Danny Rahim), Angel Finch (Miranda Frigon), Ken Leeds (Geoff Gustafson) a Toby Nance (Crystal Lowe). Na výpomoc jim přichází posila z britského týmu Connor Temple (Andrew Lee Potts). (Pod)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (15)

HERGImanCZ 

všechny recenze uživatele

Nový svět aneb jak zkazit skvělý seriál! Nebo ne? Zprvu mi to tak připadalo. Skvělá atmosféra původního seriálu byla ta tam. Mělo to sice své světlé momenty, které byly ale následně zabité stupiditou postav. Částečně jsem litoval, že jsem si Nový svět vůbec pouštěl. Celý seriál rozhodně nedosahoval kvalit původního. První polovina byla opravdu katastrofální, efekty pteranodona a jiných tvorů vysoce podprůměrné. Tak v polovině seriálu se ale něco zlomilo a jednotlivé epizody začaly být zajímavější a postavy se přestaly chovat, jako by jim někdo prováděl pokusy na mozku, které měly za následek pokročilé stádium demence. Ke konci mě Primeval dokonce začal znovu bavit a začal mít tu správnou atmosféru, která byla prostě potřeba! Takže pokud jste schopni zkouknout 7 nudných epizod, abyste pak viděli 6 dobrých, pusťte si to. Na závěr bych ještě vytknul katastrofální změnu českého dabingu Connora Templa. Za to ale samozřejmě tvůrci nemůžou. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele

Puvodnimu serialu tento sotva staci a zatim je znatelne pozadu... Typicky priklad jak amici prevezmou skvely britsky napad a vydrhnou s nim podlahu... Hodnotim po 13-ti dilech a je to bez jakehokoliv dalsiho napadu nebo posunu nekam dal a o neco lepsi vizualni efekty to fakt nezachrani... Zatim nejlepsi dily jsou ty, kde se objevuje Andrew Lee Potts z puvodniho serialu... Na druhou stranu ani britove uz asi nevedeli jak dal a po pate serii to uzavreli, takze zbyva jen cekat jestli se tohle "pokracovani" nejak vyvine... Zatim jsem vcelku zklaman, ale jeste tomu dam sanci... 50% ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Mrzelo mě hodně dlouho, když přestaly v trafikách vycházet nové díly Pravěku útočí. Když jsem po letech narazil na pokračování, nedošlo mi, že se nejedná o další sérii, ale o velmi laciný kanadský spin-off, který jsem ukončil již po druhé epizodě. A i ta mě lákala jen kvůli přítomnosti podmořského hada, který stejně ve finále nedostal téměř žádný prostor. Hlavně se nedalo dívat s absencí 90% původního obsazení. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

--- PRVNÍ SÉRIE --- Původní britský Primeval nám skončil a nastupuje americko-kanadský spinoff s názvem New World. Už jen to, že na seriálu pracují jména jako Amanda Tapping, Martin Wood a nebo Andy Mikita, slibuje mnohé. Postavy mi padly do noty a oblíbil jsem si je prakticky okamžitě. Stejně tak potěšila zbrusu nová znělka s hodně pěkným hudebním motivem. Škoda, že se soundtrack prozatím moc neukázal a během děje zazní spíše sporadicky. Co se týče scénáře, rozhodně není špatný, ale je škoda, že se hlavní dějová linka během první poloviny série nikam nevyvíjí. Za to polovina druhá začne nabírat na intenzitě po stránce příběhu a končí přesně v okamžiku, kdy bych chtěl strašně moc pokračovat dál. Budu se modlit za pokračování, seriál měl od počátku příjemně vzestupnou tendenci. Hodnocení série: 4/5 ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Dinosaury jsem měl rád a rád je budu mí i dál. Takže má radost z každého podobného seriálu. Tenhle se navíc povedl a celou sérii šel nahoru. Proto zamrzí, že po skvělém finále s obrovským cliffhangerem, přijde konec. Příběhy z tohohle světa jsou s tímhle asi prokleté. Skončil tak původní Primeval a bohužel i spin-off. Série ale byla výborná. 80% ()

Galerie (46)

Zajímavosti (1)

  • Přestože tvůrci divákům původně slibovali akvizi tvorů jak z minulosti, tak z budoucnosti, v seriálu byli ztvárněni nakonec jen tvorové z minulosti. (Pod)

Reklama

Reklama