The Carrie Diaries

USA, (2013–2014), 18 h (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Amy Harris

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

AnnaSophia Robb, Austin Butler, Ellen Wong, Katie Findlay, Stefania LaVie Owen, Brendan Dooling, Chloe Bridges, Freema Agyeman, Matt Letscher, Lindsey Gort (více)

Série(2) / Epizody(26)

Komediálny seriál o mladosti Carrie Bradshawovej (AnnaSophia Robb).  Píše sa rok 1984 a život 16-ročnej Carrie Bradshawovej nie je práve jednoduchý. Po smrti ich matky je Carriena mladšia sestra Dorritt (Stefania Owen) čoraz neovládateľnejšia a ich otec Tom (Matt Letscher) ledva zvláda bremeno zodpovednosti, ktorým je povinnosť vychovávať bez akejkoľvek pomoci dve tínedžerky.
Náročné chvíle Carrie uľahčujú jej priatelia: sladká a usilovná Mouse (Ellen Wong), sarkastická a sebaistá Maggie (Katie Findlay) a citlivý Walt (Brendan Dooling). Život na predmestí v Connecticute je však príliš jednotvárny nato, aby Carrie odpútal od jej každodenných starostí. Carrieiným jediným snom je dostať sa z mesta preč, a to aj vtedy, keď do školy príde nový výmenný študent Sebastian (Austin Butler), ktorý svojím vzhľadom aj správaním rýchlo upúta jej pozornosť a prinesie trochu života do ospalého mesta. Keď Tom ponúkne Carrie miesto stážistky v právnickej firme na Manhattane, dievča neváha a súhlasí. Svetlá a pozlátka New Yorku Carrie otvoria oči a zmenia jej pohľad na svet. Zdrojom jej inšpirácie sa stane Larissa (Freema Agyeman), štýlová editorka magazínu Interview, ktorá stojí v centre jedinečnej kultúry a stretáva sa s pozoruhodnými osobnosťami. Hoci majú priatelia a rodina v Carrieinom srdci pevné miesto, s Manhattanom, najdôležitejším "mužom" v jej živote, na ňu čaká láska na prvý pohľad. (Incantator)

le_loulou

Seriál v podstatě splňuje to, co slibuje: je to vlastně Sex ve městě pro mladší generaci. Netáhne se to, je tam více dějových linek, které se dobře prolínají. Proč ne? :) ()

ajxmen

Jakože what? Pokud to má být Carrie za mlada, některé věci tam vůbec nesedí. Tak zaprvé první potkala Charlottu a ne Samanthu. Její otec je opustil, když byla Carrie mladá a ten, kdo sledoval seriál Sex ve městě musí tušit, že z vyprávění, některých střípků asi hlavní hrdinka nebyla vůbec žádná ,,slušňačka". Pokud by se seriál odpoutal od Sexu ve městě a stavěl od základu svůj vlastní svět? Budiž...ale takhle? ()

YoungDreamer

Laciné dialogy, slabý výkon herců, předvídatelné zápletky. Na druhou stranu, i přes to, že se mi seriál nelíbí a často nad ním kroutím hlavou, dokázal mě vtáhnout a pokaždé když vyjde nový díl, s radostí se podívám. Největší předností tohohle seriálu je to, že se odehrává v osmdesátých a je to hodně dobře poznat, dobré provedení. Přesto v porovnání s ostatními seriály nedávám víc než 2 hvězdičky. (PS.nejvíc mš stejnak fascinuje Dorrit) ()

len.tilka

Obyčejný seriál asi převážně pro náctileté dívky. Připravte se na to, že tam vůbec o nic nejde. Žádný fantazírování, úžasný vtipy, neuvěřitelný záhady nebo pekelný zápletky. Dá se říct, že to je takovej příběh že života, normální, odpočinkový dílo. AnnaSophia Robb hraje hodně dobře, ale jako Carrie mě dalším a dalším dílem začínala víc a víc štvát, protože ty neustálý voloviny co si vymýšlela a říkala, její celá akce miluju-nemiluju zrovna tohohle kluka a hlavně slova "Before there was sex, before there was the city, there was just me, Carrie,..." se kterým začíná KAŽDEJ díl, mě úplně vytáčely. Ostatní postavy moc fajn, i jejich vývoj se docela zajímavě vytvářel, ale slečna Carrie by zasloužila pár přes pusu. ()