Poslední dny na Marsu

• Velká Británie The Last Days on Mars (více)

Měl to být poslední den jejich mise na Marsu, jenže poté, co se jeden ze členů týmu vydá na neschválenou expedici, to možná bude i poslední den jejich života... (Czexx)

husokachna

Moc to nedává smysl, není to vůbec napínavý, s horrorem to nemá nic společnýho, nevím co k tomu víc říct. Možná jen, že to není tak otravný jako Promeseus:Slůně a tudíž tomu dám dvě nabušený hvězdy. ()

Thomm

Má to 98 minut a po 45 jsem to musel vypnout. Jeden z mála filmů, co jsem nedokoukal a nikdy nedokoukám. Takovou nudu jsem snad nezažil, a víc nezáživnýho Schreibera taky ne. Ani ten odpad si to nezaslouží, náleží tomu jedna hvězda. ()

Hernycztek

S prostředím na Marsu se toho může tolik vymyslet, aby to diváka nadchlo a nedovolilo mu uhnout pohledem od obrazovky. Jenže tady se nenašlo moc momentů, které by to dokázaly. Jestli za celou dobu jeden?.. To je ukrutně málo, obzvlášť když se to ubíralo zombie směrem a mohla z toho být brutální vyvražďovačka. Koncentraci jsem si sice moc neudržel, vzhledem k tomu jak mě to nudilo, ale pamatuji si pouze jednu scénu, kde došlo na lehčí gore a jednoho zombie. To bych akceptoval v případě, že dostanu alespoň tísnivou atmosféru, jenže ani tu jsem nezaregistroval. Herci nejsou úplní nováčci, ale v tomhle případě mi nikdo z nich nesedl. Obzvlášť mě to mrzí u Lieva Schreibera, který měl špatně napsaný scénář. K tomu dlouhé dialogy o ničem a celkově dlouhá stopáž. ,,Body Count" je sice slušný, ale já jsem ani nepostřehl, když nějaká postava zmizela. Pozitivem tak zůstává jen pěkné prostředí planety a, že to má slušné zakončení bez happy endu. Zůstalo to tedy silně za očekáváním, nikomu bych to nedoporučil, ale svědomí mi říká, že průměr si to zaslouží. ()

bolan

Potešilo mě zasazení příběhu do jordánské oblasti Wadi Rum, nejkrásnější poušě na světě, ale to je tak všechno. ()

Viperine

Stupidní marsovská zombárna. Nuda. Ničím výjimečné... spousta klišé… ani vizuál, ani soundtrack nevybočují ze současného průměru. Logika dost v bídě. Další zbytečné sci-fi. ()

Omnislash

tupa space zombie akce bez spetky napadu. pokud se mezi astronauty vybiraji takova trdla, jako jsou v tomhle filmu, tak zacinam verit, ze jsme se na mesic opravdu nikdy nedostali ()

KOZEL84

Špatné,nudné s trapnýma maskama a prostě totálně nezvládnuté a zbytečné.Tak zas nic no (teda jenom Vetřelec už přes 30 let). ()

cyphercz

Nulová atmosféra, nezajímavý postavy, u kterých je vám naprosto jedno, jestli zhebnou nebo ne, špičkoví astronauti se chovají naprosto neprofesionálně atd. atd. ()

joudas

Nevěděl jsem o tom předem nic. Zpočátku se to jevilo jako další vesmírné laciné nezávislé sci-fi, ale po chvíli se to zvrhlo jen v pitomou zombie vyvražďovačku. Stálo mě hodně úsilí, abych vůbec vydržel do konce. ()

Páně

Odpočinkové béčko které si na nic nehraje což je znát už z obsazení a ani rozpočet evidentně nebyl nijak nabušený. Dalo se na to dívat i když chvílemi jsem se tedy musel smát jak to mixuje nesourodé žánry hlava nehlava, ale nemohu říct že bych byl úplně znechucen. Dokonce to chvílemi oplývá i sem tam nějakou tou přidanou hodnotou v podobě psychických výletů hlavního hrdiny či poměrně příjemně otevřeného a dá se říct i smutného konce. Takže na tři se vyšvihnu bez problémů. ()

Hapretor

Čekal jsem teda větší to sci-fi. Tohle je horor, a to ještě k tomu dost nezáživný, který se odehrává rádoby na Marsu. To nemohli aspoň digitálně upravit pozadí, aby tam bylo více červeno ?! Jako Mars mi to teda nepřišlo. Měli se radši inspirovat snímkem "Rudá planeta" - tam jsem aspoň měl pocit, že to ta "jiná" planeta než naše je. Tohle je odfláknuté. Viděno jen kvůli slově sci-fi v popisku a Lievu Schreiberovi. SCI-FI Zklamání roku 2013. ()

jura-roy

Škoda jen, že se to nedrželo víc v mezích europa report. Vesmírnej zombík je i na sci-fi moc ulítlej. Kdyby se virus "zhmotnil v něco jiného", třeba neznámého, mohlo to dopadnout na daleko úrodnější půdu. ()

7ynek

Jako dalo se na to koukat ale něco tak průměrného jsem dlouho neviděl. Beze snahy o invenci se setkáme s X klišé, které již dobře známe z jiných filmů. Rutinérsky natočená variace na ohrané téma... ;) ()

drankeryth

Najprv som od toho cakal nejake nudne putovanie po mrtvej planete Mars, ale ono sa to uberalo dost zaujimavou cestou, kde sa to vsetko pomalicky, ale isto rozuzlovalo tym spravnym smerom. Mrtva planeta na dne priepasti ukryvala neradostne prekvapenie, ktore ihned prinieslo svoje vytuzene ovocie, ako sa hovori:) Takzvany nainfikovany ludia pripomenajucich, nieco na sposob zombie typkov boli stvoreny do symaptickych tvari, ktore ma prekvapili v tom ohlade, ze to nebolo spravene amatersky, ale usite tou pravou esenciou umeleckeho vyzoru. Pri navrsovani casu ukoncenia filmu ma to troska sklamalo, ako bolo stvarnene dobijanie zombikov do zachranneho modulu, kde akurat ukazali mrtve tela zachrancov a to bolo vsetko. Nic konkretne sa nezmestilo do objektivu, ako sapaju nemrtvy po cerstvej koristi, ktora sa im naskytla do prilezitosti na sprachnivelej planete. Tato odroda scifi hororu ma oslovila a co je este lepsie, tak film neni ziadne tapanie sa v deji filmu, ako dalej. Vsetko to plynulo v pohodicke a nemusel som na film pozerat s vyrazom nudnej tvare, co to pozeram za nezazivny film. ()

Deratizer

Film mě bavil, zaujal. navnadilo mě především to téma Mars. Jako scifi horor se mi to líbilo, tedy scifi v té rozumně přiměřené míře, kde se tam nevyskytovaly nějaký trapný mimozemsky kreatury, ale jen uveřitelný bakterie, takže to není žádná cirkusácká šaškárna, ikdyž teda ty následky kontaminace mimozemských marsovských bakterií s člověkem už byly poněkud extrémního rázu, ale vlastně je to horor, tak proč ne... Nicméně jako varovný poukaz reálného nebezpečí kontaminace pozemského života s mimozemským virem to slouží velmi dobře. ()

Festival sci-fi filmů

Festival sci-fi filmů